Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність

 

Легалізація трудових відносин поєднує в собі два аспекти – легалізацію зайнятості та легалізацію заробітної плати.

Послугами обласної служби зайнятості за півроку скористалися 37 тисяч безробітних

 

Протягом шести місяців 2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 37 тисяч безробітних, що на 5,2 тисячі або 12,4% менше, ніж за той же період минулого року.

За інформацією ГУ ДФС, на Полтавщині з початку року офіційно оформлено 445 працівників

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж першого півріччя 2019 року порушення податкового законодавства та законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 20 суб’єктах господарювання.

Послугами обласної служби зайнятості за п’ять місяців скористалися більше 35 тисяч безробітних

 

Протягом п’яти місяців нинішнього року послугами обласної служби зайнятості скористалося 35,1 тисячі безробітних. Це на 4,8 тисячі менше, ніж за той же період 2018 року.

За інформацією ГУ ДФС, на Полтавщині з початку року офіційно оформлено 330 працівників

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-травня 2019 року порушення податкового законодавства та законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 19 суб'єктах господарювання.

На Полтавщині зросла кількість офіційно працевлаштованих осіб

 

На апаратній нараді в облдержадміністрації обговорили реалізацію в регіоні спільних заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

Щоб не втратити страховий стаж, роботодавця слід постійно контролювати

 

Пенсію призначають, якщо людина має достатню кількість страхового стажу. Якщо такий стаж є, то право на призначення пенсії існує, якщо немає – пенсію не призначають. У такому разі можна сподіватися хіба що на соціальну допомогу.

Упродовж першого кварталу поточного року в області легалізовано 895 робочих місць

 

На Полтавщині працюють обласна, районні та міські робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати й зайнятості населення. До їх складу входять представники місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, соціального захисту населення, Держпраці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, державної служби зайнятості, правоохоронних органів й інших зацікавлених сторін.

На Полтавщині з початку року офіційно оформлено 330 працівників

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-квітня 2019 року порушення податкового законодавства й законодавства про працю під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 16 суб’єктах господарювання.

Консультує Міністр юстиції України: «Нелегальне працевлаштування: скільки доведеться сплатити за неофіційно працевлаштованих робітників?»

 

Пане Міністре! Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував «наручно» зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені бути тепер?

В’ячеслав Мурований

На Полтавщині упродовжд лютого працевлаштовано на 1,6 тис. осіб більше, ніж звільнено

 

На колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області розглянули питання щодо використання даних Реєстру застрахованих осіб і взаємодії з контролюючими органами з метою забезпечення прав застрахованих осіб.

Послугами обласної служби зайнятості за три місяці скористалися понад 30 тисяч безробітних

 

Протягом першого кварталу 2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 30,1 тисячі безробітних осіб, що на 4 тисячі або 11,7 % менше, ніж за січень-березень 2018 року.

Послугами обласної служби зайнятості за два місяці поточного року скористалися близько 25 тисяч безробітних

 

Протягом січня-лютого 2019-го послугами обласної служби зайнятості скористалися 24,9 тисячі безробітних осіб, що на 4 тисячі або 12,7 % менше, ніж за січень-лютий миулого року.

Працевлаштування 633 осіб та 460 тис. грн податків. Які результати показав пілотний проект «Рука допомоги» на Полтавщині

 

Пілотний проект «Рука допомоги» в області реалізовували з 2015 по 2018 роки. В його межах залучали до роботи працездатних непрацюючих членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб. Учасниками проекту стали 1949 осіб, деякі із них вже успішні підприємці.

Пенсійний фонд попереджає про наслідки нелегальної зайнятості

 

За даними Пенсійного фонду України, в січні 2019 року кількість застрахованих осіб у Полтавській області, за яких сплачується єдиний соціальний внесок, становила 416,5 тис. осіб, у січні 2018 року – 415,1 тис. осіб. Аналіз щомісячних звітів, поданих платниками до реєстру застрахованих осіб, свідчить, що найнижчий рівень заробітної плати на Полтавщині та недотримання керівниками мінімальних гарантій в оплаті праці спостерігається в галузі сільського господарства, будівництва, оптової та роздрібної торгівлі та транспорту.

За інформацією ГУ ДФС на Полтавщині з початку року офіційно оформлено близько 200 працівників      

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-лютого 2019 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені за вісьмома суб'єктами господарювання.

Андрій Пісоцький провів особистий прийом громадян у Хоролі

 

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький провів виїзний прийом громадян у Хорольському районі.

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення

 

Нині залишається актуальним питання щодо легалізації зайнятості населення та заробітної плати.

Зарплата в «конвертах» позбавлення соціальних гарантій

 

Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра.

Легалізація праці – на особливому контролі в полтавських фахівців Держпраці

 

Інспектори Управління Держпраці у Полтавській області завітали до одного з торгівельно-розважальних центрів Полтави з позаплановим інспекційним відвідуванням щодо виявлення неоформлених трудових відносин.

За інформацією ГУ ДФС Полтавщини, в області за сім місяців офіційно оформлені 524 працівники

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж січня-липня 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 30 суб’єктах господарювання.

На Полтавщині троє учасників проекту «Рука допомоги» стануть підприємцями

 

Ще троє учасників проекту «Рука допомоги» з Полтавської області отримають фінансову допомогу на започаткування власної справи. Таке рішення у четвер прийняла комісія з реалізації проекту, що діє при Полтавській облдержадміністрації. Про це повідомив Полтавський обласний центр зайнятості.

На Полтавщині зменшилося число нелегальних працівників

 

У Полтаві відбулося засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Його очолив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

На Полтавщині ведеться робота щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

 

Пріоритетним завданням залишається робота в напрямку легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На цьому наголосили учасники наради під час спільного засідання обласних управлінь Держпраці, Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби.

На Полтавщині підвищення заробітної плати не викликало скорочення робочих місць

 

9 лютого за участю заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.