Миргород очолив рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад України

 

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував черговий рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад України. У ньому визначено 200 найкращих громад України станом на 1 липня 2020 року.

Майбутнє районних держадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції

 

До 7 серпня, за дорученням Уряду, обласні державні адміністрації мають надати пропозиції щодо утворення, ліквідації та реорганізації районних державних адміністрацій, їхніх структурних підрозділів, чисельності працівників, а також розрахунки на їх утримання.

Малий та середній бізнес Полтавщини взяв кредитів на 33 мільйони гривень за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

 

28 липня за ініціативи Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залученні інвестицій Полтавської облдержадміністрації та підтримки Офісу розвитку МСП відбувся вебінар на тему: «Державна програма 5-7-9%. Доступні кредити для бізнесу».

Охорона електричних мереж – запорука надійного електропостачання

 

З метою забезпечення надійності роботи електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання виникненню нещасних випадків від впливу електричного струму, необхідно встановлювати відповідні охоронні зони електричних мереж. Це передбачено Правилами охорони електричних мереж, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 року № 209 (далі – Правила).

Продовжується робота над оновленням Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки

 

У Полтавські облдержадміністрації відбулося засідання цільової робочої підгрупи з розробки пропозицій у сфері залучення інвестицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

Із початку року повністю погашено зарплатні борги на 6 економічно активних підприємствах

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Олег Синєгубов взяв участь в обговоренні законопроєкту про локалізацію підгалузей машинобудування при публічних закупівлях

 

Під час візиту народних депутатів на Полтавщину на Крюківському вагонобудівному заводі відбулася зустріч ініціативної групи народних обранців із керівниками промислових підприємств, представниками органів місцевого самоврядування щодо підтримки ініціативи локалізації продукції чотирьох підгалузей машинобудування при публічних закупівлях. У зустрічі взяв участь голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав із робочим візитом Кременчук

 

Очільник області побував на місцевому підприємстві «Кременчукм’ясо». Оглянув виробничі цехи, потужності, ознайомився з технологіями переробки сировини.

На засіданні Національної ради реформ представлено законопроект щодо «інвестиційних нянь»

 

На засіданні Національної ради реформ, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського, заступниця керівника Офісу Глави держави Юлія Ковалів представила законопроект про підтримку та стимулювання інвестицій.

В ОДА обговорили питання залучення інвестицій на Полтавщину, враховуючи проблеми, пов’язані з пандемією коронавірусу

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання цільової підгрупи щодо розробки пропозицій з питань залучення інвестицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

«ЦНАП у Кременчуці може стати прикладом для ЦНАПу в Полтаві» – Олег Синєгубов

 

У середу, 24 червня, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов під час робочою поїздки в Кременчуці та районі відвідав міський Центр надання адміністративних послуг.

«Ми відстоюватимемо інтереси вітчизняного виробника» – голова Полтавської ОДА відвідав «Кременчуцький завод дорожніх машин»

 

У середу, 24 червня, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перебуває з робочим візитом у Кременчуцькому районі.

Триває робота над розробкою Програми сприяння залучення інвестицій в Полтавську область на 2021-2023 роки

 

Під головування першого заступника голови облдержадміністрація Дмитра Луніна відбулося засідання робочої групи з розробки цієї програми.

24 економічно активних підприємства області заборгували працівникам 58 мільйонів гривень

 

У Полтавській облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Перший підприємець отримав рефінанасування кредиту під 0%

 

В рамках оновленої програми “Доступні кредити 5-7-9%” АТ КБ “ПРИВАТБАНК” рефінансував підприємцю кредит на суму 1,1 мільйона гривень під 0% до кінця березня 2021 року. Банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, які були введені Урядом в час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Зокрема, за тиждень попит на позики під такі умови склав майже 390 млн гривень.

Олег Синєгубов ознайомився з роботою Полтавського гірничо-збагачувального комбінату

 

У межах робочого візиту до Кременчуцького району голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов побував на ПрАТ «Полтавський ГЗК». Оглянув промисловий комплекс ТОВ «Єристівський ГЗК» та ознайомився з роботою станції технічного обслуговування і диспетчерського пункту.

Полтавські об’єкти «Великого будівництва» доступні на онлайн карті

 

Розроблений додаток – онлайн карта Національного проєкту "Велике будівництво" (2020 рік) https://cutt.ly/uyntWIa. На ній позначені об’єкти, що будують чи реконструюються цього року в країні: 157 дошкільних закладів, 246 шкіл, 170 стадіонів і спортивних споруд, 422 амбулаторії, 212 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, а також ремонт доріг державного та місцевого значення.

Уряд визначив напрямки підтримки фермерських господарств та кооперативів

 

Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств».

Верховна Рада підтримала зміни до Держбюджету на 2020 рік

 

Народні депутати України 249 голосами ухвалили зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Уряд дозволив ведення ще кількох видів господарської діяльності під час карантину

 

Кабінет міністрів України підтримав пропозиції Мінекономіки та ухвалив зміни до постанови від 11 березня 2020 р. № 211, розширивши перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності. Рішення прийняте з метою пом’якшення впливу на економіку обмежувальних заходів, запроваджених із метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.

Уряд та НБУ представили Президенту перші програми допомоги малому бізнесу на час епідемії COVID-19

 

З ініціативи Президента України уряд та Національний банк напрацювали перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу, які представили Главі держави.

Від Полтавської області на конкурсний відбір ДФРР подано 59 проєктів

 

Департамент економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації повідомив про завершення подання проєктів на конкурсний відбір для отримання підтримки Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу

 

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники Уряду та банківського сектору.

За час карантину в області значно подорожчали спирт та захисні маски, а ціни на продукти майже не зросли

 

У Полтавській облдержадміністрації створили комісію моніторингу споживчих цін на соціально значущі товари. Працівники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій слідкуватимуть за вартістю продуктів харчування та лікарських засобів у період карантину. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Яку роботу можна знайти в період карантину

 

Багато підприємств зараз працюють віддалено або в особливому режимі. Проте деякі служби, навпаки, перейшли в режим нонстоп і гостро потребують робочих рук. Хто це? Насамперед, мережі продуктових супермаркетів та служби доставки, заклади охорони здоров'я - лікарні та аптеки.

Місцева влада пропонує державі втрутитися в регулювання цін на продукти та ліки

 

Обласна влада спільно з міською розробили пропозиції щодо державного регулювання ціноутворення на найнеобхідніші продукти харчування та ліки. Держава має втрутитися в процес ціноутворення та жорстко контролювати націнку в торговельних мережах.

«Зацікавлені, щоб видобувні компанії на території області працювали ефективно», – Євген Греков

 

Питання у сфері земельних відносин, які виникають в роботі газовидобувних компаній, обговорили на зустрічі заступник голови облдержадміністрації Євген Греков і представники ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування».

Шляхи співпраці бізнесу, влади, науки й освіти для розвитку нафтогазової сфери обговорили в ОДА

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков зустрівся з виконавчим директором Асоціації «Нафта і Газ України» Юрієм Нагорняком, його заступником Андрієм Гаджманом, керівником міжнародної спілки інженерів-нафтовиків (SPI) Ріхардом Білим, генеральним директором ТОВ «Науково-технічне підприємство «Бурова техніка» Віталієм Вітриком і ректором Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимиром Онищенком.

Дмитро Лунін: «Інвестиційний офіс створено для реальної допомоги бізнесу, а не для звітності»

 

У Полтавській облдержадміністрації відбувся круглий стіл щодо започаткування співпраці в межах Полтавського регіонального Інвестиційного офісу «Влада для бізнесу – G2B». Підприємці, представники бізнес-інкубаторів полтавських вишів, працівники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА обговорили концепцію роботи Інвестиційного офісу, який невдовзі відкриється.

Депутати обласної ради підтримали стратегію розвитку Полтавщини на 2021-2023 роки

 

На засіданні 32 позачергової сесії Полтавської обласної ради VII скликання депутати підтримали План заходів із реалізації стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки. «За» проголосували 53 депутати, 2 – проти, 10 не брали участі в голосуванні.

Дмитро Лунін: «Малому та середньому бізнесу дуже важливо мати доступ до банківських кредитів»

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулася регіональна зустріч із представниками підприємницьких кіл та презентація Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що полтавські підприємці вже активно долучилася до цієї програми і отримали кредити на суму понад 9 мільйонів гривень.

«Підприємці Полтавщини вже отримали кредити на суму понад 9 мільйонів гривень за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», – Олег Синєгубов

 

У Полтавській області презентували програму державної підтримки суб’єктів малого і мікропідприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

"Держава замовить у Крюківського вагонобудівного заводу 3 дизель-поїзди та 90 пасажирських вагонів" - Володимир Зеленський

 

Володимир Зеленський здійснив незапланований візит до Кременчука з метою вирішити проблеми Крюківського вагонобудівного заводу. Супроводжували його голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та народні депутати Олексій Мовчан, Андрій Боблях і Максим Березін.

Президент Володимир Зеленський та очільник Полтавщини Олег Синєгубов обговорили проблеми бізнесу з підприємцями

 

Президент України Володимир Зеленський та голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрілися з представниками бізнесу та послами країн «Великої сімки».

«Розвиток аеропорту сприятиме розвитку регіону» – Дмитро Лунін

 

На сесії Полтавської обласної ради депутати не підтримали План заходів із реалізації стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки.

Шведи допоможуть Полтавщині модернізувати централізоване теплопостачання

 

Полтава потрапила до переліку міст, які обрали для участі у програмі «Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання» (SUDH). У Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч із командою консультантів програми зі Швеції.

Аудитори Полтавщини за січень 2020 року відшкодували втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 1,7 мільйона гривень

 

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 1,8 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на 1,7 млн грн.

Підприємців Полтавщини запрошують на навчальний семінар щодо участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

 

10 березня 2020 року в Полтаві відбудеться регіональний навчальний семінар для підприємців, у межах якого презентують державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». У лютому й березні відповідних семінарів заплановано 10. 20 лютого – в Харкові, 21 лютого – в Запоріжжі, 25 лютого – у Вінниці, 26 лютого – в Тернополі, 27 лютого – в Одесі, 3 березня – в Чернівцях, 4 березня – у Львові, 11 березня – у Краматорську, 12 березня – у Дніпрі.

«Залучення інвестицій – тільки на прозорій основі», – Євген Греков

 

У виставковій залі Полтавського міського будинку культури упродовж дня працювала спеціалізована виставка нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс – 2020». Її відвідувачі ознайомилися з технологіями розвідки та розробки нафтових і газових родовищ, а також із новими технологіями буріння. Виставка – це майданчик для налагодження комунікації, обговорення перспектив розвитку нафтогазовидобувної галузі, залучення інвестицій.

Інвестиційний атлас надрокористувача вже у відкритому доступі

 

Державна служба геології та надр України спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ розпочала проєкт «Інвестиційний атлас надрокористувача», який вже має 85 готових об’єктів для розгляду.

«Потужні підприємства – це нові робочі місця, нові інвестиції та розбудова області», – Олег Синєгубов

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін і заступник Євген Греков зустрілися з керівниками підприємств області. Говорили про стан і перспективи розвитку промислового комплексу Полтавщини, проблемні питання.

Олексій Гончарук: До кожного інвестора в Україні буде персональний підхід та захист з боку держави

 

Україна сьогодні – це одна з найпривабливіших економік, ринків та країн світу, що продовжують розвиватися. На цьому сьогодні наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час виступу на Davos Ukrainian Breakfast 2020.

Оновлені дані зовнішньої торгівлі товарами Полтавської області

 

Полтавська область активно розвиває зовнішньоторговельні відносини з багатьма країнами світу та традиційно входить до 6 регіонів-лідерів за обсягом експорту продукції на закордонні ринки.

Полтавська область посіла 4 місце в рейтингу інвестиційної ефективності

 

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило показники інвестиційної ефективності областей за даними 3-го кварталу 2019 року.

Китай хоче імпортувати мясо з Полтавщини

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з делегацією провінції Юньнань, що розташована на півдні Китайської Народної Республіки.

В Україні запрацював Інвестиційний атлас надрокористувача

 

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Гєоінформ України», НАК ««Надра України», ДГП«Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.

На Раді розвитку громад і територій Полтавської області обговорили важливі питання для регіону

 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №909/2019 «Про раду розвитку громад і територій» голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов своїм розпорядженням створив обласну Раду розвитку громад і територій. Перше її засідання відбулося 27 грудня.

На Полтавщині буде створено Раду розвитку громад і територій

 

На виконання Указу Президента України «Про Раду розвитку громад та територій» на Полтавщині створюється регіональна «Рада розвитку громад і територій».

Стан впровадження проєктів міжнародної технічної та фінансової допомоги на Полтавщині обговорили на апаратній нараді

 

На початку апаратної наради голова облдержадміністрації Олег Синєгубов нагадав, що Полтавська обласна рада прийняла бюджет області на 2020 рік.

Проєкт Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року зі Smart-спеціалізацією

 

Відбулося засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації за підсумками роботи над проєктом Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року. Наступного тижня вона буде винесена на розгляд і затвердження Полтавської обласної ради.

Олег Синєгубов узяв участь у  засіданні постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов узяв участь у засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради  з питань екології та раціонального природокористування.

В області не вистачає інформаційного центру підтримки бізнесу європейського зразка, – Інна Іщенко

 

За рейтингом соціально-економічного розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавщина посідає 4 місце серед областей за кількістю середніх підприємств на 10 тисяч населення. А от за кількістю малих підприємств область – на 14 місці. На апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації обговорили розвиток малого й середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

Голови полтавських громад підбили підсумки запровадження адміністративної реформи й обговорили існуючі проблеми

 

На круглий стіл «Кращі практики місцевого економічного розвитку та міжнародного співробітництва» в Полтавську облдержадміністрацію  прибули 45 голів ОТГ, що вже перебувають на прямих міжбюджетних відносинах із державною, та представники ще 6 громад, де 22 грудня пройдуть перші місцеві вибори.

«Всі кошти ДФРР, виділені на проєкти, мають бути 100% використані до кінця року», – Олег Синєгубов

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

У 2020 році Мінсоцполітики запровадить нову модель соціальних сервісів у регіонах

 

Міністерство соціальної політики запроваджує нову модель соціального сервісу в регіонах,  - повідомила на Зборах Асоціації об’єднаних територіальних громад Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

Олег Синєгубов зустрівся з представниками Торгово-промислової палати Італія-Україна

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко зустрілися з Президентом Торгово-промислової палати Італія-Україна Ріккардо Ферретті та Віце-президентом Торгово-промислової палати Італія-Україна Наталією Кашницькою.

Полтавщина п’ята в Україні по залученню капітальних інвестицій, – Інна Іщенко

 

На нараді в голови Полтавської облдержадміністрації обговорили стан реалізації Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу області у 2019 році.

«До 20 грудня бюджет області має бути ухвалений», – Олег Синєгубов

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з очільниками райдержадміністрацій.

В обласному центрі провели Форум соціального партнерства

 

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбувся Форум соціального партнерства: громади і газовидобуток.

Україна переходить на нові правила ввезення харчових продуктів тваринного походження

 

Із 24 листопада 2019 року закінчується 6-місячний перехідний період та набуває чинності Наказ Мінагрополітики від 16. 11. 2018 р. № 553 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки» (далі - Наказ № 553), про що попередньо вже було повідомлено всіх торгових партнерів України та профільних аграрних об’єднань.

«Полтавщина є лідером залучення інвестицій», – Інна Іщенко

 

У рамках другого всеукраїнського індустріального тижня у художньому музеї Полтави пройшов регіональний економічний форум «SME-forum #Полтавщина бізнесова». Мета форуму – зібрати суб’єктів підприємницької діяльності, провідні підприємства галузей економіки Полтавщини, обмінятись досвідом та обговорити перспективи на майбутнє.

Відбудеться регіональний економічний форум «SME-forum #Полтавщина бізнесова».

 

Полтавська область долучилась до національної ініціативи «Другий український індустріальний тиждень», яка покликана на отримання практичного зворотнього зв’язку від бізнесу щодо проблем та перешкод на шляху до індустріальної трансформації, що мають бути усунені за допомогою державного втручання для формування завдань новообраним народним депутатам, новому складу Уряду України, органам місцевого самоврядування.

Полтавський рибоохоронний патруль продовжує зариблювати водосховища Полтавщини: вселили більше 6 тонн водних біоресурсів

 

Представники Полтавського рибпатруля провели чергове зариблення на двох водосховищах — Кам'янському та Кременчуцькому. Вселили 35 312 екз. (6 003 кг) рослиноїдних видів риби.

Полтавщина –  у п’ятірці областей-експортерів, – Інна Іщенко

 

Показники конкурентоспроможності області у 2019 році обговорили на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації. Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко розповіла, що Полтавщина має значний економічний потенціал. Про це, зокрема, свідчать показники конкурентоспроможності області, відображені у моніторингу, який щоквартально проводить Міністерство розвитку громад та територій України.

Найнесвідоміші в соціально-правовому аспекті – фізичні особи-підприємці

 

Під особливим контролем у працівників Пенсійного фонду, які постійно аналізують дані Реєстру застрахованих осіб і тримають під контролем ситуацію на регіональному ринку праці, перебувають наразі фізичні особи, які зареєстровані як підприємці.

У Полтавській облдержадміністрації навчали підприємців

 

У Полтаві провели навчальний семінар «Від підприємця до підприємства». Тренери розповіли про правила успішного керування компаніями, міжнародною практикою управління.

Вирощування равликів, скріплювальні вироби та вентиляція: 262 тисячі гривень з обласного бюджету виділили на підтримку підприємців

 

На засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів у рамках виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки запросили трьох підприємців Полтавщини, які цього року розширили виробництво і створили нові робочі місця. Всі три компанії брали на розвиток своїх ідей кредити, а за умовами програми можуть отримати компенсацію з обласного бюджету.

В аеропорту «Полтава» планують збудувати вантажний термінал

 

В аеропорту «Полтава» відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Полтавським обласним комунальним підприємством «Аеропорт-Полтава» та ТОВ «Амбрелла Груп».

20 жовтня  – День працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової галузі!

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості – однієї з основних галузей економіки області!

Стан роботи над Стратегією розвитку області до 2027 року й аспекти розробки проєктів планів соціально-економічного розвитку ОТГ обговорили в облдержадміністрації

 

Відбулось засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації. На ньому розглянули два питання – стан роботи над Стратегією розвитку області до 2027 року та аспекти розробки проєктів планів соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад на 2020 рік.

Працівники харчової промисловості виробляють третину валового продукту Полтавщини

 

Цієї неділі відзначають День працівників харчової промисловості.  В актовій залі Полтавської державної аграрної академії 18 жовтня відбулися урочистості з нагоди свята.

Двом полтавцям вручили державні нагороди

 

На апаратній нараді в Полтавській обласній державній адміністрації т.в.о. голови Олег Пругло вручив державні нагороди двом полтавцям.

Полтавщина першою запустила ініціативу «Всеукраїнський громадський бюджет»

 

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко провела інформаційну сесію для представників райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міст щодо використання нових методів і моделей у роботі над забезпеченням регіонального розвитку.

22 вересня – День машинобудівника

 

Шановні працівники машинобудівного комплексу!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Україна готова продовжувати та розвивати співпрацю з ЄБРР – Глава держави

 

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Аланом Пію. Співрозмовники обговорили подальшу співпрацю.