У Полтавській облдержадміністрації навчали підприємців

 

У Полтаві провели навчальний семінар «Від підприємця до підприємства». Тренери розповіли про правила успішного керування компаніями, міжнародною практикою управління.

Вирощування равликів, скріплювальні вироби та вентиляція: 262 тисячі гривень з обласного бюджету виділили на підтримку підприємців

 

На засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів у рамках виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки запросили трьох підприємців Полтавщини, які цього року розширили виробництво і створили нові робочі місця. Всі три компанії брали на розвиток своїх ідей кредити, а за умовами програми можуть отримати компенсацію з обласного бюджету.

В аеропорту «Полтава» планують збудувати вантажний термінал

 

В аеропорту «Полтава» відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Полтавським обласним комунальним підприємством «Аеропорт-Полтава» та ТОВ «Амбрелла Груп».

20 жовтня  – День працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової галузі!

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості – однієї з основних галузей економіки області!

Стан роботи над Стратегією розвитку області до 2027 року й аспекти розробки проєктів планів соціально-економічного розвитку ОТГ обговорили в облдержадміністрації

 

Відбулось засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації. На ньому розглянули два питання – стан роботи над Стратегією розвитку області до 2027 року та аспекти розробки проєктів планів соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад на 2020 рік.

Працівники харчової промисловості виробляють третину валового продукту Полтавщини

 

Цієї неділі відзначають День працівників харчової промисловості.  В актовій залі Полтавської державної аграрної академії 18 жовтня відбулися урочистості з нагоди свята.

Двом полтавцям вручили державні нагороди

 

На апаратній нараді в Полтавській обласній державній адміністрації т.в.о. голови Олег Пругло вручив державні нагороди двом полтавцям.

Полтавщина першою запустила ініціативу «Всеукраїнський громадський бюджет»

 

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко провела інформаційну сесію для представників райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міст щодо використання нових методів і моделей у роботі над забезпеченням регіонального розвитку.

22 вересня – День машинобудівника

 

Шановні працівники машинобудівного комплексу!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Україна готова продовжувати та розвивати співпрацю з ЄБРР – Глава держави

 

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Аланом Пію. Співрозмовники обговорили подальшу співпрацю.

Анонсовано старт ініціативи «Всеукраїнський громадських бюджет» на Полтавщині

 

Цього року партисипація виходить вже на новий - національний вимір у вигляді Всеукраїнського громадського бюджету.

Відбулась прес-конференція директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інни Іщенко, яка анонсувала старт на Полтавщині ініціативи Уряду щодо «Всеукраїнського громадського бюджету».

«Всеукраїнський бюджет участі» стартує з Полтавщини

 

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко на прес-конференції розказала про нові ініціативи уряду, зокрема проведення «Всеукраїнського громадського бюджету».

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 мільйонів гривень «теплих кредитів» на енергоефективні заходи за тиждень у багатоповерхівках

 

Це майже у 1,5 рази більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів.

Як бачимо, ОСББ швидко підхопили другу в ц.р. хвилю державної підтримки.

Зменшили заборгованість за водопостачання та водовідведення

 

В облдержадміністрації комісія з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах підписала Протокол  у зв’язку зі зверненням  КП ПОР «Полтававодоканал» з проханням узгодити уточнений Розрахунок обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення, що надавалися населенню з 01.04.2000 року по 01.01.2016 року.

8 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

 

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Полтавщини!

На Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь буде представлена Полтавщина

 

03-04 жовтня 2019 року в Житомирі заплановане проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, під час якого буде представлена Полтавська область.

Проєкти та програми МТД – підтримка та стимул соціально-економічного та регіонального розвитку Полтавщини

 

На нараді у т.в.о. голови облдержадміністрації звітували про впровадження проєктів міжнародно-технічної допомоги в області.

Кращі товаровиробники Полтавщини отримали відзнаки до Дня підприємця

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця, яке цього року припадає на 1 вересня. Відсвяткувати вирішили в новому форматі, провівши зустріч влади з бізнесом «Полтавщина підприємницька».

Стратегія розвитку Полтавщини на 2021-2027 роки: робота над проєктом триває

 

23.08.19 р. відбулось чергове засідання робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки під модераторством регіонального координатора у Полтавській області  Проекта "Партнерство для розвитку міст" ПРОМІС Ірина Дудка.

Кращі товари Полтавщини  представлят на Street fest

 

20 серпня директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інна Іщенко провела засідання комітету обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини», який є заходом комплексної Програми розвитку малого та середнього підприємництва області.

З 25 серпня до 30 вересня заборонено ловити раків

 

З кінця серпня настає заборона на вилов раків у Полтавській області. Це пов’язано з періодом їх другої линьки. У Полтавському рибоохоронному патрулі розповіли, яке покарання чекає на порушників та як можна ловити раків після закінчення періоду линьки.

Розвиток бізнесу та нові робочі місця: як на Полтавщині діє програма підприємництва

 

Третій рік поспіль в області реалізується Комплексна програма розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки, затверджена рішенням ХІІ сесії Полтавської обласної ради VII скликання від 26.12.2016 року № 314, яка спрямована на стимулювання інвестиційної активності суб’єктів малого і середнього підприємництва, підвищення рівня їх ділової активності.

Відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку

 

Створення Агенцій регіонального розвитку – поширена закордонна практика сприяння місцевому, а головне – економічному розвитку.

Мінекономрозвитку провело опитування бізнесу про очікування від державної підтримки експортерів на виконання Експортної стратегії України

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) проведено опитування бізнесу (понад 140 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності) про очікування від державної підтримки експортерів на виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017 – 2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р. З усіх опитуваних підприємств 2,1 % діють на території Полтавської області.

Обрали голову Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області

 

За участі директора Департаменту економічного розвитку торгівлі та залучення інвестицій Інни Іщенко відбулось засідання членів Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області. У засіданні взяли участь члени Наглядової Ради Агенції – Олег Пругло, Олександр Біленький, Валентина Аранчій, Олексій Нестуля, Володимир Олійник, Богдан Коробко (делегований представник від ПНТУ ім. Ю. Кондратюка).

Енергетична незалежність України – це складова енергетичної безпеки, – зустріч Глави Уряду з делегацією Уряду США

 

Енергетична незалежність України – це складова енергетичної безпеки Європи і запорука ефективної співпраці з іншими стратегічними партнерами держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Старшим заступником помічника Держсекретаря США з питань енергетичних ресурсів Кентом Логсдоном. Високопосадовець очолив делегацію американських фахівців, які оглянули газоносні регіони України, зокрема Полтавську область, на предмет реалізації і розвитку міжнародних проектів на тих територіях.

В обласному центрі розпочали тренінг з питання формування стратегічної екологічної оцінки для стратегії регіонального розвитку області

 

У Полтаві розпочався тренінг у межах українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) для представників регіону з питання формування стратегічної екологічної оцінки для стратегії регіонального розвитку області. Упродовж двох днів учасники вивчатимуть законодавчі засади СЕО (стратегічна екологічна оцінка).

Стратегія розвитку Полтавської області 2027: ОТГ активно долучилися до роботи.

 

Впровадження інновацій, використання сучасних наукових розробок, створення нових конкурентних видів діяльності та запровадження smart-спеціалізації – ці та інші складові має враховувати Стратегія розвитку регіону на 2021-2027 рр. До роботи над нею залучили понад 100 членів спеціально створеної робочої групи – науковців, представників бізнесу, влади та громадськості.

Найкращий контролер за ефективністю використання коштів на місцях – не правоохоронні органи, а самі громадяни, – Геннадій Зубко

 

Минулого року за рахунок коштів ДФРР було профінансовано 806 проектів, здано 212 проектів. Цього року буде здано 340 об’єктів. Це перехідні проекти, які будувалися 2-3 роки. Нинішнє завдання – дотримання термінів будівництва об’єктів, а це максимально 3 роки. Про це в інтерв’ю інформагентству Українські новини заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За перший місяць нересту рибоохоронні патрулі зафіксували порушень на понад 7,5 млн грн, - Ярослав Бєлов

 

Держрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за квітень 2019 року. Рибоохоронними патрулями було здійснено 1 356 рибоохоронних рейдів. В результаті проведених заходів виявлено 4 241 порушення. З викритих правопорушень 33% є грубими (1 435).

У Полтаві відбувся круглий стіл з муніципальними партнерами Німеччини та України

 

Як українські муніципалітети можуть підтримувати та розвивати партнерські відносини з німецькими містами і територіальними громадами? Про це говорили представники 36 громад  під час четвертого круглого столу муніципальних німецько-українських партнерств, який відбувся 14 травня у Полтаві.

Полтавщина входить до шістки найбільш перспективних експортних регіонів України

 

На апаратній нараді у т.в.о. голови облдержадміністрації розглянули питання «Про підсумки зовнішньої торгівлі підприємств області за 2018 рік та перспективи її розвитку в 2019 році».

У Полтаві відбувся громадський форум «Мікроклімат міста» 

 

У Полтавському художньому музеї  імені Миколи Ярошенка відбувся громадський форум «Мікроклімат міста» на тему «Застосування екомоніторингу на основі смарт технологій для регулювання мікроклімату в місті Полтава». Організатори заходу – Полтавська міська рада та КО «Інститут розвитку міста» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

У Департаменті будівництва Полтавської ОДА пояснили нові будівельні норми щодо доріг

 

Мінрегіон змінив будівельні норми щодо вулиць та доріг населених пунктів. Тепер автошляхи будуватимуть вужчими, облаштовуватимуть велодоріжки, а переходи зроблять доступнішими для людей з інвалідністю. Такі нововведення підвищать безпеку руху транспорту. Ці норми обов’язкові для виконання з вересня минулого року.

Інна Іщенко: «Полтавщина – лідер за напрямком фінансової самодостатності»

 

Полтавщина  – одна  з основних бюджетоутворюючих областей України. Регіон посідає друге місце за напрямком «фінансова самодостатність» та перше – за напрямком «економічна ефективність».

У Полтаві триває обласний Форум «Цілі Сталого Розвитку: Полтавський вимір»

У форумі беруть участь представники міжнародних організацій, органів влади, ЗМІ, інститутів громадянського суспільства, приватного сектору, ОСББ, ОСН (органів самоорганізації населення).

Геннадій Зубко: Індустріальний та аграрний потенціал Полтавщини потребує сучасних ІТ-рішень

 

Реформа децентралізації, яка розпочалась у 2014 році, була політичною волею Президента, Прем’єр-міністра і Парламенту. За 5 років зросли місцеві бюджети об’єднаних громад, державна підтримка, але важливим є те, щоб ці кошти спрямовувалися безпосередньо на зростання якості життя людей. Бо саме якість життя людей, а це стосується освіти, охорони здоров’я, адміністративних послуг, соціальних програм — найважливіша.

Про це на Раді регіонального розвитку у Полтаві зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Президент про молодих лідерів ОТГ:  Економічне зростання держави потребує форсажу, а для цього потрібні відповідальні, розумні управлінці

 

«Я впевнений, що історичний шанс на зміни, який тепер отримала Україна, буде реалізований. Наш обов’язок – об’єднати усіх, хто готовий захищати Україну», - сказав Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області.

Олег Пругло: «Переробка відходів – актуальне питання для області»

 

Заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло поспілкувався з представниками японської міжнародної компанії «Марубені Корпорейшн» в Україні. Обговорили можливості імплементації інвестиційних проектів у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Підприємство «Гадячсир» погасить заборгованість перед працівниками

 

Компанія «Гадячсир» та дочірні організації не виплачували заробітну плату робітникам та множили борги. Гадяцька РДА підписала з ними меморандум. У ньому чітко прописаний механізм погашення заборгованості перед людьми. Ситуація на контролі в голови Полтавської ОДА — у ній розбираються правоохоронці. Крім них, він звернувся до інспекції з питань праці та податкової.

За минулий рік на Полтавщині провели 15 аудитів

 

У 2018 році фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області провели 15 аудитів. Це в півтора рази більше ніж у попореній період.

Агропромисловий комплекс, ІТ, машинобудування, туризм, логістика стануть точками прориву, які підштовхнуть нас вперед – Президент про економічну стратегію України

 

Під час виступу на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент Петро Порошенко окреслив головні напрямки економічної стратегії розвитку України на найближчий період.

Глава держави: Інвестори від України чекають збереження досягнень у реформах та їх продовження

 

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу «Україна» зауважив, що Україна приваблива для інвесторів і багато чого може запропонувати в сферах агропромислового комплексу, ІТ-індустрії, машинобудування, логістики тощо.

Президент в Давосі: Інвестори довіряють Україні, українському бізнес-середовищу і це найкраща характеристика змін, які відбулися в державі

 

В присутності Президента України Петра Порошенка в Давосі відбулось підписання Угоди між норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проекту «Сиваш». Пакет документів передбачає фінансування на 150 млн євро будівництва найбільшої вітрової електростанції в Україні та однієї з найбільших вітроелектростанцій Європи загальною вартістю близько 400 млн євро.

Ми рішучі в продовженні реформ, які приносять результат для України – Президент на Національній інвестиційній раді у Давосі

 

Президент Петро Порошенко під час засідання Національної інвестиційної ради у Давосі наголосив, що в Україні проводяться реформи, завдяки яким збільшуються інвестиції і довіра до країни.

В 2019 році на розвиток регіонів держава надасть понад 30 млрд грн підтримки, — Зубко

 

У Державному бюджеті 2019 року передбачено понад 30 млрд грн державної фінансової підтримки на розвиток регіонів (у порівнянні з 2018 — 25,4 млрд грн). Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 

Полтавщина забезпечила повне виконання річних планових показників обласного та місцевих бюджетів ще до кінця року 

Станом на 28 грудня 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів області (без урахування трансфертів із Державного бюджету) надійшло 10354,9 млн грн, що на 307,5 млн грн (3,1%)  більше за річні планові показники та на 2318,7 млн грн (28,9%)  більше,  ніж за відповідний період 2017 року.

Відбулось перше засідання Регіональної ради розвитку Решетилівського району

 

Голова Решетилівської райдержадміністрації Роман Перепелиця провів перше засідання Регіональної ради розвитку регіону. Остання створена при Решетилівській РДА з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування щодо напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення краю.

Відбулося друге засідання Ради регіонального розвитку Миргородського району

 

У залі засідань районної ради відбулося друге засідання Ради регіонального розвитку. Провів його заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій.

У Новоаврамівській ОТГ розробляють Перспективний план розвитку громади на найближчі роки

 

В адмінприміщенні Новоаврамівської сільської ради відбулось перше засідання ради розвитку Новоаврамівської громади. У ньому взяли участь депутати й жителі громади. Підбили підсумки соціально-економічного розвитку Новоаврамівської сільської ради за 2017-2018 роки.

На другому засіданні Ради регіонального розвитку Оржицького району визначили пріоритетні напрямки розвитку краю на найближчі роки

 

На другому засіданні Ради регіонального розвитку Оржицького району, що відбулося під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Мирослава Боговика, обговорили проект Плану перспективного розвитку регіону на найближчі роки. В засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Козина, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські та селищні голови, громадськість.

У Пирятині відбулося перше засідання Ради районного розвитку

 

Виконувач обов’язків голови Пирятинської райдержадміністрації Владислав Гуленко провів перше засідання Ради районного розвитку.

На засіданні Ради регіонального розвитку Нехворощанської ОТГ обговорили перспективи розвитку громади на наступні роки

 

У приміщенні Нехворощанського сільського будинку культури відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку Нехворощанської ОТГ.

Відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Глобинського району

 

Перше засідання Ради регіонального розвитку Глобинського району провели виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко і голова районної ради Володимир Сьомін.

Валерій Головко: «Щербанівська ОТГ займає перше місце в Україні серед об'єднаних громад за всіма показниками»

 

Сьогодні у Розсошенцях відбулося відкриття новорічної ялинки та КЗ «Розсошенський заклад дошкільної освіти «Дитячий садок «Яблунька» Щербанівської сільської ради Полтавського району.  Мешканців мікрорайону «Садовий» привітали зі святом голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко та голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив пріоритети роботи Уряду на 2019 рік

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду представив пріоритети роботи Уряду, які сформують ключові цілі і орієнтири на 2019 рік. Презентація такого оперативного плану є традиційною – так само, як і звітування про виконану роботу щокварталу і кожні півроку.

 

Геннадій Зубко: ЄC надає другий транш у 54 млн євро на підтримку Фонду енергоефективності

 

Європейський Союз надає другий транш фінансової допомоги у розмірі 54 млн євро на підтримку роботи Фонду енергоефективності. Ці кошти додаються до першого траншу у 50 млн євро, які у червні Україна вже отримала від ЄС на роботу Фонду.

У Великосорочинській ОТГ відбулось засідання Ради регіонального розвитку

 

14 грудня в актовій залі сільського будинку культури відбулося засідання Ради регіонального розвитку Великосорочинської об’єднаної територіальної громади.

В Оржицькому районі провели перше засідання Ради регіонального розвитку

 

Відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Оржицького району під головуванням виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Мирослава Боговика. У засіданні Ради взяли участь голова районної ради Володимир Козина, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови громадських організацій, депутати районної ради, сільські та селищні голови.

На Котелевщині триває робота із формування проекту Перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки

 

Відбулося друге за ліком розширене засідання районної Ради регіонального розвитку. Провів його голова Котелевської райдержадміністрації Віктор Колос.

Про впровадження інноваційних проектів у Гадяцькому районі

 

У Гадяцькому районі проживають 53 тисячі осіб. В районі одна міська рада (місто обласного значення Гадяч), 20 сільських рад, створено дві об’єднані територіальні громади – Петрівсько-Роменську та Сергіївську.

Рада регіонального розвитку: підбили підсумки року і визначили подальшу стратегію розбудови Гадяцького району

 

11 грудня 2018 року під головуванням голови Гадяцької райдержадміністрації Олексія Матюшенка відбулося перше засідання районної Ради регіонального розвитку в Гадяцькому районі. На цей захід зібралися очільники району, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, сільські голови, освітяни, медики, представники бізнесу, громадських організацій.

На громадських слуханнях обговорили Перспективний план розвитку Семенівської ОТГ на 2019-2021 роки

 

Виконавчим комітетом Семенівської селищної ради 5 грудня 2018 року в залі засідань ради організовані громадські слухання з питання «Перспективний план розвитку Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2019-2021 роки».

У Семенівському районі створено перший в Україні медовий кластер «Меди Межиріччя»

 

Упродовж останніх років Семенівський район має позитивну динаміку соціально-економічного розвитку. Про це, зокрема, говорили на засіданні Ради регіонального розвитку, що відбулося в Семенівській райдержадміністрації.

Проекти, які реалізуються за держпідтримки, мають відповідати регіональним Стратегіям розвитку, – Геннадій Зубко

 

Цього року були внесені ключові зміни в роботу Державного фонду регіонального розвитку. Вперше, у 2019 році ми підтримаємо проекти без «твердої основи» - стартапи, які будуть реалізовуватись у громадах за рахунок ДФРР.  Про це на фінальній панелі Форуму місцевого самоврядування та III Форумі ОТГ наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Інна Іщенко: «Полтавщина має низку інвестиційних переваг»

 

В обласному центрі, у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, відбувся форум «Діалогова платформа: #Полтавщина інвестиційна».

Андрій Пісоцький: «У кожному районі повинна працювати програма розвитку малого та середнього підприємництва»

 

За результатами рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, який проводило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавщина на 4-му місці серед регіонів країни за показником кількості середніх підприємств. Найбільше таких – у сільському господарстві, роздрібній торгівлі, будівництві та промисловості.

Інна Іщенко: «Полтавщина посідає перше місце з-поміж інших областей за величиною валового регіонального продукту з розрахунку на одну особу населення»

 

На апаратній нараді в голови облдержадміністрації Валерія Головка підбили підсумки соціально-економічного розвитку області за сім місяців 2018 року.

У Полтаві оголосили переможців проектів "Горизонти Полтавщини"

 

Переможцями проектів "Горизонти Полтавщини" обрали три ініціативи:

- Міні-завод ізоляції труб

- Розвиток альтернативної енергетики в Пирятинській ОТГ

- 3D Кінозал (Бутенківська ОТГ).

Представили нового керівника Полтавського обласного управління водних ресурсів

 

Голова Полтавської ОДА завітав до Полтавського обласного управління водних ресурсів. Там привітав нового керівника, яким став Ігор Еренбург та обговорив із працівниками стан водойм області, можливості його покращення.  

На Полтавщині з офіційним візитом побував Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні  пан Нгуен Ань Таун

 

Учора на Полтавщині Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам пан Нгуен Ань Таун зустрівся з головою облдержадміністрації  Валерієм Головком та директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інною Іщенко.

У Полтавській ОДА провели чергове засідання з надання підтримки малому та середньому бізнесу

 

Сьогодні в Полтавській ОДА провели засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проектів. Рішенням комісії виділили 126 тисяч гривень чотирьом підприємствам.

На Полтавщині презентували Державний фонд енергоефективності

 

10 серпня в Полтавській ОДА провели інформаційний семінар з енергоефективності для представників територіальних громад області в рамках проекту «Реформи енергоефективності в Україні».

Інна Іщенко: «Працюючи з майданчиком «ProZorro.Продажі», маємо можливість ефективніше використовувати наше майно»

 

В облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу щодо використання електронної торгової системи (ЕТС) «ProZorro.Продажі», яка зокрема застосовується для продажу об’єктів малої приватизації й оренди комунального майна.

На Полтавщину завітав Посол Японії Шігекі Сумі

 

У рамках візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні відвідав Горішні Плавні, зокрема — Єристівський ГЗК. Там йому провели екскурсію та розповіли про роботу підприємства.