Відбувся відкритий захист проєктів громадських організацій, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

 

У Полтавській ОДА провели друге засідання конкурсної комісії з розгляду пропозицій та проведення моніторингу виконання програм інститутів громадянського суспільства, для реалізації яких надається підтримка з обласного бюджету в 2021 році.

Відбулося засідання Громадської ради при ОДА

 

У Полтаві відбулося засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, яке провів голова дорадчого органу Володимир Голуб. Участь у засіданні взяв перший заступник директора Департаменту охорони здоровʼя облдержадміністрації Юрій Курилко, який поінформував присутніх про забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації в області та заходи щодо запобігання захворюваності на коронавірус та інші інфекційні хвороби.

На проєкти громадських організацій депутати облради пропонують виділяти більше коштів

 

Відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків із громадськістю та дотримання прав учасників АТО. Серед розглянутих питань – безперешкодна діяльність ЗМІ, утвердження свободи слова в Україні, проведення інформкампаній соціального спрямування на Полтавщині та сприяння розвитку громадянського суспільства й комунікації органів влади з громадськістю.

Громадськість вимагає від новобраних нардепів створити міжфракційне об’єднання «Полтавщина»

 

Круглий стіл Громадської ради при Полтавській обласній раді, що відбувся 16 серпня, передбачав зустріч громадськості з новообраними депутатами Верховної Ради від Полтавської області.

Рада Регіонального розвитку: презентували проект Перспективного плану регіонального розвитку Шишацького району

 

12 грудня 2018 року, на завершення 4-ї каденції (2017-2018 рр.) роботи Громадської ради при Шишацькій райдержадміністрації, консультативно-дорадчим органом проведено заключне засідання.

На Полтавщині реалізується проект «Впровадження роздільного збору сміття в навчальних закладах Полтавської області»

 

Минулого тижня на  Полтавщині стартував проект «Впровадження роздільного збору сміття в навчальних закладах Полтавської області», що реалізується Диканською районною екологічною дитячою громадською організацією «Зелене серце» за фінансової підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

«Треба використовувати всі можливості для покращення життя громадян!»: на Лубенщині провели тренінг з написання проектів

 

17 липня в адмінприміщенні Лубенської райдержадміністрації відбувся кущовий навчальний тренінг «Проектне мислення. Написання проектів» у рамках проекту «Розвиток компетенцій громадських активістів району», підготовленого слухачкою Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ольгою Якименко. 

Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації провела виїзне засідання в Новосанжарській ОТГ

 

11 липня 2018 відбулося виїзне засідання за участі членів Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Полтавській області з питання «Залучення громадськості до процесів прийняття рішень в ОТГ. Кращі практики організації та надання послуг в новостворених громадах».

Відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації

 

30 травня 2018 року відбулося засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, яке провів голова дорадчого органу Володимир Голуб.

Розпочався прийом заявок на конкурс проектів громадських організацій у 2018 році, на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету

 

Відбулося планове засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

Головою Громадської ради при Полтавській ОДА обрано Володимира Голуба

 

Сьогодні під час апаратної наради голова облдержадміністрації Валерій Головко представив новообраного голову Громадської ради при ОДА Володимира Голуба. «У черговий раз майже одноголосно головою Громадської ради при Полтавській ОДА обрали Володимира Семеновича. Бажаю Вам плідної співпраці з владою та громадами», – зазначив голова ОДА.

Обрано новий склад Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації на 2017–2018 роки

 

В облдержадміністрації за участю 164 делегатів від інститутів громадянського суспільства області відбулися Установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при облдержадміністрації на термін каденції 2017–2018 роки.

6 грудня 2016 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

Інформація про діяльність Громадської ради при облдержадміністрації у І кварталі 2016 року

 

25 січня 2016 року у Полтаві з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за участю директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації В. Штефана, голови ГР при облдержадміністрації В. Голуба, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном І. Степаненко, представників громадськості та ЗМІ відбулося засідання «круглого столу» за темою «Про виконання у 2015 році Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери на 2013- 2015 роки».

Обговорили проект обласної програми комунікацій влади з громадськістю

1 грудня в Полтаві з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації  відбувся «круглий стіл» з обговорення проекту Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2016–2018 роки, яке провів директор зазначеного департаменту Вадим Штефан.

Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся з членами Громадської ради при облдержадміністрації в рамках публічного прийому громадян

20 листопада 2015 р. у Полтаві під час одноденного робочого візиту до Полтави Міністр юстиції Павло Петренко провів перший відкритий прийом громадян, який запроваджується як нова ініціатива — проект публічного прийому громадян під назвою «Ви маєте право».

Відбулося засідання Секретаріату Громадської ради

19 травня 2015 р. у Полтаві за участю керівника апарату ОДА Миколи Білоконя відбулося засідання Секретаріату Громадської ради при облдержадміністрації (15 осіб),  яке провів голова дорадчого органу Володимир Голуб. Обговорено питання взаємодії  Громадської ради з керівництвом  ОДА щодо реалізації урядових документів, забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Відбулося засідання Громадської ради при Полтавській ОДА

17 березня 2015 р. у Полтаві відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації, де розглянуто та ухвалено рішення з  7 питань порядку денного. Засідання провів голова дорадчого органу В.С.Голуб. Участь у засіданні взяв голова Полтавської облдержадміністрації В.А.Головко, який погодився з пропозицією громадських лідерів щодо проведення систематичних, 1 раз на місяць, зустрічей з громадською радою з обговоренням актуальних суспільних питань, які будуть попередньо готуватися причетними структурними підрозділами облдержадміністрації та відповідними постійними комісіями Громадської ради.

Громадських активістів нагородили грамотами та подяками

17 лютого, під час установчих зборів щодо формуванню нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації,  громадських активістів нагородили почесними грамотами та подяками.

Відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при ОДА

17 лютого 2015 р. у Полтаві відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при ОДА. Членів зібрання проінформували про роботу Громадської ради попереднього скликання та провели  вибори до новоствореної Громадської ради.

Відбулося друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

5 лютого 2015 року відбулося друге засідання ініціативної  групи з  підготовки  установчих  зборів для  формування нового складу Громадської  ради при Полтавській облдержадміністрації за участі 11 її членів зі складу ініціативної групи 15 осіб.

Відбулася зустріч громадськості Полтавщини з губернатором

16 липня з ініціативи Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч членів Секретаріату зазначеного дорадчого органу (20 осіб) з головою облдержадміністрації  В.Бугайчуком.

Питання підвищення цін — на контролі громадськості

7 липня у приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулося розширене засідання Секретаріату Громадської ради при облдержадміністрації, яке провів голова Громадської ради Володимир Голуб.

У Полтаві відзначили День української писемності та мови

9 листопада у Полтаві з нагоди Дня української писемності та мови з ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації за участі представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості відбувся тематичній «круглий стіл».

Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації провела виїзне засідання у Шишацькому районі

12 вересня в Шишацькому районі за участі керівників департаментів інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю, агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося виїзне засідання Громадської ради при облдержадміністрації з питання «Стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Полтавщини як основи відродження села».

Громадська рада зібралася з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі

24 липня 2013 року в Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради  при облдержадміністрації з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі. У зустрічі взяли участь представники  влади, духовенства та громадські діячі. Присутні обговорили різні аспекти духовного життя.

Громадська рада обговорила стан виконання Програми реформування ЖКГ та проблеми енергозбереження

12 червня 2013 р. у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації Б.Галушка, голови постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства С.Бульби, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.Перепелиці, директора Департаменту житлово-комунального господарства  облдержадміністрації О.Тонкова, начальника Територіального управління Держінспекції з енергозбереження по Полтавській області І.Горжія, представників ЗМІ відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації, яке провів голова Громадської ради В.Голуб.

Громадськості провели екскурсію новобудовами обласного центру

Сьогодні у Полтаві з ініціативи облдержадміністрації та Громадської ради при облдержадміністрації за участі її членів відбувся День відкритих дверей та прес-тур на важливих об’єктах обласного центру. Громадськості та журналістам надали можливість побувати на всіх поверхах новобудови – перинатального центру та провели екскурсію, показавши де, як і що буде розташовуватись.

У Полтаві провели установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Полтавській ОДА

17 лютого в приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. Членів зібрання проінформували про роботу Громадської ради попереднього скликання та провели  вибори до новоствореної Громадської ради.

Утворено нову Громадську раду при Полтавській облдержадміністрації

24 січня 2013 року у Зеленій залі Полтавської облдержадміністрації за участі голови облдержадміністрації О.В.Удовіченка, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації В.О.Пархоменка, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.П.Перепелиці, керівників 92 громадських організацій регіону, голів громадських рад при райдержадміністраціях, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та правоохоронних органів, громадських рад при Харківській та Сумській облдержадміністраціях, представників ЗМІ відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

Питання формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації — на фінішну пряму

16 січня 2013 року відбулося друге, й останнє засідання ініціативної  групи з  підготовки  установчих  зборів за  участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу Громадської  ради при Полтавській облдержадміністрації, яке провів голова чинної Громадської ради Володимир Голуб за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Миколи Перепелиці.

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

21 листопада 2012 року у Полтаві на черговому засіданні Громадської ради при облдержадміністрації створено ініціативну групу з формування складу Громадської ради при облдержадміністрації наступної каденції у складі 11 осіб.

Своє перше засідання ініціативна група провела 10 грудня 2012 року. Ухвалено текст повідомлення про дату, час і місце проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, визначено порядок прийому та опрацювання документів.

Відбулося передостаннє засідання Громадської ради при облдержадміністрації чинної каденції

21 листопада 2012 року у Полтаві за участі керівників Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Полтавської державної аграрної академії відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації, де розглянуто питання «Про стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу та сільських і селищних громад у Полтавській області. Заходи виконавчої влади і громадськості по збереженню села».

В облдержадміністрації обговорили харчування дітей у Полтаві

19 жовтня у м. Полтаві з ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації відбувся велелюдний «круглий стіл» на тему: «Проблеми  харчування школярів у м.Полтаві та  перспективи їх розв’язання», який провів голова Громадської ради Володимир ГОЛУБ.

Громадська рада і комісії обласної ради

1 жовтня відбулося планове розширене засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та інформаційної сфери, яке за участі першого заступника голови обласної ради Володимира ОНИЩЕНКА провів голова комісії Микола ГАННУЩЕНКО.