У Полтаві відкрилася фотовиставка «Дві війни - один біль»

 

Сьогодні, 05 лютого, в Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в Україні відзначається 15 лютого, відбувся тематичний захід та відкриття фотовиставки «Дві війни - один біль».

На Полтавщині стартувала ялинкова кампанія: гарячі лінії, ціни, місця продажу

 

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує усім бажаючим дізнатися де та за якою ціною можна придбати новорічну ялинку. Допомогти у цьому зможуть спеціалісти лісових господарств за телефонами «гарячої лінії».

Відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів

 

У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя сьогодні відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів для військовослужбовців військових частин Полтавського гарнізону й волонтерів.

У Полтаві відбулася виставка «Два століття – одна війна»

 

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентували експозицію «Два століття – одна війна». Основна її мета – показати тяглість боротьби українців за свою державність протягом останніх двох століть.

Розпочала роботу документальна виставка «Архіви і суспільство»

 

У корпусі №1 Державного архіву Полтавської області розпочала роботу документальна виставка «Архіви і суспільство». Експозиція приурочена до 100-річчя створення системи архівних установ України.

Полтавщина долучилаля до участі у цьогорічному Форумі Видавців у Львові

 

Популяризація читання – це одна із головних цілей проведення міжнародного Форуму Видавців у Львові.

У краєзнавчому музеї відкрили виставку «Найдавніші християнські реліквії Полтавщини»

 

З нагоди 1029-ї річниці Хрещення Русі у Полтавському краєзнавчому музеї імені Кричевського відкрили експозицію «Найдавніші християнські реліквії Полтавщини», до якої включили християнські реліквії 10-12 сторіччя.

Полтавщина готується до участі в XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017»

 

Із 7 по 10 червня Полтавщина буде представлена на XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017». Це найбільша агропромислова виставка як в Україні, так і в Східній Європі, яка надає великі можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору.