Президент призначив сім суддів на Полтавщині

 

Президент України Володимир Зеленський 5 липня підписав три укази №311, 312 і 313, відповідно до яких у місцевих загальних судах призначені на посади 90 суддів. Зокрема, сім суддів – на Полтавщині.

Президент підписав закон про збільшення стипендії дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо посилення соціального захисту учнів, студентів (курсантів) з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та деяких інших осіб» № 785-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 липня.

Адаптивний карантин може стати більш дієвим для контролю поширення коронавірусної інфекції – нарада під головуванням Президента

 

Адаптивний карантин може стати більш дієвим для контролю поширення коронавірусної інфекції в країні. Про це повідомили під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Ми готові до другої хвилі епідемії, але сподіваємося, що вона нас омине. Президент

 

877 тисяч тестів на коронавірус зробила Україна від початку епідемії COVID-19. Це під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Не треба поспішати з продовженням карантину надовго – Президент

 

Не треба поспішати продовжувати карантин більше, ніж на місяць, наголосив Президент України Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради за участю представників уряду та правоохоронних органів, яка відбулася під його головуванням.

Креативні індустрії та заклади культури в період карантину потребують нашої підтримки – Президент

 

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Розвиток трансплантації органів в Україні може стати частиною медичної реформи – нарада в Президента

 

Понад 5 тис. українців очікують на трансплантацію органів. Умов для розвитку цієї галузі медицини в Україні не було забезпечено, тому багато громадян змушені проводити операції за кордоном. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

На виконання завдання Президента уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні

 

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету Міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

«Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади», – зазначив Глава держави, даючи завдання.

На засіданні Національної ради реформ представлено законопроект щодо «інвестиційних нянь»

 

На засіданні Національної ради реформ, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського, заступниця керівника Офісу Глави держави Юлія Ковалів представила законопроект про підтримку та стимулювання інвестицій.

Полтавці отримали нагороди від Президента до Дня Конституції

 

З нагоди Дня Конституції Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами  п’ятьох полтавців.

Президент підписав закон щодо підвищення соціальних гарантій для осіб, які перебувають під опікою

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» № 646-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 червня 2020 року.

Українці отримають іпотеку під 10% річних

 

Українці отримають іпотеку під 10% річних, точніше під 9,99%. Про таку можливість сьогодні заявив ПриватБанк, де з 1 липня 2020 року починає діяти держпрограма «Доступне житло під 10%».

У Полтавській облдержадмінстрації нагородили жителів області державними відзнаками

 

25 червня на початку колегії у Полтавській ОДА очільник області Олег Синєгубов привітав науковців, освітян, працівників культури, промисловості та сфери послуг відповідно до указів Президента.

Володимир Зеленський підписав закон щодо проведення національної інвентаризації лісів

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів» № 643-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 червня 2020 року.

Президент поставив завдання правоохоронцям почати кампанію з протидії порушенню габаритно-вагових норм на дорогах

 

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо термінових заходів, спрямованих на боротьбу з порушенням вантажівками габаритно-вагових обмежень на українських дорогах.

Президент призначив Олексія Неїжпапу командувачем ВМС України

 

Президент України Володимир Зеленський призначив контр-адмірала Олексія Неїжпапу командувачем Військово-Морських сил Збройних сил України.

На заклик Президента мобільні оператори прискорили у травні розгортання мережі 4G в Україні

 

Оператори мобільного зв’язку продовжують активно підключати українські населені пункти до 4G. У травні до мереж 4G було підключено 1 тис. 188 пунктів. З них 723 отримали 4G вперше, а в інших з’явилась альтернатива у виборі послуг 4G від різних операторів.

Правила відпочинку дітей в умовах коронавірусу мають бути серйозно продумані – Президент

 

За минуле літо в дитячих таборах було зафіксовано понад 80 спалахів різних інфекцій. Тому робота таких закладів в умовах епідемії коронавірусу має підвищені ризики. Про це йшлося на традиційній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню COVID-19.

Глава держави підписав закон про посилення захисту телекомунікаційних мереж

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» № 600-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

Президент підписав закон щодо компенсації працівникам медзакладів ПДФО, утриманого з їхніх доплат до заробітної платні

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

Президент призначив голову Полтавської районної державної адміністрації

 

Володимир Зеленський 25 травня видав розпорядження №341/2020-рп «Про призначення Дмитра Романова головою Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області».

Президент України Володимир Зеленський дає пресконференцію, присвячену підсумкам першого року каденції

 

Нагадаємо, рівно рік тому, 20 травня 2019 року, Володимир Зеленський склав присягу Президента України українському народу у Верховній Раді.

Троє полтавців відзначені державними нагородами до Дня науки

 

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм українським науковцям присвоєно почесні звання та нагороджено орденами. Зокрема, відзначені й троє полтавців.

Вісьмом жінкам із Полтавщини Президент присвоїв звання «Мати-героїня» (оновлено)

 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку відзначено 678 українських жінок.

Звернення Президента з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Дорогі українці!

Сьогодні Україна відзначає 9 Травня – День перемоги над нацизмом.

Звернення Глави держави з нагоди Дня пам’яті та примирення

 

Дорогі українці!

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми вклоняємось перед усіма, хто захищав світ від нацизму. Захищав рідну українську землю та загинув у роки Другої світової війни. Ми відзначаємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції. В ніч з 8 на 9 травня ми зустрінемо першу хвилину миру – мить падіння та капітуляції нацистського режиму.

Офіс Президента ініціює проект зі створення спортивних об’єктів-«магнітів» у регіонах – Андрій Єрмак

 

В Україні розпочинається державний проект зі створення в кожній області об’єкта спортивної інфраструктури, присвяченого видатному сучасному спортсмену чи спортсменам з цього регіону. Робоча назва проекту «Україна – чемпіон!».

Президент підписав закон щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.

Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення.

Треба вчитися жити й працювати у нових умовах – Президент

 

Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

Українці повинні мати можливість отримати онлайн усі послуги від держави – Президент

 

Автоматизація взаємодії громадян з державою – це практична боротьба з корупцією на всіх рівнях. І політичної волі в Україні достатньо для подальших цифрових перетворень у державі, наголосив Президент Володимир Зеленський під час онлайн-презентації цифрових паспортів у мобільному додатку «Дія».

Президент підписав закон щодо посилення відповідальності за підпал сухої трави

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)» № 556-ІХ, який Верховна Рада ухвалила на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року.

Терміни весняного призову громадян України на строкову військову службу перенесено

 

На виконання Указу Президента України від 23 березня 2020 року № 103/2020, Кабінет Міністрів України переніс заходи з призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня 2020 року на травень-липень 2020 року.

Шість спортсменів та тренерів із Полтавщини отримуватимуть стипендії Президента України

 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №138/2020, оприлюдненого на сайті Глави держави, призначено стипендії видатним, молодим і перспективним українським спортсменам з олімпійських видів спорту та їх тренерам. Серед них і шість жителів Полтавщини.

Президент України призначив голову Козельщинської райдержадміністрації

 

Президент України Володимир Зеленський призначив Віктора Сербина головою Козельщинської райдержадміністрації.

Відповідне розпорядження №264/2020-рп Глава держави підписав 14 квітня. Документ оприлюднили на сайті Президента.

Голова Полтавської облдержадміністрації представив голову Великобагачанської РДА

 

На селекторній нараді з районами щодо протидії розповсюдження коронавірусної інфекції очільник області Олег Синєгубов представив голову Великобагачанської райдержадміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України ним став Сергій Братік.

Президент призначив голову Великобагачанської РДА

 

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження №247/2020-рп «Про призначення Сергія Братіка головою Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області».

Згодом Сергія Вікторовича представлять громаді району.

Уряд та НБУ представили Президенту перші програми допомоги малому бізнесу на час епідемії COVID-19

 

З ініціативи Президента України уряд та Національний банк напрацювали перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу, які представили Главі держави.

Президент призначив голову Кременчуцької РДА

 

Президент України  Володимир Зеленський призначив голову Кременчуцької районної державної адміністрації Полтавської області. Ним став Андрій Пирог.

Звернення Президента щодо заходів, яких вживає держава для протидії коронавірусу

 

Бажаю здоров’я, дорогі українці!

Ми продовжуємо нашу спільну протидію коронавірусу в Україні.

Наразі статистика свідчить про те, що вжиті нами заходи, є правильними.

Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу

 

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники Уряду та банківського сектору.

Володимир Зеленський підписав закон про забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу 

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX, який парламент ухвалив 30 березня 2020 року.

Забезпечення засобами захисту від коронавірусу, соціальна підтримка та робочі місця: звернення Володимира Зеленського до українців

 

Бажаю здоров’я, дорогі українці!

Щодня триває наша боротьба з поширенням коронавірусної інфекції в Україні.

Президент України призначив голову Чорнухинської райдержадміністрації

 

Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Самойліка головою Чорнухинської районної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті Глави держави.

Черговий призов на строкову військову службу відбудеться у травні-липні 2020 року

 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році». Згідно з документом весняний призов до Збройних сил замість квітня-червня відбудеться у травні-липні 2020 року.

Президент України призначив голову Карлівської райдержадміністрації

 

Президент України Володимир Зеленський призначив Олександра Солодовника головою Карлівської райдержадміністрації. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті Глави держави.

Глава держави подякував лікарям та військовим, які нині перебувають на передовій захисту України

 

Президент України Володимир Зеленський відзначив роботу українських медиків, які самовіддано та невтомно допомагають країні боротися з поширенням коронавірусу, та подякував військовим, котрі захищають Україну на фронті.

Звернення Президента України щодо протидії поширенню коронавірусу

 

Доповідаючи про протидію поширенню коронавірусу в Україні станом на ранок 20 березня, Володимир Зеленський повідомив радісну новину.

Президент призначив 7 голів районних держадміністрацій на Полтавщині

 

Президент України Володимир Зеленський призначив сімох очільників районних державних адміністрацій у Полтавській області.

Розпорядження оприлюднили на сайті  Глави держави.

Президент України підписав закони, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу

 

Президент України Володимир Зеленський підписав закони, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу в Україні. Документи ухвалено Верховною Радою України на позачерговому засіданні 17 березня 2020 року.

Конфігурація ОТГ, комунальні проблеми і землі учасникам АТО/ООС: перший заступник голови облдержадміністрації провів прийом громадян

 

Перший прийом громадян на посаді першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна тривав близько трьох годин. Записалося 18 громадян, та вирішувати свої проблеми більшість прийшла колективами.

Володимир Зеленський прибув на Крюківський вагонобудівний завод

 

Президент України Володимир Зеленський разом із головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим прибули до Кременчука.

На Полтавщині Володимир Зеленський оглянув санітарний вертоліт

 

Гелікоптер МІ-8МТВ-1 відсьогодні заступає на чергування на базі ДСНС. Він обладнаний спеціально для транспортування інфекційних хворих. На ньому працює група медиків зі спеціальною підготовкою.

Обсервація в Нових Санжарах закінчилася: Президент та очільник області поспілкувалися з евакуйованими з Уханя

 

Обсервація людей, яких два тижні тому евакуювали з китайської провінції Ухань, закінчилася опівдні 5 березня. Усі – здорові. Зустрічати їх у Нові Санжари приїхали Президент Володимир Зеленський, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак і голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов презентував Президенту Володимиру Зеленському проєкт «Велике будівництво» на Полтавщині

 

В області мають збудувати 15 об’єктів (5 опорних шкіл, 5 дитячих садків та 5 стадіонів), які планується завершити в 2020 році. Розповів і про масштабні об’єкти,  які були довгобудами і цьогоріч має завершитися їхнє будівництво.

Президент України  прибув на Полтавщину

 

Президент України Володимир Зеленський прибув на Полтавщину з робочим візитом. Його зустрів голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Президент України та медіагрупи дійшли згоди до 16 березня забезпечити запуск незакодованих супутникових версій головних українських телеканалів

 

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом провідних українських медіагруп. Учасники заходу обговорили проблеми навколо телевізійного мовлення, які виникли після початку кодування чотирма медіагрупами супутникового сигналу їхніх телеканалів з 29 січня цього року за рішенням від 2017 року.

Миргородську РДА очолить Вікторія Ємець

 

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження «Про призначення голови Миргородської районної державної адміністрації Полтавської області». Нею стала Вікторія Ємець.

 

Президент призначив голів двох райдержадміністрацій на Полтавщині

 

За розпорядженнями Президента України Володимира Зеленського 25 лютого в Гребінківській та Пирятинській районних адміністраціях будуть нові керівники.

Президент призначив голову Лубенської РДА

 

Президент Володимир Зеленський призначив Олександра Циганенка головою Лубенської районної державної адміністрації Полтавської області.

Президент України вручив премії молодим вченим

 

Чотирьом науковцям Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на підставі подання Комітету з Державних премій України вручили премії Президента України для молодих вчених за 2019 рік.

Президент призначив  голову Семенівської РДА

 

Президент Володимир Зеленський призначив Івана Дзуса головою Семенівської районної державної адміністрації Полтавської області.

В Україні з березня розпочинається реалізація масштабного проекту будівництва доріг – Володимир Зеленський

 

Будівництво доріг є пріоритетом для української влади, тому 1 березня 2020 року розпочинається реалізація проекту «Велике будівництво», заявив Президент України Володимир Зеленський.