У Машівській селищній раді за програмою «Доступний футбол» відкрили оновлений спортивний майданчик

 

7 грудня голова Полтавської ОДА Валерій Головко відвідав майбутню Машівську ОТГ та взяв участь у відкритті спортмайданчика біля Машівської школи.

За 2017 рік понад тисяча навчальних закладів долучилася до безкоштовного вивчення англійської мови он-лайн

 

Представники понад 1 тис українських навчальних закладів приєдналися до вивчення англійської мови на безкоштовній он-лайн платформі Lingva.Skills цього року. Курси проходять як школярі та студенти, так і вчителі, викладачі, науковці тощо.

Обговорення реформи інтернатних закладів

 

Сьогодні делегація Полтавської облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла бере участь у Всеукраїнській  установчій семінар-нараді «Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки».

На Глобинщині відкрили дошкільні підрозділи Радалівського та Горбівського навчально-виховних комплексів

 

На початку листопада на Глобинщині відкрили два дошкільні підрозділи Радалівського та Горбівського навчально-виховних комплексів. Тепер діти з 20 родин здобудуть тут якісну дошкільну освіту.

Запрошуємо на безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

 

Національне агентство з питань запобігання корупції  (НАЗК) проводить другу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».

У Полтавській ОДА обговорили стратегії створення нового освітнього середовища загальної середньої освіти

 

Сьогодні у Полтавській ОДА провели нараду з актуальних питань впровадження Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа».

Відбулася експертна зустріч щодо впровадження в Україні освітньої галузі «Комунікативістика»

 

Сьогодні відбулася експертна зустріч на тему «Впровадження в Україні освітньої галузі «Комунікативістика». У ній взяли участь представники Міністерства інформаційної політики, Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства освіти і науки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського університету імені Бориса Грінченка, інститутів громадянського суспільства й облдержадміністрацій Вінниці, Дніпра, Львова, Полтави, Харкова, Чернігова та Одеси.

Представники Полтавської ОДА та облради розглянули питання до винесення на сесію

 

На базі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» представники Полтавської облдержадміністрації та облради провели виїзне засідання постійної комісії.

Американці проводять всеукраїнський тренінг для освітян на базі Полтавського національного технічного університету

 

У ПНТУ американські спеціалісти проводять міжнародний тренінг для керівників українських коледжів. До першого дня заходу у виші відкрили Українсько-американський культурний центр.

Освітяни з Полтавщини відвідали сучасну школу-гімназію на Львівщині

 

Під час робочого візиту на Львівщину представникиДепартаментуосвіти і науки Полтавської ОДА та керівники органів управлінь освіти районів та ОТГ нашої області завітали до Наварійської загальноосвітньої школи-гімназіїІ-ІІІступенів.

Освітяни Полтавщини домовились про співпрацю зі львівським навчально-реабілітаційним центром для дітей із вадами зору

 

Керівники органів управлінь освіти районів та об'єднаних територіальних громад Полтавської області приїхали на Львівщину на запрошення місцевої ОДА. У межах візиту управлінці освітніх відділів полтавського регіону відвідали всеукраїнський реабілітаційний заклад для дітей із вадами зору.