30 вересня у облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Напрямки співпраці органів виконавчої влади області з громадськістю у 2017 році». У заході взяли участь директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, представники громадських організацій та ін.

У Полтаві відбувся черговий круглий стіл з питання реконструкції площі Леніна. Цього разу засідання відбулося в приміщенні Полтавської міської ради, щоб на обговоренні були присутні представники міськвиконкому.

В Полтавській облдержадміністрації обговорили проблеми ромів

22 липня в Полтаві за участю керівника апарату ОДА М. Білоконя, заступника начальника управління культури ОДА В. Вождаєнко, голови Громадської ради при ОДА В. Голуба, голови ГО «Миргородські рома» М. Чернявського, представників структурних підрозділів ОДА, тер підрозділів центральних органів виконавчої влади відбулася зустріч у форматі круглого столу за темою «Посилення взаємодії ромської громади з органами влади на регіональному рівні».