Полтавщина втретє бере участь у Форумі видавців

У Львові стартував Форум видавців. Цьогоріч він ювілейний – 25-й за ліком. На урочистому відкритті дійства, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, побував Президент України Петро Порошенко. Він підкреслив, що українська мова має всюди звучати на повний голос. Звернув увагу на на необхідність законодавчого врегулювання всіх питань, пов’язаних зі статусом української мови як державної.

З нагоди Дня Незалежності України відкрили книжкову виставку «Полтавщина за роки незалежності (через призму місцевих видавництв)»

Сьогодні відбулося урочисте відкриття книжкової виставки «Полтавщина за роки незалежності (через призму місцевих видавництв)». З нагоди Дня Незалежності України представлено історичну, документальну, художню, довідкову літературу видавництв Полтавщини, присвячену тернистому шляху українського державотворення.

Завершує роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського завершує роботу універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК», яка працювала упродовж двох днів.

У Полтаві презентували книгу «Польська операція» у Полтавській області в 30-х роках ХХ століття

Сьогодні в Полтавському обласному інституті післядипломної освіти імені М. В. Остроградського презентували книгу «Польська операція» у Полтавській області в 30-х роках ХХ століття.

Запрошуємо книгошанувальників!

Із метою популяризації українськомовної книги, підвищення культури читання, налагодження зв’язків між читачами, авторами й видавцями 23–24 травня 2018 р.

Віктор Ревегук презентував нову книгу під назвою «Селянство Полтавщини в добу Української революції 1917-1921 рр.»

У літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського відбулася презентація книги кандидата історичних наук Віктора Ревегука «Селянство Полтавщини в добу Української революції 1917-1921 рр.».

На Полтавщині відзначили десяту річницю журналу «Діє – слово»

30 січня у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся урочистий захід з нагоди десятої річниці виходу в світ першого друкованого примірника дитячого журналу «Діє-Слово».

На Полтавщині за кошти обласного бюджету видали дитячу книгу

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка презентували соціально значущу книгу «Країна Навпакинія»  – доробок  полтавки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата премії імені В.Г.Короленка, учасника багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок народної творчості, майстра витинанки, поетеси Тетяни Ваценко.

В обласній державній адміністрації презентували два томи видання «Українська революція 1917 – 1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи»

У День Соборності України в обласній державній адміністрації презентували книгу «Українська революція 1917 – 1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи». На початку заходу заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь привітав присутніх на презентації з державним святом.

Привітання голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького із Днем працівників архівних установ

Від щирого серця вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Відбулося засідання комісії з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області

Засідання комісії з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в області провів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь.

На Полтавщині нагородили переможців конкурсу «Краща книга Полтавщини-2017».

Сьогодні, 10 листопада, у приміщенні музею Раїси Кириченко Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Полтавщини-2017».

На Полтавщині презентували краєзнавчу книгу  «Гортаючи сторінки історії Полтавщини»

Учора з нагоди  Дня української писемності та мови у Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського відбулася презентація книги «Гортаючи сторінки історії Полтавщини».

Журі конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2017» визначило переможців

Відбулося засідання журі конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2017». На початку заходу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації, голова журі Микола Білокінь наголосив на важливості проведення конкурсу задля підтримки і популяризації творчості місцевих авторів, виховання культури читання, покращення якості книжкової продукції.

Як Полтавщина презентувала свої книги на «Форумі видавців у Львові»

Протягом 13-17 вересня у Львові відбувся наймасштабніший книжково-літературний захід Центрально-Східної Європи — 24-й «Форум видавців у Львові» — «Точка творення». Полтавщина також представила свої напрацювання. Ініціатором участі став Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.