Українське насіння зернових культур визнане на європейському ринку

 

Відповідно до рішення Європейського Парламенту система сертифікації насіння, яка діє в Україні, отримала визнання країнами ЄС. Таким чином, Україну внесено до переліку країн не членів ЄС, які мають право експорту насіння зернових, таких як овес, ячмінь, рис, жито, пшениця, трітікале, кукурудза та сорго на європейський ринок.

Учасники конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» пройдуть навчання

 

У Полтавській ОДА відбулося засідання експертного комітету конкурсу інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини». Департаментом економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій ПОДА оцінювалася відповідність інвестиційного проєкту вимогам конкурсу, його реалістичність та інноваційний потенціал і привабливість.

Полтавські бізнесмени обговорили потреби та умови оновлення Угоди про асоціацію з ЄС

 

У облдержадміністрації відбулися публічні консультації щодо оновлення Угоди з ЄС. Керівництво Полтавської ОДА, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Офісу Віце-прем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції України та Центру спільних дій зустрілися з бізнес-спільнотою Полтавщини обговорити потреби та очікування підприємців від міжнародної торгівлі.

На Полтавщині оголосять новий  конкурс проєктів ДФРР на 2021 рік

 

В ОДА відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Полтавській області.

На Полтавщині планують збільшити видобуток вуглеводнів

 

Про це розповів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов в інтерв’ю виданню «Урядовий кур’єр».

«На Полтавщині є що видобувати, у її родовищах міститься 85% усіх українських запасів газу. Ми обговорили це питання із представниками НАК «Нафтогаз», і вони сказали, що збільшуватимуть тут видобуток вуглеводнів. Певну кількість нових свердловин вони вже розробляють», – сказав очільник області.

Сергій Марченко: Жоден інститут із макропрогнозування не дає Україні менше 3% зростання ВВП. JPMorgan прогнозує цей показник у 5-6%

 

Низка економічних індикаторів дозволяють Україні прогнозувати зростання ВВП на рівні 4.6%, як це передбачено проектом бюджету на 2021-й.

На Полтавщині розглядають можливість створення бізнес-інкубатора для учасників АТО/ООС

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада з питань обговорення дорожньої карти навчання учасників АТО/ООС веденню бізнесу. Перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін обговорив із представниками департаментів та бійцями створення комплексної програми на 2021-2027 роки щодо підтримки малих підприємців із числа учасників АТО/ООС і бізнес-інкубатора для тих, хто хоче започаткувати справу.

Громади Полтавщини можуть взяти участь у конкурсі й реалізувати проєкти розвитку за кошти ЄС

 

На нараді в голови облдержадміністрації повідомили, що область долучається до участі в конкурсному відборі проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Будівництво, монтаж сонячних панелей та мобільне харчування – 6 підприємців отримають фінансову підтримку за створення робочих місць

 

В облдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів у межах Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

Полтавщина посіла 1 місце за напрямком «Економічна ефективність»

 

Полтавщина не полишає верхівку рейтингу Мінрегіону за напрямками „Економічна ефективністьˮ та „Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпрацяˮ.

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

 

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

«Полтавщина – абсолютний лідер у нафтовидобувній галузі», – Олег Синєгубов

 

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» розпочав роботу VI Міжнародний галузевий форум «Видобуток. Інтенсифікація. Капітальний ремонт свердловин». Він працюватиме два дні – 9 і 10 вересня – й збере фахівців нафтогазовидобувної галузі.

Участь у відкритті заходу взяв голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Розпочався прийом заявок на участь у конкурсі інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини»

 

Прийом заявок триває до 7 жовтня 2020 року.

Конкурс – захід цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.

Мінрегіон розпочинає конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

 

Міністерство розвитку громад та територій України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 827 «Деякі питання фінансування програм та проектів регіонального розвитку» (зі змінами), оголошує конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

«Кошти ДФРР Полтавщина має освоїти повністю», – Олег Синєгубов

 

Керівництво області тримає на контролі стан використання й освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку. Традиційно розглянули питання на нараді в голови облдержадміністрації.

Нацбанк виводить із обігу монети номіналом 25 копійок та старі банкноти до 2003 року

 

Монети 25 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з обігу з 1 жовтня 2020 року. Тобто ними не можна буде розраховуватися за товари чи послуги, повідомляє Національний банк України.

Полтавське летовище включать до другої частини програми «Велике будівництво» на наступний рік

 

Президент України Володимир Зеленський і голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов ознайомилися з роботою комунального підприємства «Аеропорт-Полтава». Главі держави презентували план розвитку й відновлення регулярних авіасполучень на полтавському летовищі.

Володимир Зеленський перезапускає бренд України Ukraine NOW

 

У День Незалежності України Президент Володимир Зеленський дав старт масштабній інформаційній кампанії з перезапуску бренда України Ukraine NOW. Глава держави записав англомовне відеозвернення до світової спільноти, у якому розповідає про нову українську реальність.

Сергій Бессараб: Ветеранський бізнес має стати новим успішним пластом вітчизняного підприємництва

 

Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб переконаний, що ефективна державна підтримка зайнятості ветеранів, зокрема розвитку власної справи сприятиме  ефективній реінтеграції ветеранів в суспільство.

Мінфін: У другому півріччі 2020 року до місцевих бюджетів буде спрямовано близько 4 млрд грн акцизного податку з пального

 

Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку зарахування акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2020 році», якою унормував зарахування частини акцизного податку з пального до бюджетів місцевого самоврядування у другому півріччі. Тож, у другому півріччі 2020 року до місцевих бюджетів буде спрямовано близько 4 млрд грн акцизного податку з пального.

Україна стала лідером Рейтингу прозорості публічних закупівель

 

У міжнародному Рейтингу прозорості публічних закупівель, який щорічно проводить Інститут розвитку та свободи інформації (IDFI, Грузія) спільно з партнерськими організаціями, Україна  посіла перше місце, набравши 97,05 балів із 100 можливих.

Миргород очолив рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад України

 

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував черговий рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад України. У ньому визначено 200 найкращих громад України станом на 1 липня 2020 року.

Майбутнє районних держадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції

 

До 7 серпня, за дорученням Уряду, обласні державні адміністрації мають надати пропозиції щодо утворення, ліквідації та реорганізації районних державних адміністрацій, їхніх структурних підрозділів, чисельності працівників, а також розрахунки на їх утримання.

Малий та середній бізнес Полтавщини взяв кредитів на 33 мільйони гривень за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

 

28 липня за ініціативи Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залученні інвестицій Полтавської облдержадміністрації та підтримки Офісу розвитку МСП відбувся вебінар на тему: «Державна програма 5-7-9%. Доступні кредити для бізнесу».

Охорона електричних мереж – запорука надійного електропостачання

 

З метою забезпечення надійності роботи електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання виникненню нещасних випадків від впливу електричного струму, необхідно встановлювати відповідні охоронні зони електричних мереж. Це передбачено Правилами охорони електричних мереж, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 року № 209 (далі – Правила).

Продовжується робота над оновленням Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки

 

У Полтавські облдержадміністрації відбулося засідання цільової робочої підгрупи з розробки пропозицій у сфері залучення інвестицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

Із початку року повністю погашено зарплатні борги на 6 економічно активних підприємствах

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Олег Синєгубов взяв участь в обговоренні законопроєкту про локалізацію підгалузей машинобудування при публічних закупівлях

 

Під час візиту народних депутатів на Полтавщину на Крюківському вагонобудівному заводі відбулася зустріч ініціативної групи народних обранців із керівниками промислових підприємств, представниками органів місцевого самоврядування щодо підтримки ініціативи локалізації продукції чотирьох підгалузей машинобудування при публічних закупівлях. У зустрічі взяв участь голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав із робочим візитом Кременчук

 

Очільник області побував на місцевому підприємстві «Кременчукм’ясо». Оглянув виробничі цехи, потужності, ознайомився з технологіями переробки сировини.

На засіданні Національної ради реформ представлено законопроект щодо «інвестиційних нянь»

 

На засіданні Національної ради реформ, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського, заступниця керівника Офісу Глави держави Юлія Ковалів представила законопроект про підтримку та стимулювання інвестицій.

В ОДА обговорили питання залучення інвестицій на Полтавщину, враховуючи проблеми, пов’язані з пандемією коронавірусу

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання цільової підгрупи щодо розробки пропозицій з питань залучення інвестицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

«ЦНАП у Кременчуці може стати прикладом для ЦНАПу в Полтаві» – Олег Синєгубов

 

У середу, 24 червня, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов під час робочою поїздки в Кременчуці та районі відвідав міський Центр надання адміністративних послуг.

«Ми відстоюватимемо інтереси вітчизняного виробника» – голова Полтавської ОДА відвідав «Кременчуцький завод дорожніх машин»

 

У середу, 24 червня, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перебуває з робочим візитом у Кременчуцькому районі.

Триває робота над розробкою Програми сприяння залучення інвестицій в Полтавську область на 2021-2023 роки

 

Під головування першого заступника голови облдержадміністрація Дмитра Луніна відбулося засідання робочої групи з розробки цієї програми.

24 економічно активних підприємства області заборгували працівникам 58 мільйонів гривень

 

У Полтавській облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Перший підприємець отримав рефінанасування кредиту під 0%

 

В рамках оновленої програми “Доступні кредити 5-7-9%” АТ КБ “ПРИВАТБАНК” рефінансував підприємцю кредит на суму 1,1 мільйона гривень під 0% до кінця березня 2021 року. Банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, які були введені Урядом в час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Зокрема, за тиждень попит на позики під такі умови склав майже 390 млн гривень.

Олег Синєгубов ознайомився з роботою Полтавського гірничо-збагачувального комбінату

 

У межах робочого візиту до Кременчуцького району голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов побував на ПрАТ «Полтавський ГЗК». Оглянув промисловий комплекс ТОВ «Єристівський ГЗК» та ознайомився з роботою станції технічного обслуговування і диспетчерського пункту.

Полтавські об’єкти «Великого будівництва» доступні на онлайн карті

 

Розроблений додаток – онлайн карта Національного проєкту "Велике будівництво" (2020 рік) https://cutt.ly/uyntWIa. На ній позначені об’єкти, що будують чи реконструюються цього року в країні: 157 дошкільних закладів, 246 шкіл, 170 стадіонів і спортивних споруд, 422 амбулаторії, 212 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, а також ремонт доріг державного та місцевого значення.

Уряд визначив напрямки підтримки фермерських господарств та кооперативів

 

Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств».

Верховна Рада підтримала зміни до Держбюджету на 2020 рік

 

Народні депутати України 249 голосами ухвалили зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Уряд дозволив ведення ще кількох видів господарської діяльності під час карантину

 

Кабінет міністрів України підтримав пропозиції Мінекономіки та ухвалив зміни до постанови від 11 березня 2020 р. № 211, розширивши перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності. Рішення прийняте з метою пом’якшення впливу на економіку обмежувальних заходів, запроваджених із метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.

Уряд та НБУ представили Президенту перші програми допомоги малому бізнесу на час епідемії COVID-19

 

З ініціативи Президента України уряд та Національний банк напрацювали перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу, які представили Главі держави.

Від Полтавської області на конкурсний відбір ДФРР подано 59 проєктів

 

Департамент економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації повідомив про завершення подання проєктів на конкурсний відбір для отримання підтримки Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу

 

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники Уряду та банківського сектору.

За час карантину в області значно подорожчали спирт та захисні маски, а ціни на продукти майже не зросли

 

У Полтавській облдержадміністрації створили комісію моніторингу споживчих цін на соціально значущі товари. Працівники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій слідкуватимуть за вартістю продуктів харчування та лікарських засобів у період карантину. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Яку роботу можна знайти в період карантину

 

Багато підприємств зараз працюють віддалено або в особливому режимі. Проте деякі служби, навпаки, перейшли в режим нонстоп і гостро потребують робочих рук. Хто це? Насамперед, мережі продуктових супермаркетів та служби доставки, заклади охорони здоров'я - лікарні та аптеки.

Місцева влада пропонує державі втрутитися в регулювання цін на продукти та ліки

 

Обласна влада спільно з міською розробили пропозиції щодо державного регулювання ціноутворення на найнеобхідніші продукти харчування та ліки. Держава має втрутитися в процес ціноутворення та жорстко контролювати націнку в торговельних мережах.

«Зацікавлені, щоб видобувні компанії на території області працювали ефективно», – Євген Греков

 

Питання у сфері земельних відносин, які виникають в роботі газовидобувних компаній, обговорили на зустрічі заступник голови облдержадміністрації Євген Греков і представники ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування».

Шляхи співпраці бізнесу, влади, науки й освіти для розвитку нафтогазової сфери обговорили в ОДА

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков зустрівся з виконавчим директором Асоціації «Нафта і Газ України» Юрієм Нагорняком, його заступником Андрієм Гаджманом, керівником міжнародної спілки інженерів-нафтовиків (SPI) Ріхардом Білим, генеральним директором ТОВ «Науково-технічне підприємство «Бурова техніка» Віталієм Вітриком і ректором Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимиром Онищенком.

Дмитро Лунін: «Інвестиційний офіс створено для реальної допомоги бізнесу, а не для звітності»

 

У Полтавській облдержадміністрації відбувся круглий стіл щодо започаткування співпраці в межах Полтавського регіонального Інвестиційного офісу «Влада для бізнесу – G2B». Підприємці, представники бізнес-інкубаторів полтавських вишів, працівники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА обговорили концепцію роботи Інвестиційного офісу, який невдовзі відкриється.

Депутати обласної ради підтримали стратегію розвитку Полтавщини на 2021-2023 роки

 

На засіданні 32 позачергової сесії Полтавської обласної ради VII скликання депутати підтримали План заходів із реалізації стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки. «За» проголосували 53 депутати, 2 – проти, 10 не брали участі в голосуванні.

Дмитро Лунін: «Малому та середньому бізнесу дуже важливо мати доступ до банківських кредитів»

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулася регіональна зустріч із представниками підприємницьких кіл та презентація Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що полтавські підприємці вже активно долучилася до цієї програми і отримали кредити на суму понад 9 мільйонів гривень.

«Підприємці Полтавщини вже отримали кредити на суму понад 9 мільйонів гривень за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», – Олег Синєгубов

 

У Полтавській області презентували програму державної підтримки суб’єктів малого і мікропідприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

"Держава замовить у Крюківського вагонобудівного заводу 3 дизель-поїзди та 90 пасажирських вагонів" - Володимир Зеленський

 

Володимир Зеленський здійснив незапланований візит до Кременчука з метою вирішити проблеми Крюківського вагонобудівного заводу. Супроводжували його голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та народні депутати Олексій Мовчан, Андрій Боблях і Максим Березін.

Президент Володимир Зеленський та очільник Полтавщини Олег Синєгубов обговорили проблеми бізнесу з підприємцями

 

Президент України Володимир Зеленський та голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрілися з представниками бізнесу та послами країн «Великої сімки».

«Розвиток аеропорту сприятиме розвитку регіону» – Дмитро Лунін

 

На сесії Полтавської обласної ради депутати не підтримали План заходів із реалізації стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки.

Шведи допоможуть Полтавщині модернізувати централізоване теплопостачання

 

Полтава потрапила до переліку міст, які обрали для участі у програмі «Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання» (SUDH). У Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч із командою консультантів програми зі Швеції.

Аудитори Полтавщини за січень 2020 року відшкодували втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 1,7 мільйона гривень

 

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 1,8 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на 1,7 млн грн.

Підприємців Полтавщини запрошують на навчальний семінар щодо участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

 

10 березня 2020 року в Полтаві відбудеться регіональний навчальний семінар для підприємців, у межах якого презентують державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». У лютому й березні відповідних семінарів заплановано 10. 20 лютого – в Харкові, 21 лютого – в Запоріжжі, 25 лютого – у Вінниці, 26 лютого – в Тернополі, 27 лютого – в Одесі, 3 березня – в Чернівцях, 4 березня – у Львові, 11 березня – у Краматорську, 12 березня – у Дніпрі.

«Залучення інвестицій – тільки на прозорій основі», – Євген Греков

 

У виставковій залі Полтавського міського будинку культури упродовж дня працювала спеціалізована виставка нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс – 2020». Її відвідувачі ознайомилися з технологіями розвідки та розробки нафтових і газових родовищ, а також із новими технологіями буріння. Виставка – це майданчик для налагодження комунікації, обговорення перспектив розвитку нафтогазовидобувної галузі, залучення інвестицій.

Інвестиційний атлас надрокористувача вже у відкритому доступі

 

Державна служба геології та надр України спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ розпочала проєкт «Інвестиційний атлас надрокористувача», який вже має 85 готових об’єктів для розгляду.

«Потужні підприємства – це нові робочі місця, нові інвестиції та розбудова області», – Олег Синєгубов

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін і заступник Євген Греков зустрілися з керівниками підприємств області. Говорили про стан і перспективи розвитку промислового комплексу Полтавщини, проблемні питання.

Олексій Гончарук: До кожного інвестора в Україні буде персональний підхід та захист з боку держави

 

Україна сьогодні – це одна з найпривабливіших економік, ринків та країн світу, що продовжують розвиватися. На цьому сьогодні наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час виступу на Davos Ukrainian Breakfast 2020.

Оновлені дані зовнішньої торгівлі товарами Полтавської області

 

Полтавська область активно розвиває зовнішньоторговельні відносини з багатьма країнами світу та традиційно входить до 6 регіонів-лідерів за обсягом експорту продукції на закордонні ринки.

Полтавська область посіла 4 місце в рейтингу інвестиційної ефективності

 

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» оновило показники інвестиційної ефективності областей за даними 3-го кварталу 2019 року.

Китай хоче імпортувати мясо з Полтавщини

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з делегацією провінції Юньнань, що розташована на півдні Китайської Народної Республіки.

В Україні запрацював Інвестиційний атлас надрокористувача

 

Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Гєоінформ України», НАК ««Надра України», ДГП«Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.

На Раді розвитку громад і територій Полтавської області обговорили важливі питання для регіону

 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №909/2019 «Про раду розвитку громад і територій» голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов своїм розпорядженням створив обласну Раду розвитку громад і територій. Перше її засідання відбулося 27 грудня.

На Полтавщині буде створено Раду розвитку громад і територій

 

На виконання Указу Президента України «Про Раду розвитку громад та територій» на Полтавщині створюється регіональна «Рада розвитку громад і територій».

Стан впровадження проєктів міжнародної технічної та фінансової допомоги на Полтавщині обговорили на апаратній нараді

 

На початку апаратної наради голова облдержадміністрації Олег Синєгубов нагадав, що Полтавська обласна рада прийняла бюджет області на 2020 рік.

Проєкт Стратегії розвитку Полтавщини до 2027 року зі Smart-спеціалізацією

 

Відбулося засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації за підсумками роботи над проєктом Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року. Наступного тижня вона буде винесена на розгляд і затвердження Полтавської обласної ради.

Олег Синєгубов узяв участь у  засіданні постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов узяв участь у засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради  з питань екології та раціонального природокористування.

В області не вистачає інформаційного центру підтримки бізнесу європейського зразка, – Інна Іщенко

 

За рейтингом соціально-економічного розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавщина посідає 4 місце серед областей за кількістю середніх підприємств на 10 тисяч населення. А от за кількістю малих підприємств область – на 14 місці. На апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації обговорили розвиток малого й середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

Голови полтавських громад підбили підсумки запровадження адміністративної реформи й обговорили існуючі проблеми

 

На круглий стіл «Кращі практики місцевого економічного розвитку та міжнародного співробітництва» в Полтавську облдержадміністрацію  прибули 45 голів ОТГ, що вже перебувають на прямих міжбюджетних відносинах із державною, та представники ще 6 громад, де 22 грудня пройдуть перші місцеві вибори.

«Всі кошти ДФРР, виділені на проєкти, мають бути 100% використані до кінця року», – Олег Синєгубов

 

У Полтавській облдержадміністрації відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.