Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 05 грудня.

Держава надасть підтримку людям та бізнесу в разі посилених карантинних обмежень

 

Верховна Рада схвалила законопроекти, розроблені Урядом за ініціативою Президента України. 

За минулу добу в Україні зафіксували 13 825 нових випадків коронавірусної хвороби

 

13 825 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 713 дітей та 629 медпрацівників.

Новообрані органи місцевого самоврядування отримали «зелене світло» для роботи

 

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що дозволить врегулювати питання правонаступництва комунального і державного майна, зокрема земельних ділянок, що розташовані на території сформованої територіальної громади. А також бюджетних ресурсів, прав та обов’язків районних рад ліквідованих постановою Верховної Ради районів.

Денис Шмигаль: При розробленні посилених карантинних заходів Уряд врахує пропозиції міських голів та ОДА

 

Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася онлайн-нарада з міськими головами щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України. У зустрічі також взяли участь керівництво Міністерства охорони здоров’я та інші представники Уряду.

Особливості виплати заробітної плати особі, яка перебуває на самоізоляції, – роз'яснення Мін'юсту

 

Самоізоляція – перебування особи, стосовно якої є обґрунтовані підстави щодо ризику інфікування або поширення нею інфекційної хвороби, у визначеному нею місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі зобов’язання особи (Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб»).

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 04 грудня.

За минулу добу в Україні – 15 131 новий випадок коронавірусної хвороби

 

15 131 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 649 дітей та 681 медпрацівник.

Олена Зеленська і Мінцифри запускають Дія.Безбар’єрність — розділ із послугами для людей, які найбільше потребують допомоги

 

Команда Мінцифри понад рік працює над тим, щоб зробити Україну найзручнішою державою у світі з доступними для всіх послугами та сервісами.

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 03 грудня.

За минулу добу в Україні зафіксували 14 496 нових випадків захворювання на COVID-19 

 

14 496 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 3 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 745 дітей та 614 медпрацівників. 

В Україні вироблятимуть апарати штучної вентиляції легень завдяки співпраці зі Швейцарією

 

2 грудня під час засідання Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Швейцарії щодо українсько-швейцарського проекту «Створення бюджетного апарату штучної вентиляції легень у відповідь на виклики COVID-19». 

Мінрегіон: Пріоритети Великого будівництва-2021 – проєкти розвитку, соцоб’єкти та туристичні магніти

 

Програма «Велике будівництво» не зупиняється і буде продовжена. На наступний рік вже є план з реконструкції та будівництва соціальних об’єктів та спортивної інфраструктури. Про це Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розповів під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 02 грудня.

В Україні за добу – 13 141 новий випадок захворювання на COVID-19 

 

13 141 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 2 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 744 дитини та 579 медпрацівників.

Олексій Чернишов: Всі проєкти Великого будівництва, заплановані на 2020 рік, будуть завершені

 

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов підбив перші підсумки програми «Велике будівництво», яку Мінрегіон реалізує у співпраці з місцевою владою.

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 01 грудня.

За добу в Україні діагностували 12 498 нових випадків захворювання на COVID-19 

 

12 498 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 586 дітей та 646 медпрацівників.

В Україні за добу діагностували 9 946 нових випадків захворювання на COVID-19 

 

9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 30 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.

В Україні за добу діагностували 16 294 нові випадки захворювання на COVID-19 

 

16 294 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 689 дітей та 631 медпрацівник.

Михайло Федоров: Підприємці можуть отримати допомогу від держави в розмірі 8 тис. грн у Дії

 

Мінцифри продовжує працювати над створенням найзручніших умов для бізнесу в Україні. Сервіс можна буде отримати за 5 хвилин у застосунку Дія чи на порталі.

Ефективно протидіяти домашньому насильству та зупинити «біг поколінь по колу» – наше першочергове завдання, – Марина Лазебна

 

26 листопада 2020 року Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела пресбрифінг «Протидія та запобігання домашньому насильству в Україні: реалії та виклики сьогодення» у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства».

Уряд відновив забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка»

 

Уряд схвалив постанову «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», якою, зокрема, затвердив порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» за рахунок коштів державного бюджету.

Максим Степанов наголосив, що через контакт-центр МОЗ можна викликати мобільну бригаду для тестування на COVID-19, а не екстрену медичну допомогу

 

З 26 листопада у тестовому режимі запрацює опція виклику через контакт-центр МОЗ із протидії поширенню COVID-19 мобільної бригади для тестування на коронавірусну хворобу. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов підкреслив, що мова йде саме про мобільні бригади, а не про екстрену медичну допомогу. Її, як і раніше, можна викликати лише за номером 103.

В Україні за добу зафіксовано 13 882 нові випадки захворювання на COVID-19

 

13 882 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 25 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 684 дитини та 615 медпрацівників.

Урядом затверджено розподіл субвенції на виплату компенсації для придбання житла окремим пільговим категоріям громадян

 

Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення ветеранам війни призначається та виплачується в порядку, регламентованому відповідними постановами Кабінету Міністрів України.

Важливо відновити всі економічні програми підтримки та розпочати нові – Президент на нараді щодо запобігання поширенню COVID-19

 

Майже 28 тисяч пацієнтів нині перебувають на стаціонарному лікуванні від коронавірусної хвороби, і така динаміка зберігається впродовж останніх двох тижнів. Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної хвороби, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

За добу в Україні зафіксовано 12 287 нових випадків захворювання на COVID-19

 

12 287 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 24 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 533 дитини та 570 медпрацівників.

За добу в Україні зафіксовано 10 945 нових випадків захворювання на COVID-19

 

10945 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 491 дитина та 447 медпрацівників.

Влада працює над збільшенням кількості ліжко-місць для хворих на COVID-19 та забезпеченням їх киснем – Кирило Тимошенко

 

Щотижня близько 10 лікарень приєднується до прийому коронавірусних пацієнтів. Влада продовжує вирішувати основні завдання: збільшення кількості ліжко-місць та забезпечення киснем, наголосив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна».

В Україні за добу зафіксовано 12 079 нових випадків COVID-19

 

12 079 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 489 дітей та 375 медпрацівників.

В Україні за добу зафіксовано 14 575 нових випадків COVID-19

 

14 575 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 20 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 549 дітей та 613 медпрацівників.

Прем’єр-міністр: Уряд розподілив субвенцію регіонам для 243 об’єктів соціальної інфраструктури

 

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 18 листопада вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 19 листопада.

Україна закупить 6 мільйонів експрес-тестів,  Денис Шмигаль

 

Приблизно 6 мільйонів експрес-тестів отримають сімейні лікарі та мобільні бригади швидкої допомоги в Україні.

В Україні за добу зафіксовано 13 357 нових випадків COVID-19

 

13 357 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 19 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 539 дітей та 673 медпрацівники.

Верховна Рада прийняла закон, який забезпечить роботу органів місцевого самоврядування в умовах нового адмінтерустрою

 

17 листопада Верховна Рада України у другому читанні та в цілому підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» (реєстр. №3651-д).

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 18 листопада.

В Україні за добу зафіксовано 12 496 нових випадків коронавірусної хвороби

 

12 496 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 18 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 535 дітей та 529 медпрацівників.

Уряд затвердив постанову про передачу земель ОТГ, – Роман Лещенко

 

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави. Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Денис Шмигаль: Пріоритети для голів ОДА — це забезпечення ліжок в лікарнях киснем та розгортання мобільних госпіталів

 

Усереду, 11 листопада, Кабінет Міністрів України на черговому засіданні заслухав кандидатів на посади голів Одеської, Миколаївської та Сумської обласних державних адміністрацій та погодив проекти указів Президента України про їх призначення.

В Україні вводять карантин «вихідного дня»

 

Під час засідання уряду 11 листопада вирішено запровадити в Україні карантин «вихідного дня» на невизначений термін.

Верховна Рада підтримала проект Держбюджету на 2021 рік у першому читанні

 

5 листопада Верховна Рада України підтримала проект Державного бюджету на 2021 рік у першому читанні. За відповідне рішення проголосували 275 народних депутатів.

Уряд додатково виділив майже 1,3 млрд грн на збільшення кількості тестувань на COVID-19

 

Кабінет Міністрів України додатково виділив майже 1,3 млрд гривень на збільшення кількості тестувань на COVID-19. Це дозволить робити ще 1 млн тестів на місяць. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов у Верховній Раді України.

Мінцифри запускає «Цифрограм» — національний тест на цифрову грамотність

 

Міністерство цифрової трансформації України запускає на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність громадян.

Сьогодні розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії поширенню COVID-19

 

Зателефонувати до контакт-центру можна за номером 0−800−60−20−19. При цьому у контакт-центрі кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19. Про це повідомляє Урядовий Портал.

В Україні зафіксовано 8 312 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 

30 жовтня (станом на 9:00) в Україні 378 729 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 7 041 летальний, 155 026 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 8 312 нових випадків. Загалом проведено 3 225 954 тестування методом ПЛР. За добу одужали 3 394 пацієнти.

Мінекономіки спільно з Нацбанком презентували зміни до закону про агрострахування

 

Відбулася презентація змін до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» під співголовуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка та Першої заступниці Голови Національного банку Катерини Рожкової.

Олексій Чернишов: Після місцевих виборів маємо привести в стан дієздатності органи місцевого самоврядування та райдержадміністрації

 

25 жовтня вперше в Україні відбулися місцеві вибори на новій територіальній основі, що є результатом реалізації реформи децентралізації, яку було розпочато п’ять років тому. Наразі країна прямує до створення нового, ефективного місцевого самоврядування. Цього року Верховна Рада вже прийняла низку законодавчих актів, які регулюють впорядкування ключових питань організації влади на місцях.

Віктор Ляшко: В Україні розпочалась вакцинація від грипу

 

До епідсезону 2020–2021 років в Україну поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу. Найближчим часом МОЗ поставить у заклади охорони здоров’я 40 тис. доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Мінветеранів запрошує до обговорення проєкту Концепції формування та підтримки позитивного образу ветерана війни

 

Міністерством у справах ветеранів України розроблено та винесено на громадське обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції формування та підтримки позитивного образу ветерана війни в суспільстві».

В Україні зафіксовано 6 677 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 

27 жовтня (станом на 9:00) в Україні 355 601 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 6 590 летальних, 145 336 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 6 677 нових випадків. Загалом проведено 3 087 288 тестувань методом ПЛР. За добу одужали 2 799 пацієнтів.

У Мінрегіоні обговорили проєкт створення мережі Музеїв науки в регіонах

 

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась робоча нарада щодо створення мережі Музеїв науки у регіонах. Учасники обговорили розробку проєктів музеїв за прикладом пілотної версії Музею науки Малої академії наук України, який було відкрито 3 жовтня у Національному експоцентрі України. В ході відкриття, яке відбулося за участю Президента України Володимира Зеленського, вперше обговорена ідея мультиплікації подібних музеїв у інших містах країни.

В Україні зафіксовано 5 426 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 

26 жовтня (станом на 9:00) в Україні 348 924 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, із них 6 464 летальних, 142 537 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 5 426 нових випадків. Загалом проведено 3 053 927 тестувань методом ПЛР. За добу одужали 1 029 пацієнтів.

В Україні зафіксовано 6 088 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 

25 жовтня (станом на 9:00) в Україні 343 498 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 6 391 летальний, 141 508 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 6 088 нових випадків. Загалом проведено 3 025 148 тестувань методом ПЛР. За добу одужали 1 753 пацієнти.

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 25 жовтня.

У Полтаві залишається «червоний» рівень епіднебезпеки, в області – «помаранчевий», – рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС

 

Із 26 жовтня «червоний» рівень епіднебезпеки діятиме у 100 адмінодиницях. Наразі він діє у 68 містах та районах. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань ТЕБ та НС на своєму засіданні 23 жовтня. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов за підсумками засідання комісії.

В Україні зафіксовано 7 517 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 – це антирекорд кількості нових хворих за добу

 

23 жовтня (станом на 9:00) в Україні 330 396 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 6 164 летальних, 137 578 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 7 517 нових випадків. Загалом проведено 2 950 463 тестування методом ПЛР. За добу одужали 2 680 пацієнтів.

Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік

 

Програма Президента «Велике будівництво» є одним із пріоритетних напрямків діяльності  Міністерства розвитку громад та територій України. В планах на 2021 рік Мінрегіон визначив основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це  розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та туристичні магніти України.

Максим Степанов представив детальний план дій у разі погіршення епідемічної ситуації

 

Міністерство охорони здоров'я розробило детальний план щодо забезпечення медичної допомоги у разі погіршення епідемічної ситуації в Україні. Про це заявив очільник МОЗ Максим Степанов із трибуни Верховної Ради України.

Зарплати педагогічних працівників у закладах загальної середньої освіти збільшуватимуться протягом 2021 року, – МОН

 

Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні. Такі зміни передбачені в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

В Україні зафіксовано 5 469 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 

20 жовтня (станом на 9:00) в Україні 309 107 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 5 786 летальних, 129 533 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 5 469 нових випадків. Загалом проведено 2 847 376 тестувань методом ПЛР. За добу одужали 3 044 пацієнти.

Конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС, продовжено до 3 листопада

 

Як повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря, «у зв’язку з численними зверненнями заявників, а також у зв’язку із карантинними обмеженнями, що діють у країні, пов’язані з пандемією COVID-19, та проведенням в Україні виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, продовжено до 03 листопада 2020 року».

В Україні зафіксовано 4 766 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 

19 жовтня (станом на 9:00) в Україні 303 638 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 5 673 летальних, 126 489 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4 766 нових випадків. Загалом проведено 2 815 833 тестування методом ПЛР. За добу одужали 1 112 пацієнтів.

В Україні зафіксовано 6 410 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19  це антирекорд кількості нових хворих за добу

 

17 жовтня (станом на 9:00) в Україні 293 641 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 5 517 летальних, 124 113 пацієнтів одужало.

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

 

Брифінг Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 9:00 17 жовтня.

Полтава потрапила до «червоної» зони карантину

 

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, що на території України достатньо напружена епідемічна ситуація, пов’язана з розповсюдженням коронавірусної хвороби. Показники захворюваності зростають, зокрема, збільшується й кількість госпіталізацій, людей із важким перебігом хвороби.

Сергій Марченко: Розроблений держбюджет-2021 закладає можливості для відновлення і розвитку економіки країни

 

Єпідстави вважати, що Україна поступово виходить із кризи. Надходження ПДВ у травні-вересні 2020-го збільшено у півтора раза, у порівнянні з відповідним періодом 2019-го. Податкова ефективність з ПДВ зросла з 2,65% у квітні цього року до 3,4% – у червні. Це найвищий показник за півтора року. Про це Міністр фінансів України Сергій Марченко наголосив в інтерв’ю виданню Mind.

У профільному комітеті Верховної Ради пройшли слухання з проблемних питань реформування системи пенсійного забезпечення

 

У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулись слухання на тему: „Проблеми реформування системи пенсійного забезпечення”.

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця 2020 року

 

Це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 13 жовтня під час позачергового засідання Уряду. За його підсумками Кабінет Міністрів України підтримав внесення змін до постанови №641.

Прем’єр-міністр України та Президент Польщі обговорили важливі напрямки двосторонньої співпраці

 

Уряд налаштований на поглиблення двосторонньої співпраці між Україною та Польщею. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою у понеділок, 12 жовтня.


01.01.1970