За булінг у навчальних закладах штрафують

 

На початку навчального року органи державної влади, громадські організації, активісти, лідери думок та просто небайдужі українці об’єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу.

Гід з інклюзивної освіти для батьків: що таке ІРЦ і як до них звернутись, інклюзія від дошкілля до вишів, – МОН підготувало серію відеороз’яснень

 

МОН оприлюднило першу серію відеороз’яснень про інклюзивне навчання. З неї батьки зможуть дізнатися про те, що таке інклюзивно-ресурсні центри, як до них звернутися і отримати допомогу фахівців.

Полтавці стали третіми на Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту

 

Протягом 5-9 вересня 2019 року в м. Конотоп відбувалися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту «Радіокеровані авіамоделі». Полтавщину представляли чотири вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради – Максим Бондаревський, Олег Ткач, Адріан Круглов і Родіон Улько на чолі з керівниками гуртків Анатолієм Бавикіним та Ігорем Фирсовим.

Освітні програми ЄС презентували в Полтаві

 

В адмінбудинку облдержадміністрації співробітники Представництва ЄС в Україні провели презентацію освітніх та інформаційних програм, які здійснює Європейський Союз, зокрема, в Україні. Захід відбувся в рамках інформаційної програми «Будуймо Європу в Україні».

«Стартував Всеукраїнський тиждень протидії булінгу», - Олег Тимченко

 

«Будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються за законом». Конституція України, ст. 52, ч. 2

Пріоритетами МОН стануть дошкілля, пришвидшення НУШ, реформа професійно-технічної освіти, підтримка кращих у вищій освіті та науці

 

Міністр освіти і науки  Ганна Новосад представила журналістам команду, яка разом із нею працюватиме над реформуванням системи освіти і науки. П’ятьох заступників уже призначено, ще одна перебуває у статусі радника та чекає на відповідне рішення Уряду. Про це йшлося під час прес-конференції 12 вересня 2019 року.

Раз на 2 роки в Україні проводитимуть масштабні змагання з робітничих професій WorldSkills Ukraine

 

Учні та випускники закладів профосвіти, студенти вишів, а також досвідчені робітники отримають доступ до престижного європейського конкурсу WorldSkills. Положення, яке врегулює його проведення на Всеукраїнському рівні, набуло чинності 6 вересня 2019 року.

Приємний подарунок для дошкільнят Гребінківської ОТГ

 

На початку нового 2019/2020 навчального року не лише учні, а й найменші мешканці Гребінківської об’єднаної територіальної громади отримали приємний подарунок від місцевої влади - новий заклад дошкільної освіти «Барвінок».

Полтавців запрошують на міжнародний семінар до 10 країн Європи

 

Із 2 по 17 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка «Південноєвропейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії.

Дорогі школярі, студенти, батьки! Шановні освітяни!

 

Сердечно вітаємо вас із початком нового 2019/2020 навчального року та Днем знань!

Заклади освіти Полтавщини готові до зими на 95%

 

На засіданні обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів із підготовки до роботи в осінньо-зимовий період у Полтавській облдержадміністрації звітували заклади освіти.

Завдання 2019/2020 навчального року розглянули на конференції педпрацівників Полтавщини

 

У сесійній залі Полтавської обласної ради відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/2019 навчального року та основні завдання на 2019/2020  рік».

Мінрегіон розробив типові проєкти сільських шкіл і дитсадків для створення якісної соцінфраструктури в регіонах

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило декілька варіантів типових планувальних рішень сучасних шкіл та дитсадків у сільській місцевості.

Чи будуть дітей без щеплень пускати в дитсадки та школи – роз’яснення від МОН і МОЗ

 

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями.

Полтавщина увійшла в ТОП-3 областей України за кількістю опорних шкіл

 

Полтавщина третя в Україні за кількістю створених опорних шкіл. Наш регіон поступається Кропивницькій і Житомирській областям.

Нині в області 52 опорні школи, де навчаються майже 20 тис. учнів. До кінця року очікується 61.

Українські учні привезли 9 медалей з міжнародних олімпіад з інформатики та астрономії, серед них і полтавці

 

Одну золоту, дві срібні та шість бронзових медалей здобули українські школярі на міжнародних олімпіадах з інформатики та астрономії. Фінал змагання з інформатики проходив у Баку (Азербайджан), а з астрономії в місті Кестхей (Угорщина).

Нововведення з 1 вересня чекають на учнів шкіл

 

Скасування шкільної форми, світовідбивальні жилети, вечірня форма навчання та багато інших новинок чекають на учнів українських шкіл з 1 вересня нинішнього року.

На Полтавщині цього року до шкіл підуть понад 14 тисяч першокласників

 

14 тис. 800 першокласників цьогоріч сядуть за парти. Навчатимуться вони за новими освітніми стандартами.

Вступники відповідальніше обирають виш, 75,4% рекомендованих отримали бюджетні місця в омріяних закладах, - Лілія Гриневич про підсумки вступу-2019

 

Цьогорічні вступники більш виважено підходять до вибору спеціальності та вишу, а завдяки механізму «місце йде за студентом» 75,4%  рекомендованих до зарахування отримали місця в омріяних університетах. Про це, а також про новацію вступної кампанії наступного року розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич на підсумковій прес-конференції щодо результатів вступу-2019.

Полтавців запрошують взяти участь у міжнародній культурно-освітній поїздці до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії та Словаччини

 

Із 8 по 18 жовтня 2019 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини.

ТОП-10 спеціальностей із найбільшими прохідними балами 2019 року

 

2019 року вступити на місця бюджету найскладніше було на «міжнародні» спеціальності – прохідний бал на них становить понад 190. Йдеться про вступ за широким конкурсом на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) на денну форму навчання.

Одне з перших дев'яти зареєстрованих управлінь Державної служби якості освіти – на Полтавщині

 

У дев’яти областях зареєстровано перші управління Державної служби якості освіти України. Загалом їх буде 25 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 р. № 935 «Про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти».

Випускники магістратури 30-ти спеціальностей проходитимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту, – постанова Уряду

 

Випускники магістратури 30-ти найбільш суспільно важливих та пов’язаних з підвищеним ризиком спеціальностей складатимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Це буде незалежна перевірка результатів навчання студента та його готовності працювати за фахом.

16 липня набув чинності закон про мову

 

Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» став чинним через два місяці після опублікування його в газеті «Голос України».

Правові квести – гарна традиція для учнівської молоді Полтавщини

 

Доброю правовою традицією серед учнівської молоді Полтавщини стали інформаційно-просвітницькі квести «Від знання до безпеки», які проводять за ініціативи Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я». Лише з початку цього року відбулося 3 такі квести: в Опішні, Зінькові та Полтаві.

Зарплата всіх освітян зросте від 20% до 70% вже 2020 року

 

Реформа оплати праці передбачає збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% вже наступного року, а також поетапне продовження підвищення зарплати для них до 2023 року. Відповідну постанову було прийнято 10 липня 2019 року на засіданні Уряду.

Уряд погодив проект закону «Про професійну освіту» і направляє його на розгляд Верховної Ради, – Володимир Гройсман

 

Кабінет Міністрів України погодив проект закону «Про професійну освіту», який стане системним перезавантаженням усієї ланки профтехпідготовки, і направляє його на розгляд Верховної Ради України. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Володимир Гройсман: «Цього року Нова українська школа охопить 1 мільйон дітей»

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив прискорити у регіонах підготовку до нового навчального року, особливо щодо матеріального забезпечення шкіл, закладів профтехсвіти, підключень до мережі Інтернет та комплектації підручниками. Про це він сказав під час Координаційної ради з питань реформи освіти.

Міністр освіти України Лілія Гриневич побувала на Полтавщині

 

На Полтавщині з робочим візитом перебувала Міністр освіти України Лілія Гриневич. Головна освітянка країни відвідала Розсошенську гімназію, що в Щербанівській ОТГ, та Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського. В обох закладах вона оглянула навчальні кабінети, матеріально-технічну базу, лабораторії й сучасне обладнання. 

Лілія Гриневич: «Нині готуємо реформу оплати праці педагогічних працівників»

 

На Полтавщині з робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Зокрема, вона побувала в обласному центрі, де зустрілася з освітянами й поспілкувалася з представниками регіональних ЗМІ. Вказані заходи відбулися в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.

Держзамовлення 2019: Кількість бюджетних місць на бакалаврат зросте майже на 1 тис. - перевагу надано природничим спеціальностям

 

36 тис. 732 місця — для молодших спеціалістів (33,7 тис. — денна форма), 79 тис. 854 місця — для бакалаврів (72,6 тис. — денна форма), 55 тис. 379 місць — для магістрів (45,6 тис. — денна форма). Такі обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2019 році були затверджені Урядом 26 червня 2019 року.

Як відкрити інклюзивну групу в дитсадку – Уряд визначив порядок, а у бюджеті на це закладено майже 38 млн грн

 

Які документи треба для зарахування дитини з особливими освітніми потребами в дитсадок, як має проходити навчання та скільки таких дітей може бути в одній групі – Уряд затвердив правила організації інклюзії в дошкіллі. Відповідний порядок набув чинності та опублікований на сайті Кабінету Міністрів.

На сайті МОН розміщено текстову та відеоінструкцію для вступників щодо роботи з електронним кабінетом – їхня реєстрація розпочнеться 1 липня

 

На сайті МОН розміщено текстову та відеоінструкцію щодо роботи з електронним кабінетом. Ознайомившись із ними, вступники дізнаються про особливості створення і наповнення кабінету, вибір конкурсних пропозицій та подачу електронних заяв.

Консультує Міністр юстиції України: за булінг доведеться відповідати

 

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Вступити у виш за результатами співбесіди або іспитів зможуть визначені категорії абітурієнтів, - роз'яснення МОН

 

Цього року вступити до закладу вищої освіти за підсумками співбесіди зможуть три категорії вступників, а за результатами вступних іспитів - майже десять. Роз'яснення щодо використання пільг розміщені на сайті МОН, у розділі “Вступна кампанія 2019”.

Лілія Гриневич: Ми підготували реформу оплати праці освітян - найбільше переваг отримають вихователі, молоді вчителі та майстри

 

Чинна система оплати праці педагогів - вихователів, учителів, майстрів, викладачів - породжує величезну нерівність. Це потрібно змінити, тому Міністерство освіти і науки підготувало реформу оплати праці. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

ЗНО-2019: визначено порогові бали “склав/не склав” з математики, фізики, української мови та літератури

 

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав/не склав” для трьох тестів ЗНО - з математики, фізики, української мови та літератури. Відповідні рішення були прийняті сьогодні, 13 червня 2019 року, під час засідання в МОН.

Дитячі табори Полтавщини. Куди відправити дитину на відпочинок

 

Настав час літніх канікул.  

Поради батькам! Як підготувати дитину до відпочинку в оздоровчому закладі

 

Літні канікули – це час, за який діти повинні відпочити, оздоровитися, зміцнити своє здоров’я та підготуватися до нових звершень у новому навчальному році. Турботливі батьки переймаються, щоб їхні діти в період канікул не знемагали від спеки в місті, проводячи час за комп’ютером, чи смартфоном, коли вони знаходяться на роботі і не мають змоги належним чином наглядати за дитиною.

Максим Стріха: Нова редакція правопису вже має право застосовуватись

 

Чи зміниться міф на міт та чи стане Лев Толстой - Толстим - нову редакцію українського правопису сьогодні обговорили на черговій зустрічі #єдинийголос. Про нововведення розповів заступник Міністра освіти і науки України, український науковець, громадський та політичний діяч, перекладач, письменник Максим Стріха. Він зазначив, що порівняно з попередньою редакцією 1989 року український правопис став більш деталізованим, кількість параграфів зросла зі 125 до 168.

Лілія Гриневич: В Україні з'явиться система моніторингу працевлаштування випускників профтехів та вишів

 

Міністерство освіти і науки разом з Пенсійним фондом працюватимуть над створенням системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти. Про це йшлося на засіданні Ради з питань професійної орієнтації населення, що відбулась 3 червня 2019 року в приміщенні НСК «Олімпійський».

Роз’яснення щодо використання нової редакції «Українського правопису»

 

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 437 «Питання українського правопису», якою схвалено нову редакцію «Українського правопису».

 В облдержадміністрації говорили про престиж і популярність робітничих професій

 

У Полтавській облдержадміністрації відбувся круглий стіл із питань розвитку професійної освіти. Перший заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, керівництво області, директори професійно-освітніх закладів, представники профільного департаменту, роботодавці обговорили нагальні проблеми розвитку та реформування професійно-технічної освіти.

У Полтаві відбувся інтерактивно-профорієнтаційний захід «Форум професійної освіти»

 

На Театральній площі у Полтаві 31 травня відбувся інтерактивно-профорієнтаційний захід «Форум професійної освіти». Заклади профтехосвіти як Полтави, так і області презентують свою продукцію та практичні професійні навички.

Вартість літнього відпочинку дітей можна здешевити

 

Для тих, хто бажає відправити нинішнім літом дитину у позаміський табір на Полтавщині, є дві новини. В середньому путівка подорожчала на 1000-1200 гривень, діапазон цін за 21 день відпочинку – від 5500 гривень до майже 11000 гривень. І друга новина, звичайно, приємна – є можливість зменшити ціну. Точніше, це не зовсім новина на Полтавщині.

В Україні завершилося наймасовіше ЗНО - з української мови та літератури, його пройшли майже 340 тисяч учасників

 

В Україні завершилося тестування з української мови та літератури. Воно традиційно зібрало найбільшу кількість учасників – 339 753 осіб, що становить 97,2% від загальної кількості зареєстрованих.

Кожна дитина має право на розкриття власного таланту: в Україні з'являться наукові ліцеї для школярів, що цікавляться наукою та дослідженнями, – Лілія Гриневич

 

Мета реформи шкільної освіти – дати шанс для розвитку таланту кожної дитини, тому йдеться про створення гнучкої системи з можливостями вибору різних траєкторій. Для дітей, які з дитинства цікавляться наукою та дослідженнями, а також демонструють хист саме до такої роботи, створюватимуть спеціальні  наукові ліцеї.

Фахівці системи безоплатної правової допомоги розповіли про порядок зарахування дітей до першого класу

 

Стаття 53 Конституції України гарантує право кожного на освіту. Крім того, Основний закон визначає, що повна загальна середня освіта є обов’язковою.

18 травня – День науки

 

Шановні працівники наукової сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем науки!

Полтавщина по праву пишається видатними науковцями, які збагачують світову скарбницю знань новітніми розробками, винаходами та відкриттями, дають можливість Україні спиратися на власний інтелектуальний потенціал.

Наталія Русанова: «Відходимо від парадигми, що ЗНО – це іспити для вступу, до розуміння, що це державна підсумкова атестація»

 

Організаційні питання проведення на території Полтавщини зовнішнього незалежного оцінювання обговорили на тематичній нараді в облдержадміністрації.

Полтавців запрошують на щорічний фестиваль активної молоді «Speak out»

 

Цьогоріч із 9 по 18 липня у Полтаві відбудеться щорічний фестиваль активної молоді «Speak out». Це багаторівневий проект, мета якого – розвиток молоді в різних сферах. Особливий акцент ініціативи самоусвідомлення та вміння брати відповідальність. Тому програма «Speak out» максимально насичена соціальними заходами.

В обласному Держархіві презентували документальну виставку «Злочини Третього Райху. Полтавщина»

 

До 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі презентували документальну виставку «Злочини Третього Райху. Полтавщина». Фахівці Державного архіву Полтавської області підготували експозицію. Вона складається із двох розділів, які містять 67 документів.

Учасники форуму «Демократія і я» обговорили важливість становлення в Україні демократичних процесів та можливості для розвитку молоді

 

У межах Європейського молодіжного тижня відбувся Національний молодіжний форум "Демократія і я". Організаторами стали Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Американськими радами з міжнародної освіти, Національним Еразмус+офісом в Україні та громадською організацією «Український Альянс».

З 2021 року ЗНО з математики матиме 2 рівні та буде обов’язковим для складання, – МОН

 

З 2021 року суттєво зміниться система складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл – стане більше обов’язкових предметів, а тестування з української мови та математики матимуть 2 рівні складності. Про це зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич сьогодні, 26 квітня 2019 року, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

На Полтавщині стартували інформаційно-просвітницькі квести «від знання до безпеки»

 

Опішня стала місцем для збору активної та правосвідомої молоді. Там юнаки і дівчата Зіньківщини мали змогу взяти участь в інформаційно-просвітницькому квесті «від знання до безпеки», який організували в Опішнянському опорному закладі загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів.

У Полтаві відбувся 19 міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна»

 

Цього року фестиваль-конкурс «Студентська весна» відзначає дев’ятнадцяту річницю від дня заснування.

Розсошенську гімназію повністю модернізували

 

Прикладом впровадження реформи «Нова українська школа» на Полтавщині є Розсошенська гімназія, що в Щербанівській ОТГ. Нещодавно заклад повністю модернізували. Від старої будівлі залишився лише фасад. Гімназію термомодернізували та відремонтували дах. Замінили вікна, утеплили стіни. На все витратили 10 мільйонів гривень.

Про виборче право в деталях дізналися учасники ІІІ Полтавської правничої школи молодого юриста

 

У Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вже третій рік поспіль відбувалася Полтавська правнича школа молодого юриста. Захід організували за ініціативи Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управління юстиції у Полтавській області.

Понад 12 тисяч осіб цього року складатимуть ЗНО на Полтавщині

 

У поточному році більше 12 тисяч осіб мають скласти зовнішнє незалежне оцінювання. З-поміж них випускники шкіл, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищої школи й студенти, які мали негативні оцінки ще минулоріч. Про це поінформувала на апаратній нараді директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко. Вона розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

27 позаміських дитячих закладів готуються до оздоровчого сезону  влітку

 

Готуються до відкриття літнього сезону 27 позаміських дитячих закладів. Про це під час засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей повідомила заступник начальника Управління- начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Полтавщини Наталія Шкоденко.

100 дітей пішли в новий дитячий садок «Яблунька» в селі Розсошенці

 

З 2 квітня в Щербанівській громаді запрацював новий дитячий садок «Яблунька».

Володимир Жемчугов презентував студентам Полтавської державної аграрної академії фільм «Бранці Кремля»

 

У Полтаві відбулася друга зустріч із радником  Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Цього разу він зустрівся зі студентами Полтавської державної аграрної академії.

Полтавщина серед лідерів щодо закупівлі обладнання для першого класу нової української школи

 

В Україні 12 областей-лідерів, що вчасно розподілили всі кошти для закупівлі обладнання для перших класів НУШ. Вони вже найближчим часом зможуть почати закупівлі. Зокрема, йдеться про: Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Кіровоградську, Луганську, Одеську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку, Полтавську, Сумську та Львівську області. Більш-менш за планом прямують ті регіони, що планують розподіл на квітень. Серед них: Житомирська, Закарпатська, Миколаївська, Харківська, Черкаська, Чернігівська, Херсонська області та м. Київ.

Педагоги закладів профосвіти отримуватимуть грошову премію за підготовку учнів до стажування, - рішення Уряду

 

Майстри виробничого навчання та педагоги професійного навчання зможуть отримувати додаткові премії за підготовку учнів до стажування. Їх виплачуватимуть за рахунок коштів, отриманих від оплати навчальної практики учнів. Постанову, яка дозволятиме здійснювати таку виплату, було затверджено сьогодні, 3 квітня 2019 року, під час засідання Кабінету Міністрів.

Стартував безкоштовний онлайн-курс із протидії булінгу

 

Що стає причиною булінгу в закладах освіти, як виявити, запобігти та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти? Відповіді на ці та інші питання є в безкоштовному онлайн-курсі«Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», що стартував сьогодні, 2 квітня 2019 року. Він був створений за ініціативи Міністерства освіти і науки.

У Решетилівці відкрили сучасний гуртожиток для студентів

 

Гуртожиток, облаштований сучасними  умебльованими кімнатами, туалетами, душовими, кухнями та кімнатами відпочинку, відкрили на базі ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського».  Розрахований гуртожиток на 170 студентів. Триповерхова будівля оснащена системою відеонагляду, яка складається з вуличних і внутрішніх камер, записуючого пристрою відеореєстратора та монітора. Капітальну реконструкцію будівлі розпочали в червні минулого року.  Як зазначив т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий, всі роботи підрядник виконав якісно.

Профорієнтація, патріотичне виховання, кінопокази. Чим займається обласний молодіжний центр на Полтавщині?

 

Обласний молодіжний центр (ОМЦ) займається реалізацією молодіжних проектів, профорієнтацією, патріотичним вихованням і налагодженням міжнародного співробітництва. В 2019-му йому виповнюється 7 років. За цей час на Полтавщині активізувалися громадські, волонтерські організації та молодь. Вони активно беруть участь у проектах молодіжного центру.

Олег Пругло: «Заходи з підвищення правової освіти населення корисні й потрібні для людей»

 

Стан правової освіти населення, профілактики й боротьби з правопорушеннями серед неповнолітніх, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, роботи з підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин обговорили на засіданні Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради (МКМР) з правової освіти населення.

Лілія Гриневич: З 2020 року всі іноземні студенти після 1 курсу будуть здавати ЗНО з мови навчання

 

Цього року восени відбудеться перший пробний іспит – ЗНО з мови навчання для іноземних студентів після закінчення першого курсу в українських вишах.

В області готуються до проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

У Полтаві відбувся обласний семінар організаторів І етапу (районного, міського, ОТГ)  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Понад 60 освітян взяли участь у заході.