Зарплата в «конвертах» позбавлення соціальних гарантій

Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра.

Легалізація праці – на особливому контролі в полтавських фахівців Держпраці

Інспектори Управління Держпраці у Полтавській області завітали до одного з торгівельно-розважальних центрів Полтави з позаплановим інспекційним відвідуванням щодо виявлення неоформлених трудових відносин.

За інформацією ГУ ДФС Полтавщини, в області за сім місяців офіційно оформлені 524 працівники

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж січня-липня 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 30 суб’єктах господарювання.

На Полтавщині троє учасників проекту «Рука допомоги» стануть підприємцями

Ще троє учасників проекту «Рука допомоги» з Полтавської області отримають фінансову допомогу на започаткування власної справи. Таке рішення у четвер прийняла комісія з реалізації проекту, що діє при Полтавській облдержадміністрації. Про це повідомив Полтавський обласний центр зайнятості.

На Полтавщині зменшилося число нелегальних працівників

У Полтаві відбулося засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Його очолив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

На Полтавщині ведеться робота щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Пріоритетним завданням залишається робота в напрямку легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На цьому наголосили учасники наради під час спільного засідання обласних управлінь Держпраці, Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби.

На Полтавщині підвищення заробітної плати не викликало скорочення робочих місць

9 лютого за участю заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.