Підвищення енергоефективності - пріоритет на шляху формування європейської енергонезалежної України

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на V Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві.

Розпочато фінансування проектів Фонду енергоефективності, Зубко

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час підписання тристоронньої Угоди між Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC, Група Світового банку), Фондом енергоефективності та АБ «Укргазбанк» щодо запуску програми з фінансування проектів термореновації будівель для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Понад 11 тисяч «теплих кредитів» видали на  Полтавщині

У Полтавській області з метою здешевлення «теплих» кредитів було прийнято обласну програму відшкодування частини відсоткової ставки у розмірі 10% за кредитами ОСББ/ЖБК на впровадження енергоефективних заходів.

Програмою «Теплі кредити» скористалися вже 525 тисяч родин,  Геннадій Зубко

За чотири роки програмою «Теплі кредити» скористалися 525 тисяч українських родин. Тільки за 2018 рік  майже 150 тисяч родин, яким було видано близько 23 тис. «теплих кредитів» на суму 1,1 млрд гривень. Про це на прес-конференції «Реформи NON-STOP. Масштаб змін» заявив Віце-прем’єр-міністр  Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Президент в Давосі: Інвестори довіряють Україні, українському бізнес-середовищу і це найкраща характеристика змін, які відбулися в державі

В присутності Президента України Петра Порошенка в Давосі відбулось підписання Угоди між норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проекту «Сиваш». Пакет документів передбачає фінансування на 150 млн євро будівництва найбільшої вітрової електростанції в Україні та однієї з найбільших вітроелектростанцій Європи загальною вартістю близько 400 млн євро.

Валерій Головко: «Щербанівська ОТГ займає перше місце в Україні серед об'єднаних громад за всіма показниками»

Сьогодні у Розсошенцях відбулося відкриття новорічної ялинки та КЗ «Розсошенський заклад дошкільної освіти «Дитячий садок «Яблунька» Щербанівської сільської ради Полтавського району.  Мешканців мікрорайону «Садовий» привітали зі святом голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко та голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

У Полтаві презентували посібник про управління твердими побутовими відходами

На базі кафедри «Прикладної екології та природокористування» Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка презентували навчально-практичний посібник «Управління твердими побутовими відходами в умовах реформування місцевого самоврядування та розвитку міжмуніципального співробітництва».

Полтавська облдержадміністрація – одна з лідерів-координаторів ініціативи ЄС «Угода мерів» в Україні

В облдержадміністрації відбувся семінар «Формування місцевої політики щодо сталого енергетичного розвитку та клімату» в межах ініціативи ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні.

Олексій Корчміт: «Полтавщина з енергоефективності посідає золоту середину»

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови Полтавської ОДА Олега Пругла відбувся семінар з впровадження енергосервісу в житловому секторі. У заході взяли участь: радник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт, голови ОСББ/ЖБК міста Полтави та області, представники профільних асоціацій, громадських організацій, бізнесу.

Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” і міфи довкола нього

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”. Це – один із пакету законодавчих актів, що мають на меті привести ринок надання житлово-комунальних послуг в Україні у цивілізований стан, сприяти енергозбереженню, а відтак – і енергетичній незалежності нашої держави.

Полтавщина посідає 13 місце з надання «теплих кредитів»

У Полтавській області управлінням житлово-комунального господарства ОДА розроблена Програма підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів для виконання заходів з енергозбереження на 2015-2020 роки, яка затверджена рішенням облради.

Про запровадження ринку ЕСКО в Україні

Ефективність споживання паливно-енергетичних ресурсів установами бюджетної сфери України залишається досить низькою та не відповідає європейським стандартам. Саме у скороченні обсягів споживання енергії бюджетною сферою знаходиться значний резерв підвищення енергоефективності країни в цілому.