З нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей службою у справах дітей організовано тематичне свято

 

20 листопада у комунальному закладі „Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради відбулося свято „Знай свої права!”, яке організоване службою у справах дітей облдержадміністрації до Дня спільних дій в інтересах дітей.

Для працівників РДА, МВК проведено навчання щодо соціального захисту дітей

 

14-15 листопада у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей» для працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій, районних адміністрацій, міськрайвиконкомів.

На Полтавщині кількість кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми, зменшилась на третину

 

У Полтавській обласній державній адміністрації під головування заступника голови ОДА Романа Товстого провели засідання координаційної ради у справах дітей.

Програми з забезпечення дотримання прав та інтересів дітей-сиріт діють у 21 районі Полтавщини

 

У Полтавській ОДА відбулося засідання координаційної ради щодо плану захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, що позбавлені батьківського піклування. Зараз у області в 21 районі та трьох містах діють відповідні програми.

Обласний театр ляльок відчинив двері і привітав малечу з Днем захисту дітей

 

Учора до Дня захисту дітей артисти Полтавського академічного обласного театру ляльок влаштували свято для маленьких глядачів на вулиці.

До Міжнародного дня захисту дітей у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбулося свято

 

01 червня начальник служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інна Конончук привітала вихованців комунального закладу „Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради з Міжнародним днем захисту дітей.

Напередодні Дня захисту дітей  в обласному театрі ляльок влаштували свято

 

Святково-розважальна програма, перегляд вистави та солодкі подарунки.  Напередодні Дня захисту дітей  в обласному театрі ляльок влаштували свято. На нього запросили дітей пільгових категорій Полтавщини.

Завдяки злагодженій роботі прокуратури та поліції,  дітей вберегли від самогубства, - Роман Товстий про небезпечну інтрнет-гру «Синій кит»

 

Сьогодні заступник голови ОДА Роман Товстий провів Засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації „Про підсумки виконання обласного плану заходів із виконання у 2016 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”.

Для обдарованих дітей Полтавщини відбувся перший зональний етап XXV обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад

 

21 березня у приміщенні Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей відбувся перший зональний етап XXV обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад, театрів (шоу) на тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».

Протягом року на Полтавщині зменшилася кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

Сьогодні, 28 грудня, в облдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при ОДА за участю начальника служби у справах дітей Інни Конончук та представників причетних структур.

Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко до Дня Святого Миколая відвідала будинок-інтернат

 

З нагоди Дня Святого Миколая в Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського з привітаннями та дарунками завітали директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Людмила Корнієнко та депутат обласної ради Олександр Путря.

До Дня Святого Миколая для дітей Полтавщини служба у справах дітей ОДА організувала святковий захід

 

19 грудня служба у справах дітей ОДА до Дня Святого Миколая організувала обласне дитяче свято. У Полтавському академічному обласному театрі ляльок зібралося 260 дітей із 19 районів та міст області. Це діти, які перебувають на обліку служб у справах дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу (у тому числі внутрішньо переміщених з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей або районів проведення антитерористичної операції); діти з сімей, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків; діти, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції.

До Дня спільних дій в інтересах дітей на Полтавщині відбулося свято

 

На Полтавщині традиційно щороку 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. Конвенція ООН стала частиною національного законодавства України, закріпивши нове сприйняття дитинства, адже саме в дітях ми бачимо майбутнє держави.

4 жовтня 2016 року відбулося розширене засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Романа Товстого. Під час засідання обговорювалося питання «Про стан виконання обласного плану заходів із виконання у 2016 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року у частині проведення щорічного Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок” та стан злочинності та бездоглядності серед неповнолітніх області за 8 місяців 2016 року і заходи по їх запобіганню».

2 жовтня базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» (с. Головач) відбулося підбиття підсумків школи «Територія твоєї медіа культури». На захід завітав директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан, який і вручив учасникам школи сертифікати.

Повідомляємо, що 28 вересня 2016 року службою у справах дітей облдержадміністрації було організаційно забезпечено проведення Свята до Дня усиновлення, яке відбулося у Решетилівському районному Центрі культури і дозвілля «Оберіг».

22 червня 2016 року відбулося розширене засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації, на якому було розглянуто питання: «Про стан захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа».

Для дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування у квітні виділено 1,87 млн ₴ для виплати державної соціальної допомоги

 

У області проведена підготовча робота для проведення виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» за квітень 2016 року.

Профтехосвіту на Полтавщині фінансуватимуть з обласного бюджету

 

Лише 10 професійно-технічних закладів у Полтавській області фінансуватимуться за рахунок міського бюджету. Йдеться про професійно-технічні навчальні заклади, що знаходяться у Полтаві. Решту 27 утримуватимуть коштом обласного бюджету.

27 лютого 2016 року запрошуємо учнів та студентів шкіл і вузів Полтавщини взяти участь у Регіональному етапі І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!», присвячений Лесі Українці

 

Громадська організація Педагогічний центр «Академія» (м. Полтава) разом з Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською обласною радою ініціюють відродження й розвиток на регіональному рівні І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що був започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).

Цікаве дозвілля на зимових канікулах у таборі «Еколог»

 

Першочергове завдання закладів освіти під час зимових канікул організувати змістовне оздоровлення та відпочинок дітей. Саме в цьому напрямку вже декілька років поспіль працює обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір «Еколог» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, що у с. Міські Млини Зіньківського району.

Школярі Полтавщини на зимових канікулах відпочивали у дитячому оздоровчому центрі «Миргородський»

 

Чого найбільше чекаємо з приходом зими? Дорослі — свята, а діти — ще й відпочинку та канікул. І, звичайно, кожен хотів би, щоб дні дозвілля пройшли цікаво та яскраво, залишивши спогади не тільки на фото та відео, але й радісне відчуття у душі.

Стан злочинності серед неповнолітніх у Полтавській області

 

За даними сектору превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Полтавській області за 12 місяців 2015 року на території Полтавської області виявлено 472 кримінальних правопорушення скоєних дітьми або за їх участю, що на 47,50% більше, ніж у минулому році.

Святий Миколай крокує Полтавщиною

До Дня святого Миколая на Полтавщині стартувала обласна акція «Святий Миколай крокує Полтавщиною», під час якої подарунки до свята отримали більше 500 дітей. У рамках акції з гостинцями до багатодітної родини Герег, яка переїхала з окупованої Горлівки, завітав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький.

Зіньківський дитячий будинок-інтернат отримав спеціальне реабілітаційне обладнання, яке допоможе зміцнити здоров’я вихованцям

 

Сьогодні, 3 грудня, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло відвідав вихованців Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О. В. Синяговського у рамках заходів, які в області відбуваються з нагоди відзначення  Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Валерій Головко запропонував додатково підтримати фінансами громадські організації, які займаються вихованням дітей

 

Таку пропозицію голова Полтавської ОДА озвучив сьогодні під час засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації. Основною темою зібрання громадськості якраз і стало питання виховання памолоді.

На оздоровлення дітей залучатимуть кошти сільських бюджетів та благодійників

Таке доручення голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав сьогодні на щотижневій апаратній нараді керівникам Департаменту освіти, управління у справах сім’ї, молоді та спорту і головам райдержадміністрацій. Під час підведення підсумків літньої кампанії з відпочинку та оздоровлення дітей, Валерій Анатолійович наголосив, що громади повинні максимально залучати кошти для оздоровлення дітей пільгових категорій. Йдеться про фінансування з різних джерел, зокрема й пошук спонсорських коштів. Адже нинішнього літа (за інформацією начальника відділу у справах сім’ї та молоді Наталії Шкоденко) понад 65 відсотків дітлахів, які відпочивали у таборах, — мешканці сільської місцевості.

Природоохоронна складова діяльності громадських організацій Полтавської області

02 жовтня у селищі Диканька Полтавської області відбулася регіональна науково-практична конференція «Природоохоронна складова діяльності громадських організацій Полтавської області». Під час конференції розглянуто такі питання:

Школярі Полтавщини вчаться заощаджувати енергію

 

У рамках реалізації Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» з вересня 2014 року впроваджується мікропроект «Енергія в школах міста» за участі навчальних закладів міст-учасників: Полтави, Миргорода, Комсомольська, Лубен.

Соціальні виплати дітям-сиротам у березні надійдуть вчасно

 

 

У Полтавській області на  обліку в Департаменті праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації перебуває 170 прийомних сімей та 40 дитячих будинків сімейного типу в яких виховується 514 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

13 січня зі Старим Новим роком привітати дітей в обласному центрі соціального захисту «Любисток» завітав заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Вихованці центру приготували цікаву концертну програму.

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція начальника служби у справах дітей облдержадміністрації  Інни Конончук та начальника відділу у справах сім'ї та молоді ОДА Наталії Шкоденко, на тему реалізації в області соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та програми «Полтавщина – дітям».

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника голови – керівника апарату ОДА Валерія Пархоменка, на тему виконання в області нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо всебічного розвитку кожної дитини «Полтавщина – дітям».

В обласному музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбувся концерт абсолютних переможців міжнародних конкурсів 2012-2013 років «До Миколая на гостини всі таланти Полтавщини», учнів шкіл естетичного виховання, симфонічного оркестру театру  та концертного ансамблю «Чураївна» обласної філармонії.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко  з нагоди Дня святого Миколая взяв участь в обласному телемарафоні «Дарунки святого Миколая» на ОДТРК «Лтава».

Заступник голови-керівник апарату Валерій Пархоменко завітав до  Полтавського обласного академічного театру ляльок на казкове дійство з нагоди Дня Святого Миколая. Для участі у святі запросили 265 дітей з 15 районів та міст області, які перебувають на обліку служб у справах дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу; діти з сімей, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко взяв участь в ознайомленні школярів з виробничим процесом на  ТОВ «Ворскла» в рамках виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

На виконання соціальних ініціатив Президента України „Діти – майбутнє України”  19 грудня, в День Святого Миколая, голова райдержадміністрації Анатолій БОЙКО разом з іншими керівниками районної ланки побував у Чорнухинському дошкільному навчальному закладі «Берізка» на святковому ранку до Дня Святого Миколая. 

На виконання Указу Президента України в державі проведено інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене». Про її підсумки на Полтавщині розповіли сьогодні під час прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини».

Понад півсотні дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Полтавській обласній дитячій лікарні, отримали у День Святого Миколая подарунки від обласної влади. Привітав дітей та привіз солодощі голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

На Полтавщині з нагоди Дня святого Миколая проходить акція «Подаруй радість дітям». Заступник голови – керівник апарату Полтавської ОДА Валерій Пархоменко завітав в онкогематологічне відділення дитячої міської лікарні, щоб поздоровити дітей зі святом та вручити подарунки від обласної влади.

«Подаруй радість дітям». Під такою назвою на Полтавщині проходить акція до дня Святого Миколая Чудотворця для дітей, які перебувають в 4 лікувальних закладах області.
19 грудня 30 дітей, які лікуються в онкогематологічному відділенні дитячої міської лікарні отримали солодкі подарунки.

До Дня Святого Миколая  за рахунок обласного бюджету були придбані подарунки для всіх 3800 вихованців інтернатних закладів області.
В усіх навчально-виховних закладах області інтернатного типу протягом 18-19 грудня відбулися ранки, присвячені Дню Святого Миколая.

Сьогодні голова облради Іван Момот завітав на урочистий концерт з нагоди Дня святого Миколая в обласний санаторій для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Посадовець привітав дітей, які проходять лікування у закладі зі святом та вручив подарунки.

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль завітав на урочистий концерт з нагоди Дня святого Миколая у спеціалізованій школі-інтернаті №2  імені Надії Крупської. Посадовець привітав вихованців закладу зі святом та вручив подарунки від ОДА.

Сьогодні в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулося казкове дійство з нагоди Дня Святого Миколая. Привітати маленьких шанувальників театрального мистецтва прийшов заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

В Україні день Святого Миколая є одним з улюблених свят української дітвори. Нині кожен з дітлахів добре знає, що все своє життя Миколай присвятив справі милосердя.  Він відзначався чистотою життя, а також милосердям і благодійністю.  Завдяки доброчинності, вірності і щирості у служінні вірі християнській, прославлянні імені Бога ділами та вчинками на землі, отця Миколая було визнано церквою як Святого.

19 грудня заступник голови облдержадміністрації відвідав  Градизьку школу-інтернат, де вже традиційно на гостей чекала вся шкільна сім’я. Вже протягом кількох років саме цього дня до вихованців закладу приїжджають В.В.ЗАМИКУЛА та В.Г.ВЕДМІДЬ, знайомляться з життям-буттям малечі, привозять завжди доречні подарунки, які знадобляться і під час навчання, і під час дозвілля.

Сьогодні відбулося засідання Ради гуманітарного розвитку при голові ОДА, на якому розглянули питання реалізації в області державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль та міський голова Полтави Олександр Мамай взяли участь в урочистому відкриті дитсадка №4 «Золотий колосок». Посадовці  оглянули внутрішні приміщення закладу, харчоблок та  котельню, та подивились разом з батьками дитячий концерт.

22 листопада 2013 року відбулася нарада у першого заступника голови облдержадміністрації ВІКТОРА ЖИВОТЕНКА щодо розгляду проектних матеріалів «Реконструкції частини приміщень ДЮСШ з добудовою басейну для оздоровчого плавання з допоміжними приміщення по вул. Шевченка в смт. Решетилівці», автор – архітектор О.В.Злобинець.

Сьогодні заступник голови –  керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко відвідав з робочим візитом у Лохвицький район. Там він відвідав Лохвицьку гімназію № 1, у якій навчається 650 учнів.  Учні провели для нього екскурсію та розповіли про історичне минуле Лохвиччини. В тому числі - про вірменський легіон та трагедію єврейського народу в роки Великої Вітчизняної війни. 

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка відбулося засідання Експертної ради обласного конкурсу «Краща студентська команда Полтавщини», на якому визначили кращих студентів у 4-х індивідуальних номінаціях: «Кращий студент-науковець Полтавщини”, «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-спортсмен Полтавщини», «Кращий студент – творча особистість Полтавщини».