Роман Товстий: «Полтавщина – Еко-Бренд усієї України»

6 червня на території Національного комплексу «Експоцентр України» у місті Києві відкрилась ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро 2018».

Завершує роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського завершує роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК», яка працювала упродовж двох днів.

Розпочала роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського сьогодні розпочала роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» («Полтавська оаза шанувальників української книги»). Триватиме вона два дні. На неї з’їхалися видавництва з Київської, Харківської, Тернопільської, Львівської, Сумської і Полтавської областей.

Огранізаційні моменти щодо проведення універсальної виставки-ярмару  «ПОШУК» обговорили під час наради у заступника голови Полтавської ОДА

Нарада пройшла за участю заступника голови Полтавської ОДА Миколою Білоконя, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторії Пилипенко, директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентини  Вождаєнко, представників видавництв Полтавщини та ін..

Полтавщина активно готується до проведення книжкової виставки-ярмарки «ПОШУК»

Сьогодні у Полтавській обласній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулося робоче засідання оргкомітету з проведення в Полтаві універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК».

У Полтаві відкрили документальну виставку «Друга світова війна. Український рахунок» з нагоди Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 квітня у Державному архіві  Полтавської області відкрилася документальна виставка «Друга світова війна. Український рахунок», присвячена 73-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У Полтаві відкрилася фотовиставка «Дві війни - один біль»

Сьогодні, 05 лютого, в Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в Україні відзначається 15 лютого, відбувся тематичний захід та відкриття фотовиставки «Дві війни - один біль».

На Полтавщині стартувала ялинкова кампанія: гарячі лінії, ціни, місця продажу

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує усім бажаючим дізнатися де та за якою ціною можна придбати новорічну ялинку. Допомогти у цьому зможуть спеціалісти лісових господарств за телефонами «гарячої лінії».

Відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя сьогодні відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів для військовослужбовців військових частин Полтавського гарнізону й волонтерів.

У Полтаві відбулася виставка «Два століття – одна війна»

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентували експозицію «Два століття – одна війна». Основна її мета – показати тяглість боротьби українців за свою державність протягом останніх двох століть.

Розпочала роботу документальна виставка «Архіви і суспільство»

У корпусі №1 Державного архіву Полтавської області розпочала роботу документальна виставка «Архіви і суспільство». Експозиція приурочена до 100-річчя створення системи архівних установ України.

Полтавщина долучилаля до участі у цьогорічному Форумі Видавців у Львові

Популяризація читання – це одна із головних цілей проведення міжнародного Форуму Видавців у Львові.

У краєзнавчому музеї відкрили виставку «Найдавніші християнські реліквії Полтавщини»

З нагоди 1029-ї річниці Хрещення Русі у Полтавському краєзнавчому музеї імені Кричевського відкрили експозицію «Найдавніші християнські реліквії Полтавщини», до якої включили християнські реліквії 10-12 сторіччя.

Полтавщина готується до участі в XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017»

Із 7 по 10 червня Полтавщина буде представлена на XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017». Це найбільша агропромислова виставка як в Україні, так і в Східній Європі, яка надає великі можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору.