Велике будівництво: у Полтаві збудували 3-поверховий ЦНАП

 

У Полтаві, на вулиці Соборності, завершили зведення будівлі нового Центру надання адміністративних послуг.

Відсьогодні розпочинаються роботи для введення будівлі в експлуатацію і запуску роботи ЦНАПу.

В облдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи з питань спорудження пам’ятника Симону Петлюрі

 

Учасники зібрання обговорили умови архітектурного конкурсу та строки його проведення. Пам’ятник встановлять справа від ОЦЕВУМу, так як це місце пов’язане з видатним діячем української державності. Тут раніше стояв будинок його батьків.

Реставраційні роботи в Кадетському корпусі планують розпочати в вересні

 

У Полтавській ОДА розглянули науково-проєктну документацію «Протиаварійні роботи при підготовці до реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Кадетського корпусу».

Цього року всі об’єкти «Великого будівництва» в області завершать», – Олег Синєгубов

 

2020-ий – це рік будівництва і медицини. ЦНАП, кардіоцентр, підземний паркінг для автомобілів швидкої допомоги у Полтаві, приймальне відділення обласної лікарні – ці будівлі здадуть в експлуатацію цього року.

З обласного бюджету виділили гроші на добудову ЦНАПу та кардіоценру

 

У середу на сесії обласної ради було проголосовано низку ключових питань. Були перерозподілені кошти на багато об’єктів будівництва.

Полтавців запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт «Інклюзивний дизайн»

 

Організатор конкурсу — громадська організація інвалідів «Креавіта», за підтримки комітету забезпечення доступності  маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженернотранспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Розробили історико-архітектурний опорний план із визначенням зон охорони пам’яток Зінькова

 

Відбулося засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму облдержадміністрації.

Ірина Особік: «Стратегічна екологічна оцінка – це база для містобудівної документації»

 

Питання проходження стратегічної екологічної оцінки в межах містобудівної документації обговорили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

Лев Парцхаладзе: В Україні треба ввести мораторій на нову забудову, якщо міста не оновлять чинні генплани до кінця 2020 року

 

Нині жодне з міст-мільйонників в Україні не внесло зміни до генеральних планів населених пунктів згідно з новими ДБН «Планування і забудова територій». І якщо до кінця 2020 року чинні геплани не будуть оновлені відповідно до цих норм, в Україні потрібно ввести мораторій на нову забудову.

Лев Парцхаладзе: Міста повинні змінювати генеральні плани та вводити “блакитні лінії” для обмеження висотності забудови

 

З 1 вересня минулого року в Україні набули чинності нові державні будівельні норми “Планування і забудова територій”, які, зокрема, вперше ввели норму щодо обмеження висотності будівель у населених пунктах України — так звані “блакитні лінії”. Вони регулюють силует і висотність забудови та сприяють збереженню гармонійного вигляду населених пунктів.

Ірина Особік: «Містобудівна документація державного, регіонального і місцевого рівня – найперший інструмент державного регулювання планування територій»

 

Із 25 районів Полтавщини оновлену містобудівну документацію – схеми планування територій районів – мають тільки 3 – Кременчуцький, Козельщинський та Миргородський. Лохвицький район – понад рік на стадії її затвердження. В інших містобудівна документація застаріла. Про це, зокрема, розповіла на апаратній нараді в облдержадміністрації заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА Ірина Особік.

Всі будівлі держорганів повинні стати енергоефективними, – Зубко

 

Термомодернізація будівель органів державної влади – один з важливих напрямків реформи енергоефективності в Україні. Це не лише імплементація Директиви ЄС «Про енергоефективність» в українське законодавство, а й скорочення споживання енергоресурсів.

Легалізувати збудовані без дозволу приватні та дачні будинки можна за три кроки, - Лев Парцхаладзе

 

Узаконення за спрощеною процедурою збудованих без дозволу приватних і дачних будинків відбувається у три кроки. Про це зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Державний фонд регіонального розвитку виділив більше 100 млн грн на добудову кардіоцентру в Полтаві

 

Через те, що бракує  місця для встановлення нового обладнання та неналежні умови для пацієнтів виникла необхідність збудувати новий кардіоцентр у Полтаві. Будівля, яку зводять зараз, відповідатиме всім стандартам лікування. 

Як поліпшити ситуацію з доступністю в області, обговорили на засіданні профільного комітету

 

Відбулося засідання Комітету забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, що при Полтавській облдержадміністрації. Його учасники підтримали ініціативу створення при ОДА посади Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю. Із кандидатурою визначаються.

Лев Парцхаладзе: Зносити «хрущовки» можна буде лише після відселення людей у новий будинок

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило новий законопроект «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду». Згідно з ним пропонується у разі прийняття рішення про знесення застарілого будинку обов’язково спочатку звести нове житло, переселити до нього людей і лише після цього зносити стару будівлю.

Департамент будівництва ПОДА завершив перший етап конкурсу на розробку скульптури Леву Вайнгорту в Полтаві

 

У приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Котляревського нагородили учасників конкурсу на створення скульптури Леву Вайнгорту. Заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Ірина Особік назвала переможця, який і працюватиме над фігурою.

На Полтавщині триває масштабне будівництво амбулаторій

 

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан перевірив хід виконання робіт в амбулаторії Засульської ОТГ. Здати об’єкт в експлуатацію планують до кінця травня.

У Департаменті будівництва ПОДА прокоментували зміни ДБН, які стосуються проектування світлодіодів, хмарочосів, кафе та ресторанів

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ продовжує змінювати Державні будівельні норми. Зміни стосуються проектування світлодіодів у приміщеннях, хмарочосів, кафе і ресторанів. У Департаменті будівництва ПОДА розповіли про нові норми.

ГО Save Poltavа: як активісти рятують минуле задля успішного майбутнього та співпрацюють з обласною владою

 

Громадська організація «Збережемо Полтаву» (#SavePoltava) – спільна ініціатива громадсько-політичних діячів, науковців та активістів. Вони об’єдналися, щоб працювати над збереженням пам’яток історії, культури, природи, архітектури й археології Полтавщини і популяризувати їх.

Сучасний кардіоцентр у Полтаві добудують цього року за підтримки держави

 

Полтавська ОДА отримає від Державного Фонду Регіонального розвитку кошти на добудову кардіоцентру в Полтаві. Крім того, з ДФРР додатково профінансують будівництво ЦНАПу у Полтаві та спортзалу Ромоданівської ЗОШ, капремонт будівлі майбутнього ліцею в Омельнику та реконструкцію спортзалу Демидівської ЗОШ.

Полтавців запрошують взяти участь у регіональному семінарі «Інклюзивність будівель і споруд»

 

12 квітня 2019 року за адресою: м. Харків, вул. Святодухівська, 6 (конференц-зала готелю «Iris Art Hotel») відбудеться другий регіональний семінар «Інклюзивність будівель і споруд». У ньому візьмуть участь представники Мінрегіону, розробники ДБН та інших нормативно-правових актів України.

У Полтавській ОДА визначилися з переможцем конкурсу  на створення скульптури архітектору Леву Вайнгорту

 

Полтавській ОДА вже визначилися з переможцем, який працюватиме над виготовленням скульптури полтавському архітектору Леву Вайнгорту. Нагородження учасників конкурсу відбудеться 22 лютого у приміщенні обласної бібліотеки імені Котляревського.

Розпочати приватне будівництво тепер можливо без втручання посадових осіб

 

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного-паспорта. Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м², а також господарських будівельта споруд, гаражів.

12  серпня  – День будівельника

 

Шановні будівельники!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Будівельників по праву називають творцями «історії в камені», адже результати вашої праці – житлові комплекси, об’єкти інфраструктури – покликані задовольняти потреби мешканців області та її економіки не одне десятиліття.

На Полтавщині продовжують розробляти містобудівну документацію

 

У приміщенні Полтавської ОДА провели містобудівну раду. На ній представили генеральні та детальні плани територій у п'яти районах області.

У Державному проектному інституті містобудування обговорили порядок здійснення нагляду за видачею містобудівних умов і обмежень та електронних послуг у будівництві

 

У приміщенні Державного проектного інституту містобудування «Міськбудпроект» відбулась регіональна нарада з головними архітекторами Полтавщини за участю заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олега Пругла, заступника директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Ірини Особік, директора Департаменту Державної  архітектурно-будівельної інспекції  у Полтавській області Олени Морозової щодо питань порядку здійснення нагляду за видачею містобудівних умов і обмежень та електронних послуг у будівництві.

У Полтавській ОДА відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради

 

12 липня відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської ОДА. Захід відбувся за участі голів органів місцевого самоврядування, районних архітекторів, представників територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організації-розробника ТОВ “Консультаційний центр”.

Архітектурно-містобудівна рада Полтавщини розглянула проекти планування територій районів

 

Учора відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Проектні організації представили власне бачення планування та забудови районів області.

Розроблено проект генерального плану м. Пирятин

 

14 червня при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської ОДА відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради за участю керівників органів місцевого самоврядування, районних архітекторів, представників територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організацій-розробників.

Про залучення інвестицій та створення виробничої бази говорили під час засідання архітектурно-містобудівної ради

 

18 травня в облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. На розгляд комісії представлено три детальні плани території.

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

 

26 квітня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації за участі  членів ради, районних архітекторів, представників органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організацій-розробників.

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при ОДА

 

Минулого тижня в облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури ОДА.

В ОДА розглянули архітектурний проект «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»

 

22 лютого в облдержадміністрації відбулося спільне засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури та Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури облдержадміністрації з розгляду проекту “Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів”, розробленого ПОГ “Інститут культурної спадщини” Всеукраїнської Ради з охорони культурної спадщини України (м. Київ) на замовлення Гадяцької міської ради.

Розглянуті проекти  на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури ОДА рекомендовано до затвердження

 

 

У облдержадміністрації відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. Крім членів архітектурно-містобудівної ради на засідання  були запрошені голови відповідних органів місцевого самоврядування, районні архітектори, представники територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організацій-розробників.

Питання вдосконалення організаційно-планувальної структури населених пунктів області розглядалися під час засідання архітектурно-містобудівної ради

 

В облдержадміністрації відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури.

4 проекти містобудування узгоджено на засіданні архітектурно-містобудівної ради

 

27 грудня у облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури ОДА. У засіданні взяли участь представники авторських колективів, органів місцевого самоврядування та зацікавлених підприємств і організацій.

У облдержадміністрації узгоджували проект «Історико-архітектурний опорний план м. Диканька Полтавської області»

 

16 грудня відбулося спільне засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури та Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури ОДА щодо розгляду проекту «Історико-архітектурний опорний план м. Диканька Полтавської області».

07 грудня 2016 року о 14:00 в к. 333 відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

На порядку денному розглядалося три проекти містобудівної документації.


01.01.1970