Пенсійний фонд попереджає про наслідки нелегальної зайнятості

За даними Пенсійного фонду України, в січні 2019 року кількість застрахованих осіб у Полтавській області, за яких сплачується єдиний соціальний внесок, становила 416,5 тис. осіб, у січні 2018 року – 415,1 тис. осіб. Аналіз щомісячних звітів, поданих платниками до реєстру застрахованих осіб, свідчить, що найнижчий рівень заробітної плати на Полтавщині та недотримання керівниками мінімальних гарантій в оплаті праці спостерігається в галузі сільського господарства, будівництва, оптової та роздрібної торгівлі та транспорту.

За інформацією ГУ ДФС на Полтавщині з початку року офіційно оформлено близько 200 працівників

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня-лютого 2019 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені за вісьмома суб'єктами господарювання.

Андрій Пісоцький провів особистий прийом громадян у Хоролі

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький провів виїзний прийом громадян у Хорольському районі.

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – важлива тема сьогодення

Нині залишається актуальним питання щодо легалізації зайнятості населення та заробітної плати.

Зарплата в «конвертах» позбавлення соціальних гарантій

Легалізація трудових відносин, сплата податків і єдиного соціального внеску – це законодавчо закріплені права працюючої людини сьогодні та гарантоване майбутнє завтра.

Легалізація праці – на особливому контролі в полтавських фахівців Держпраці

Інспектори Управління Держпраці у Полтавській області завітали до одного з торгівельно-розважальних центрів Полтави з позаплановим інспекційним відвідуванням щодо виявлення неоформлених трудових відносин.

За інформацією ГУ ДФС Полтавщини, в області за сім місяців офіційно оформлені 524 працівники

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж січня-липня 2018 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 30 суб’єктах господарювання.

На Полтавщині троє учасників проекту «Рука допомоги» стануть підприємцями

Ще троє учасників проекту «Рука допомоги» з Полтавської області отримають фінансову допомогу на започаткування власної справи. Таке рішення у четвер прийняла комісія з реалізації проекту, що діє при Полтавській облдержадміністрації. Про це повідомив Полтавський обласний центр зайнятості.

На Полтавщині зменшилося число нелегальних працівників

У Полтаві відбулося засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Його очолив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

На Полтавщині ведеться робота щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Пріоритетним завданням залишається робота в напрямку легалізації заробітної плати та зайнятості населення. На цьому наголосили учасники наради під час спільного засідання обласних управлінь Держпраці, Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби.

На Полтавщині підвищення заробітної плати не викликало скорочення робочих місць

9 лютого за участю заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.