В обласній державній адміністрації презентували два томи видання «Українська революція 1917 – 1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи»

У День Соборності України в обласній державній адміністрації презентували книгу «Українська революція 1917 – 1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи». На початку заходу заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь привітав присутніх на презентації з державним святом.

Привітання голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького із Днем працівників архівних установ

Від щирого серця вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Відбулося засідання комісії з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області

Засідання комісії з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в області провів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Білокінь.

На Полтавщині нагородили переможців конкурсу «Краща книга Полтавщини-2017».

Сьогодні, 10 листопада, у приміщенні музею Раїси Кириченко Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Полтавщини-2017».

На Полтавщині презентували краєзнавчу книгу  «Гортаючи сторінки історії Полтавщини»

Учора з нагоди  Дня української писемності та мови у Полтавському краєзнавчому музеї імені В.Кричевського відбулася презентація книги «Гортаючи сторінки історії Полтавщини».

Журі конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2017» визначило переможців

Відбулося засідання журі конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2017». На початку заходу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації, голова журі Микола Білокінь наголосив на важливості проведення конкурсу задля підтримки і популяризації творчості місцевих авторів, виховання культури читання, покращення якості книжкової продукції.

Як Полтавщина презентувала свої книги на «Форумі видавців у Львові»

Протягом 13-17 вересня у Львові відбувся наймасштабніший книжково-літературний захід Центрально-Східної Європи — 24-й «Форум видавців у Львові» — «Точка творення». Полтавщина також представила свої напрацювання. Ініціатором участі став Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.