У Полтавській ОДА відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради

12 липня відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської ОДА. Захід відбувся за участі голів органів місцевого самоврядування, районних архітекторів, представників територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організації-розробника ТОВ “Консультаційний центр”.

Архітектурно-містобудівна рада Полтавщини розглянула проекти планування територій районів

Учора відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Полтавської облдержадміністрації. Проектні організації представили власне бачення планування та забудови районів області.

Розроблено проект генерального плану м. Пирятин

14 червня при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської ОДА відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради за участю керівників органів місцевого самоврядування, районних архітекторів, представників територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організацій-розробників.

Про залучення інвестицій та створення виробничої бази говорили під час засідання архітектурно-містобудівної ради

18 травня в облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. На розгляд комісії представлено три детальні плани території.

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

26 квітня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації за участі  членів ради, районних архітекторів, представників органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організацій-розробників.

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при ОДА

Минулого тижня в облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури ОДА.

В ОДА розглянули архітектурний проект «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів»

22 лютого в облдержадміністрації відбулося спільне засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури та Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури облдержадміністрації з розгляду проекту “Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів”, розробленого ПОГ “Інститут культурної спадщини” Всеукраїнської Ради з охорони культурної спадщини України (м. Київ) на замовлення Гадяцької міської ради.

Розглянуті проекти  на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури ОДА рекомендовано до затвердження

У облдержадміністрації відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації. Крім членів архітектурно-містобудівної ради на засідання  були запрошені голови відповідних органів місцевого самоврядування, районні архітектори, представники територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організацій-розробників.

Питання вдосконалення організаційно-планувальної структури населених пунктів області розглядалися під час засідання архітектурно-містобудівної ради

В облдержадміністрації відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури.

4 проекти містобудування узгоджено на засіданні архітектурно-містобудівної ради

27 грудня у облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури ОДА. У засіданні взяли участь представники авторських колективів, органів місцевого самоврядування та зацікавлених підприємств і організацій.

У облдержадміністрації узгоджували проект «Історико-архітектурний опорний план м. Диканька Полтавської області»

16 грудня відбулося спільне засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури та Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури ОДА щодо розгляду проекту «Історико-архітектурний опорний план м. Диканька Полтавської області».

07 грудня 2016 року о 14:00 в к. 333 відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

На порядку денному розглядалося три проекти містобудівної документації.