У Полтаві презентували посібник про управління твердими побутовими відходами

На базі кафедри «Прикладної екології та природокористування» Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка презентували навчально-практичний посібник «Управління твердими побутовими відходами в умовах реформування місцевого самоврядування та розвитку міжмуніципального співробітництва».

Полтавська облдержадміністрація – одна з лідерів-координаторів ініціативи ЄС «Угода мерів» в Україні

В облдержадміністрації відбувся семінар «Формування місцевої політики щодо сталого енергетичного розвитку та клімату» в межах ініціативи ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні.

Олексій Корчміт: «Полтавщина з енергоефективності посідає золоту середину»

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови Полтавської ОДА Олега Пругла відбувся семінар з впровадження енергосервісу в житловому секторі. У заході взяли участь: радник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт, голови ОСББ/ЖБК міста Полтави та області, представники профільних асоціацій, громадських організацій, бізнесу.

Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” і міфи довкола нього

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Це – один із пакету законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої держави.

Полтавщина посідає 13 місце з надання «теплих кредитів»

У Полтавській області управлінням житлово-комунального господарства ОДА розроблена Програма підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки, яка затверджена рішенням облради.

Про запровадження ринку ЕСКО в Україні

Ефективність споживання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери України залишається досить низькою та не відповідає європейським стандартам. Саме у скороченні обсягів споживання енергії бюджетною сферою знаходиться значний резерв підвищення енергоефективності країни в цілому.