Одне з перших дев'яти зареєстрованих управлінь Державної служби якості освіти – на Полтавщині

 

У дев’яти областях зареєстровано перші управління Державної служби якості освіти України. Загалом їх буде 25 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 р. № 935 «Про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти».

Випускники магістратури 30-ти спеціальностей проходитимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту, – постанова Уряду

 

Випускники магістратури 30-ти найбільш суспільно важливих та пов’язаних з підвищеним ризиком спеціальностей складатимуть атестацію в формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту. Це буде незалежна перевірка результатів навчання студента та його готовності працювати за фахом.

16 липня набув чинності закон про мову

 

Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» став чинним через два місяці після опублікування його в газеті «Голос України».

Правові квести – гарна традиція для учнівської молоді Полтавщини

 

Доброю правовою традицією серед учнівської молоді Полтавщини стали інформаційно-просвітницькі квести «Від знання до безпеки», які проводять за ініціативи Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я». Лише з початку цього року відбулося 3 такі квести: в Опішні, Зінькові та Полтаві.

Зарплата всіх освітян зросте від 20% до 70% вже 2020 року

 

Реформа оплати праці передбачає збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% вже наступного року, а також поетапне продовження підвищення зарплати для них до 2023 року. Відповідну постанову було прийнято 10 липня 2019 року на засіданні Уряду.

Уряд погодив проект закону «Про професійну освіту» і направляє його на розгляд Верховної Ради, – Володимир Гройсман

 

Кабінет Міністрів України погодив проект закону «Про професійну освіту», який стане системним перезавантаженням усієї ланки профтехпідготовки, і направляє його на розгляд Верховної Ради України. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Володимир Гройсман: «Цього року Нова українська школа охопить 1 мільйон дітей»

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив прискорити у регіонах підготовку до нового навчального року, особливо щодо матеріального забезпечення шкіл, закладів профтехсвіти, підключень до мережі Інтернет та комплектації підручниками. Про це він сказав під час Координаційної ради з питань реформи освіти.

Міністр освіти України Лілія Гриневич побувала на Полтавщині

 

На Полтавщині з робочим візитом перебувала Міністр освіти України Лілія Гриневич. Головна освітянка країни відвідала Розсошенську гімназію, що в Щербанівській ОТГ, та Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського. В обох закладах вона оглянула навчальні кабінети, матеріально-технічну базу, лабораторії й сучасне обладнання. 

Лілія Гриневич: «Нині готуємо реформу оплати праці педагогічних працівників»

 

На Полтавщині з робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Зокрема, вона побувала в обласному центрі, де зустрілася з освітянами й поспілкувалася з представниками регіональних ЗМІ. Вказані заходи відбулися в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.

Держзамовлення 2019: Кількість бюджетних місць на бакалаврат зросте майже на 1 тис. - перевагу надано природничим спеціальностям

 

36 тис. 732 місця — для молодших спеціалістів (33,7 тис. — денна форма), 79 тис. 854 місця — для бакалаврів (72,6 тис. — денна форма), 55 тис. 379 місць — для магістрів (45,6 тис. — денна форма). Такі обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2019 році були затверджені Урядом 26 червня 2019 року.

Як відкрити інклюзивну групу в дитсадку – Уряд визначив порядок, а у бюджеті на це закладено майже 38 млн грн

 

Які документи треба для зарахування дитини з особливими освітніми потребами в дитсадок, як має проходити навчання та скільки таких дітей може бути в одній групі – Уряд затвердив правила організації інклюзії в дошкіллі. Відповідний порядок набув чинності та опублікований на сайті Кабінету Міністрів.

На сайті МОН розміщено текстову та відеоінструкцію для вступників щодо роботи з електронним кабінетом – їхня реєстрація розпочнеться 1 липня

 

На сайті МОН розміщено текстову та відеоінструкцію щодо роботи з електронним кабінетом. Ознайомившись із ними, вступники дізнаються про особливості створення і наповнення кабінету, вибір конкурсних пропозицій та подачу електронних заяв.

Консультує Міністр юстиції України: за булінг доведеться відповідати

 

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Вступити у виш за результатами співбесіди або іспитів зможуть визначені категорії абітурієнтів, - роз'яснення МОН

 

Цього року вступити до закладу вищої освіти за підсумками співбесіди зможуть три категорії вступників, а за результатами вступних іспитів - майже десять. Роз'яснення щодо використання пільг розміщені на сайті МОН, у розділі “Вступна кампанія 2019”.

Лілія Гриневич: Ми підготували реформу оплати праці освітян - найбільше переваг отримають вихователі, молоді вчителі та майстри

 

Чинна система оплати праці педагогів - вихователів, учителів, майстрів, викладачів - породжує величезну нерівність. Це потрібно змінити, тому Міністерство освіти і науки підготувало реформу оплати праці. Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

ЗНО-2019: визначено порогові бали “склав/не склав” з математики, фізики, української мови та літератури

 

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав/не склав” для трьох тестів ЗНО - з математики, фізики, української мови та літератури. Відповідні рішення були прийняті сьогодні, 13 червня 2019 року, під час засідання в МОН.

Дитячі табори Полтавщини. Куди відправити дитину на відпочинок

 

Настав час літніх канікул.  

Поради батькам! Як підготувати дитину до відпочинку в оздоровчому закладі

 

Літні канікули – це час, за який діти повинні відпочити, оздоровитися, зміцнити своє здоров’я та підготуватися до нових звершень у новому навчальному році. Турботливі батьки переймаються, щоб їхні діти в період канікул не знемагали від спеки в місті, проводячи час за комп’ютером, чи смартфоном, коли вони знаходяться на роботі і не мають змоги належним чином наглядати за дитиною.

Максим Стріха: Нова редакція правопису вже має право застосовуватись

 

Чи зміниться міф на міт та чи стане Лев Толстой - Толстим - нову редакцію українського правопису сьогодні обговорили на черговій зустрічі #єдинийголос. Про нововведення розповів заступник Міністра освіти і науки України, український науковець, громадський та політичний діяч, перекладач, письменник Максим Стріха. Він зазначив, що порівняно з попередньою редакцією 1989 року український правопис став більш деталізованим, кількість параграфів зросла зі 125 до 168.

Лілія Гриневич: В Україні з'явиться система моніторингу працевлаштування випускників профтехів та вишів

 

Міністерство освіти і науки разом з Пенсійним фондом працюватимуть над створенням системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти. Про це йшлося на засіданні Ради з питань професійної орієнтації населення, що відбулась 3 червня 2019 року в приміщенні НСК «Олімпійський».

Роз’яснення щодо використання нової редакції «Українського правопису»

 

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 437 «Питання українського правопису», якою схвалено нову редакцію «Українського правопису».

 В облдержадміністрації говорили про престиж і популярність робітничих професій

 

У Полтавській облдержадміністрації відбувся круглий стіл із питань розвитку професійної освіти. Перший заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, керівництво області, директори професійно-освітніх закладів, представники профільного департаменту, роботодавці обговорили нагальні проблеми розвитку та реформування професійно-технічної освіти.

У Полтаві відбувся інтерактивно-профорієнтаційний захід «Форум професійної освіти»

 

На Театральній площі у Полтаві 31 травня відбувся інтерактивно-профорієнтаційний захід «Форум професійної освіти». Заклади профтехосвіти як Полтави, так і області презентують свою продукцію та практичні професійні навички.

Вартість літнього відпочинку дітей можна здешевити

 

Для тих, хто бажає відправити нинішнім літом дитину у позаміський табір на Полтавщині, є дві новини. В середньому путівка подорожчала на 1000-1200 гривень, діапазон цін за 21 день відпочинку – від 5500 гривень до майже 11000 гривень. І друга новина, звичайно, приємна – є можливість зменшити ціну. Точніше, це не зовсім новина на Полтавщині.

В Україні завершилося наймасовіше ЗНО - з української мови та літератури, його пройшли майже 340 тисяч учасників

 

В Україні завершилося тестування з української мови та літератури. Воно традиційно зібрало найбільшу кількість учасників – 339 753 осіб, що становить 97,2% від загальної кількості зареєстрованих.

Кожна дитина має право на розкриття власного таланту: в Україні з'являться наукові ліцеї для школярів, що цікавляться наукою та дослідженнями, – Лілія Гриневич

 

Мета реформи шкільної освіти – дати шанс для розвитку таланту кожної дитини, тому йдеться про створення гнучкої системи з можливостями вибору різних траєкторій. Для дітей, які з дитинства цікавляться наукою та дослідженнями, а також демонструють хист саме до такої роботи, створюватимуть спеціальні  наукові ліцеї.

Фахівці системи безоплатної правової допомоги розповіли про порядок зарахування дітей до першого класу

 

Стаття 53 Конституції України гарантує право кожного на освіту. Крім того, Основний закон визначає, що повна загальна середня освіта є обов’язковою.

18 травня – День науки

 

Шановні працівники наукової сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем науки!

Полтавщина по праву пишається видатними науковцями, які збагачують світову скарбницю знань новітніми розробками, винаходами та відкриттями, дають можливість Україні спиратися на власний інтелектуальний потенціал.

Наталія Русанова: «Відходимо від парадигми, що ЗНО – це іспити для вступу, до розуміння, що це державна підсумкова атестація»

 

Організаційні питання проведення на території Полтавщини зовнішнього незалежного оцінювання обговорили на тематичній нараді в облдержадміністрації.

Полтавців запрошують на щорічний фестиваль активної молоді «Speak out»

 

Цьогоріч із 9 по 18 липня у Полтаві відбудеться щорічний фестиваль активної молоді «Speak out». Це багаторівневий проект, мета якого – розвиток молоді в різних сферах. Особливий акцент ініціативи самоусвідомлення та вміння брати відповідальність. Тому програма «Speak out» максимально насичена соціальними заходами.

В обласному Держархіві презентували документальну виставку «Злочини Третього Райху. Полтавщина»

 

До 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі презентували документальну виставку «Злочини Третього Райху. Полтавщина». Фахівці Державного архіву Полтавської області підготували експозицію. Вона складається із двох розділів, які містять 67 документів.

Учасники форуму «Демократія і я» обговорили важливість становлення в Україні демократичних процесів та можливості для розвитку молоді

 

У межах Європейського молодіжного тижня відбувся Національний молодіжний форум "Демократія і я". Організаторами стали Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Американськими радами з міжнародної освіти, Національним Еразмус+офісом в Україні та громадською організацією «Український Альянс».

З 2021 року ЗНО з математики матиме 2 рівні та буде обов’язковим для складання, – МОН

 

З 2021 року суттєво зміниться система складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл – стане більше обов’язкових предметів, а тестування з української мови та математики матимуть 2 рівні складності. Про це зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич сьогодні, 26 квітня 2019 року, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

На Полтавщині стартували інформаційно-просвітницькі квести «від знання до безпеки»

 

Опішня стала місцем для збору активної та правосвідомої молоді. Там юнаки і дівчата Зіньківщини мали змогу взяти участь в інформаційно-просвітницькому квесті «від знання до безпеки», який організували в Опішнянському опорному закладі загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів.

У Полтаві відбувся 19 міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна»

 

Цього року фестиваль-конкурс «Студентська весна» відзначає дев’ятнадцяту річницю від дня заснування.

Розсошенську гімназію повністю модернізували

 

Прикладом впровадження реформи «Нова українська школа» на Полтавщині є Розсошенська гімназія, що в Щербанівській ОТГ. Нещодавно заклад повністю модернізували. Від старої будівлі залишився лише фасад. Гімназію термомодернізували та відремонтували дах. Замінили вікна, утеплили стіни. На все витратили 10 мільйонів гривень.

Про виборче право в деталях дізналися учасники ІІІ Полтавської правничої школи молодого юриста

 

У Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вже третій рік поспіль відбувалася Полтавська правнича школа молодого юриста. Захід організували за ініціативи Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управління юстиції у Полтавській області.

Понад 12 тисяч осіб цього року складатимуть ЗНО на Полтавщині

 

У поточному році більше 12 тисяч осіб мають скласти зовнішнє незалежне оцінювання. З-поміж них випускники шкіл, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищої школи й студенти, які мали негативні оцінки ще минулоріч. Про це поінформувала на апаратній нараді директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко. Вона розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

27 позаміських дитячих закладів готуються до оздоровчого сезону  влітку

 

Готуються до відкриття літнього сезону 27 позаміських дитячих закладів. Про це під час засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей повідомила заступник начальника Управління- начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Полтавщини Наталія Шкоденко.

100 дітей пішли в новий дитячий садок «Яблунька» в селі Розсошенці

 

З 2 квітня в Щербанівській громаді запрацював новий дитячий садок «Яблунька».

Володимир Жемчугов презентував студентам Полтавської державної аграрної академії фільм «Бранці Кремля»

 

У Полтаві відбулася друга зустріч із радником  Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Цього разу він зустрівся зі студентами Полтавської державної аграрної академії.

Полтавщина серед лідерів щодо закупівлі обладнання для першого класу нової української школи

 

В Україні 12 областей-лідерів, що вчасно розподілили всі кошти для закупівлі обладнання для перших класів НУШ. Вони вже найближчим часом зможуть почати закупівлі. Зокрема, йдеться про: Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку, Кіровоградську, Луганську, Одеську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку, Полтавську, Сумську та Львівську області. Більш-менш за планом прямують ті регіони, що планують розподіл на квітень. Серед них: Житомирська, Закарпатська, Миколаївська, Харківська, Черкаська, Чернігівська, Херсонська області та м. Київ.

Педагоги закладів профосвіти отримуватимуть грошову премію за підготовку учнів до стажування, - рішення Уряду

 

Майстри виробничого навчання та педагоги професійного навчання зможуть отримувати додаткові премії за підготовку учнів до стажування. Їх виплачуватимуть за рахунок коштів, отриманих від оплати навчальної практики учнів. Постанову, яка дозволятиме здійснювати таку виплату, було затверджено сьогодні, 3 квітня 2019 року, під час засідання Кабінету Міністрів.

Стартував безкоштовний онлайн-курс із протидії булінгу

 

Що стає причиною булінгу в закладах освіти, як виявити, запобігти та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти? Відповіді на ці та інші питання є в безкоштовному онлайн-курсі«Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», що стартував сьогодні, 2 квітня 2019 року. Він був створений за ініціативи Міністерства освіти і науки.

У Решетилівці відкрили сучасний гуртожиток для студентів

 

Гуртожиток, облаштований сучасними  умебльованими кімнатами, туалетами, душовими, кухнями та кімнатами відпочинку, відкрили на базі ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського».  Розрахований гуртожиток на 170 студентів. Триповерхова будівля оснащена системою відеонагляду, яка складається з вуличних і внутрішніх камер, записуючого пристрою відеореєстратора та монітора. Капітальну реконструкцію будівлі розпочали в червні минулого року.  Як зазначив т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий, всі роботи підрядник виконав якісно.

Профорієнтація, патріотичне виховання, кінопокази. Чим займається обласний молодіжний центр на Полтавщині?

 

Обласний молодіжний центр (ОМЦ) займається реалізацією молодіжних проектів, профорієнтацією, патріотичним вихованням і налагодженням міжнародного співробітництва. В 2019-му йому виповнюється 7 років. За цей час на Полтавщині активізувалися громадські, волонтерські організації та молодь. Вони активно беруть участь у проектах молодіжного центру.

Олег Пругло: «Заходи з підвищення правової освіти населення корисні й потрібні для людей»

 

Стан правової освіти населення, профілактики й боротьби з правопорушеннями серед неповнолітніх, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, роботи з підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин обговорили на засіданні Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради (МКМР) з правової освіти населення.

Лілія Гриневич: З 2020 року всі іноземні студенти після 1 курсу будуть здавати ЗНО з мови навчання

 

Цього року восени відбудеться перший пробний іспит – ЗНО з мови навчання для іноземних студентів після закінчення першого курсу в українських вишах.

В області готуються до проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

У Полтаві відбувся обласний семінар організаторів І етапу (районного, міського, ОТГ)  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Понад 60 освітян взяли участь у заході.

“Вартові безпеки”: юних полтавців запрошують у табір з поліцейськими

 

В Україні вперше відбудеться дитячий табір “Вартові безпеки” з патрульними поліцейськими.

Володимир Гройсман: Освітня реформа Уряду направлена на створення якісного середовища для дітей – від народження до дорослого життя

 

Запроваджена Урядом України реформа освіти, однією з ланок якої є забезпечення достатньої кількості місць у дитячих садочках та запровадження принципів Нової української школи, має на меті побудувати якісне середовище для дітей – від народження до дорослого життя. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду, однією з тем якого стала презентація нового проекту закону про середню освіту.

Триває прийом заявок на  Третю Національну премію «MEDIA etc.»

 

З 18 лютого 2019 року стартувала Третя Національна премія «MEDIA etc.», яка проводиться для фахових медівників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. «MEDIA etc.» (http://mediaetc.org/) ініційовано та започатковано громадськими  організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Про роботу оздоровчих закладів області розповіли на конференції «Літо на Полтавщині» 

 

Захід у форматі TEDx триває у виставковій залі Полтавського міського будинку культури протягом дня. За словами організаторів, ­це майданчик для створення діалогу між державою, органами місцевого самоврядування, представниками загальноосвітніх навчальних закладів і керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. На конференції також передбачено обговорення співпраці з організаторами дитячого відпочинку та туристичними агенціями.

Уряд запрошує 130 студентів долучитися до Національної програми стажувань у центральних органах виконавчої влади

 

4 березня 2019 року Координаційний комітет Національної програми стажувань у центральних органах виконавчої влади оголосив про початок конкурсного відбору на весняне стажування у системі центральних органів виконавчої влади.

Наша мета побудувати сучасну систему освіти – від садочка до університету, – Володимир Гройсман

 

Мета урядової реформи освіти – побудувати сучасну систему освіти, яка відповідала б потребам економіки і дозволяла виховувати компетентного фахівця. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська співдружність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Фінляндії

 

З 25 березня по 1 квітня 2019 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Фінляндії  з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн.

47 сержантів Військового коледжу отримали дипломи

 

У Полтаві, на плацу  Військового коледжу  Військового  інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут урочисто отримали дипломи 47 сержантів. Вихованці Військового коледжу навчалися 2,5 роки та здобули спеціальності «Комп’ютерні науки», «Телекомунікації» та «Радіотехніка». Усі сержанти незабаром продовжать проходження служби у бойових та навчальних підрозділах, частинах і установах Збройних Сил України.

Влітку на Полтавщині відбудеться фестиваль інноваційної освіти

 

8 червня одночасно у 12-ти містах України стартує півфінал проекту – «Фестиваль освітніх інновацій» «Відкривай Україну». Освітня подія об’єднає Рівне, Кам’янець–Подільіськ,  Львів, Чернівці, Ніжин, Полтаву, Ірпінь, Дніпро, Миколаїв, Харків, Маріуполь, Мелітополь. До цих міст запросять по 20 команд-учасниць з регіонів України для презентації проектів культурного та соціального напрямків.

У Полтаві запрацював перший в області клас для дітей-аутистів

Приміщення для учнів з особливими освітніми потребами відкрилося в Полтавській загальноосвітній школі №2, де з 5 лютого почав працювати інклюзивно-ресурсний клас. Це перший на Полтавщині клас, де займаються дітки з розладом аутистичного спектру. 12 лютого відбулось його офіційне відкриття.

Жителі Полтавщини можуть зареєструватися для участі в ЗНО до 25 березня

 

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 5 лютого. Що треба знати учасникам ЗНО-2019, розповіли директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко та директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Хто має складати ЗНО?

У Терешківській ОТГ з’явиться інклюзивно-ресурсний центр

 

Терешківський ІРЦ відвідуватимуть діти з особливими освітніми потребами кількох об’єднаних територіальних громад Полтавського району. Кошти на ремонтні роботи спрямують з місцевого, районного та обласного бюджетів. А все необхідне обладнання особисто придбає голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Полтавщина долучилася до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг

 

5 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Захід запроваджено за ініціативи європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe з 2004 року та відзначається у вівторок другого тижня лютого. З метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті в Україні провели Всеукраїнську акцію #STOP_SEXтинг.

 5 лютого стартує реєстрація ЗНО на Полтавщині

 

5 лютого 2019 року розпочинається реєстрація для участі у ЗНО.

#СтопБулінг: за знущання над однолітками доведеться відповідати

 

Зовнішній вигляд, матеріальний стан родини, фізичні вади, рівень навчання - все це може стати причинами знущання над дитиною однолітками. Тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи до іншої дитини називається булінгом. На сьогодні це вкрай гостра проблема, яка потребує негайного вирішення.

Полтавців запрошують на дискусію щодо майбутнього області

 

Із 8 по 10 лютого 2019р. на базі ДОЦ «Миргородський» (с. Олефірівка, Миргородський р-н)відбудеться триденна інтелектуальна дискусія на тему «Прогресивні способи громадянської солідарності на Полтавщині».

У Полтаві нагородили  переможців та лауреатів  обласного туру конкурсу  «Учитель року – 2019»

 

У Полтавському  художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного туру  24 – го конкурсу «Учитель року – 2019». Змагалися педагоги у чотирьох номінаціях –  «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» – по 5 суперників у кожній.

У Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч зі студентами Української академії лідерства

 

Голова облдержадміністрації Валерій Головко зустрівся зі студентами Української академії лідерства. Також із молоддю поспілкувались керівники профільних структурних підрозділів Полтавської облдержадміністрації, розповіли про особливості роботи департаментів та управлінь, які вони очолюють.

Володимир Голуб: «Національно-патріотичне виховання – це системна робота»

 

На першому цьогорічному засіданні координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації обговорили стан реалізації профільної програми упродовж минулого року й питання допризовної підготовки молоді. Крім того, розглянули план роботи ради на 2019 рік та пропозиції щодо внесення змін до складу ради.

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

 

Шановні полтавці!

Кожного року 29 січня ми вшановуємо подвиг молодих українців – студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів, які, жертвуючи своїми життями, у 1918 році на кілька днів призупинили просування переважаючих сил більшовицької армії на Київ.

«Інклюзія – це не тільки освіта для дітей, яким необхідна додаткова увага. Це їх соціалізація й можливість іншого життя та сприйняття світу», – Валерій Головко

 

Впровадження інклюзивної освіти на Полтавщині має позитивний та дієвий результат, як і загалом в Україні. Створення однаково комфортних освітніх умов для всіх дітей – це один із основних пріоритетів і нашого регіону, і всієї держави. На цьому наголосив під час апаратної наради голова облдержадміністрації Валерій Головко.