Голова Полтавської ОДА Валерій Головко готовий вирішити питання ремонту дороги М-03 в межах Полтави

 

Ділянка траси Київ — Харків у межах Полтави знаходиться у жахливому стані. Довгий час місто та Служба автодоріг у Полтавській області не могли визначити, на чиєму вона балансі. Нещодавно Полтавська ОДА запропонувала полтавській міськраді провести капітальний ремонт дороги М – 03 Харків-Київ-Довжанський у межах Полтави на умовах співфінансування.

Нелегальна заробітна плата прирікає на мізерну пенсію

 

Основним джерелом аналізу щодо дотримання учасниками ринку праці рівня заробітної плати є Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, який формує та веде Пенсійний фонд України.

Основні питання й відповіді щодо переходу на цифрове телебачення

 

Інформація надана представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Лілією Миронович.

У Полтавській ОДА провели чергове засідання з надання підтримки малому та середньому бізнесу

 

Сьогодні в Полтавській ОДА провели засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проектів. Рішенням комісії виділили 126 тисяч гривень чотирьом підприємствам.

Як забезпечити ефективний перехід до цифрового телевізійного мовлення на Полтавщині, обговорили на тематичній селекторній нараді

 

В облдержадміністрації відбулася селекторна нарада з питань переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового до цифрового стандарту.

Консультує міністр юстиції України: «Як отримати земельну ділянку учаснику АТО?»

 

Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?

Іван Скорогуб

У Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці впроваджують енергозберігаючі заходи й поліпшують умови обслуговування громадян

 

За участі заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулася нарада щодо проведення капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

«Пакунок малюка» для новонароджених уже з першого вересня, - Мінсоцполітики

 

На доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», Міністерство соціальної політики України прийняло наказ №1025 від 17.07.2018 «Деякі питання надання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" при народженні дитини».

З вересня поточного року батьки новонароджених дітей отримуватимуть «пакунок малюка»

 

Кабінетом Міністрів України 20 червня 2018 року прийнято постанову №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

У Горішніх Плавнях стартував фестиваль «Калинове літо на Дніпрі»

 

Учора розпочався фольклорний фестиваль, «Калинове літо на Дніпрі» — щорічний захід, що відбувається у місті Горішні Плавні на Полтавщині. Проводять його з 2000 року під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО.

Полтавська облдержадміністрація – одна з лідерів-координаторів ініціативи ЄС «Угода мерів» в Україні

 

В облдержадміністрації відбувся семінар «Формування місцевої політики щодо сталого енергетичного розвитку та клімату» в межах ініціативи ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні.

Як отримати зекономлені кошти субсидії на послугу газо- та електропостачання для індивідуального опалення

 

В поточному році продовжено реалізацію програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.

У Полтавській області перевірятимуть перевізників внутрішньообласних маршрутів

 

У Полтавській ОДА підбили підсумки конкурсу з пасажирських перевезень. Визначили перевізників, з якими укладуть договір на 5 років.

Людмила Корнієнко: «На Полтавщині діє розгалужена мережа територіальних центрів соціального обслуговування»

 

Питання соціального обслуговування в області не втрачає актуальності, бо, згідно зі статистикою, тридцять відсотків населення краю – особи поважного віку, які перебувають на пенсійному забезпеченні. Про це на щотижневій апаратній нараді в голови облдержадміністрації розповіла директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко. Також вона поінформувала про стан забезпечення соціальними послугами осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, територіальними центрами соціального обслуговування регіону.

Комплексні медичні послуги для маленького села: «амбулаторії на колесах» здійснили перший виїзд

 

Три з семи пересувних автомобільних комплексів, придбаних завдяки реалізації на Полтавщині субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», здійснили перший виїзд до сіл, де немає ФАПів, амбулаторій і вони віддалені від районного центру. Пілотним обрали Решетилівський район.

У восьми районах Полтавщини закінчують ямковий та продовжують поточний середній ремонт доріг

 

На Полтавщині продовжують поточний середній ремонт доріг у кількох районах області. Також підрядники вже закінчують ямковий ремонт. Якість робіт перевіряє директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і ЖКГ ПОДА Тимофій Голбан. 

У Семенівці розпочав роботу оновлений територіальний сервісний центр МВС

 

У селищі Семенівка Полтавської області відбулося урочисте відкриття територіального сервісного центру МВС №5347. Така установа нового зразка четверта за ліком на Полтавщині (з-поміж восьми) і 72-га в Україні.

У Полтаві презентували туристично-історичний проект «Крокуй. Полтава»

 

У Полтаві презентували туристично-історичний проект «Крокуй. Полтава». В його межах в обласному центрі встановили 22 інформаційні дошки про історичні місця та будівлі міста. Потім відбулася тематична екскурсія пам’ятками Полтави з елементами театралізації. Провів екскурсію архітектор Артур Ароян.

Огляд стану довкілля Полтавської області за ІІ квартал 2018 року 

«Укрпошта» реформується: ремонт дільниць обробки пошти і відділень поштового зв’язку, побудова нового цеху і створення інклюзивного відділення в Полтаві, комп’ютеризація і нові послуги

 

В ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція «Основні аспекти реформи «Укрпошти» на території Полтавської області». У ній взяли участь виконувач обов’язків начальника Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець, директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов і представники регіональних засобів масової інформації.

У Державному проектному інституті містобудування обговорили порядок здійснення нагляду за видачею містобудівних умов і обмежень та електронних послуг у будівництві

 

У приміщенні Державного проектного інституту містобудування «Міськбудпроект» відбулась регіональна нарада з головними архітекторами Полтавщини за участю заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олега Пругла, заступника директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Ірини Особік, директора Департаменту Державної  архітектурно-будівельної інспекції  у Полтавській області Олени Морозової щодо питань порядку здійснення нагляду за видачею містобудівних умов і обмежень та електронних послуг у будівництві.

Валерій Головко: «Щоб забезпечити стабільне надходження коштів до Пенсійного фонду, необхідно мати робочі місця й мотивувати людей легально працювати»

 

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Тараторін на сьогоднішній апаратній нараді в голови облдержадміністрації Валерія Головка розповів про ситуацію в пенсійній галузі краю й заходи щодо активізації наповнення бюджету Пенсійного фонду.

Зведений загін поліцейських з Полтавщини вирушив на чергову ротацію

 

Близько сотні поліцейські уже в 96-й раз вирушили на схід країни і будуть нести службу у рамках проведення операції об’єднаних сил.

У Полтаві відбулась обласна інформаційна акція «Лабіринт можливостей»

 

Учора в Полтаві, біля Монумента слави, відбулась обласна інформаційна акція «Лабіринт можливостей». Її організували представники БО «Світло надії» з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Координатором заходу виступило Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

У Полтавській ОДА на нараді обговорили ряд питань щодо забезпечення перевезення пасажирів транспортом під час проведення Сорочинського ярмарку

 

Відбулася щорічна нарада з питання «Про забезпечення перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом під час проведення Національного Сорочинського ярмарку 2018 року».

На Полтавщині намолочено перший мільйон зерна

 

Про це на сьогоднішній апаратній нараді в голови облдержадміністрації розповів директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов. Він поінформував учасників наради про хід проведення жнив і забезпеченість краю ресурсами продовольчого зерна.

Ігор Піддубний: «Для повної перемоги над браконьєрством в області необхідно докласти дещо більше зусиль»

 

Одним із питань, яке розглянули на сьогоднішній апаратній нараді у голови облдержадміністрації Валерія Головка, було підбиття підсумків проведення двомісячника охорони рибних запасів в області «Нерест-2018».

Владика Федір: «Утворення Української помісної православної церкви – надзвичайно важлива складова у нашій історії, сьогоденні й майбутті»

 

На початку апаратної наради в голови облдержадміністрації архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір подякував делегації Полтавщини за участь у хресній ході з нагоди відзначення 1030-річчя з Дня хрещення Київської Русі-України, яка відбулася минулої суботи в Києві.

Відбулась перевірка технічного стану транспортних засобів, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів

 

Сьогодні біля будівлі облдержадміністрації відбулася перевірка технічного стану транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршрутах та заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Конкурс відбудеться 14 серпня 2018 року.

Відбулася експертна зустріч щодо обговорення проекту змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу»

 

 На виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана до доповідної записки Державного секретаря Кабінету Міністрів В.В.Бондаренка стосовно проведення у IIІ кварталі 2018 року експертних зустрічей для обговорення пріоритетів діяльності Уряду 26 липня 2018 року

У Полтаві зареєстрували територіальне управління ДБР

 

У Полтавській ОДА офіційно зареєстрували територіальне управління Державного бюро розслідувань.

Привітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня працівників торгівлі 

 

Шановні працівники торгівлі! Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом!

Привітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня хрещення Київської Русі - України

 

Шановні полтавці! Щиро вітаємо вас з річницею хрещення Київської Русі – України!

Тринадцять полтавців одержали високі державні відзнаки

 

Сьогодні відбулося розширене засідання колегії обласної держаної адміністрації. Розпочалося воно з відзначення краян. Вручив державні нагороди полтавцям голова облдержадміністрації Валерій Головко.

Валерій Головко: «Неефективне використання коштів – це порушення фінансового законодавства»

 

На порядок денний розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації було винесено два питання – про стан фінансово-бюджетної дисципліни й виконання антикорупційного законодавства в регіоні упродовж І півріччя 2018 року.

На Полтавщині очікується погіршення погоди

 

За інформацією Полтавського обласного центру гідрометеорології у  найближчі 1-2 години з утриманням до кінця доби 26 липня по місту та області очікується гроза, місцями шквали 15-20 м/сек. 

Про завершення фінансування виплати пенсій за липень

 

Після 20 липня на Полтавщині, як і в усіх інших регіонах України, відбувається незначне зміщення графіку фінансування пенсійних виплат. Це зумовлено касовими розривами у надходженні єдиного соціального внеску, адміністрування якого здійснюють органи Державної фіскальної служби.

В облдержадміністрації обговорили питання щодо безпеки дорожнього руху на Полтавщині

 

Сьогоднішня нарад з питання «Про безпеку дорожнього руху в Полтавській області» відбулася у форматі зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького з поліцією патрульної служби, Укртрансбезпеки, службою автомобільних доріг та агенцією регіональних доріг Полтавської області.

Інна Іщенко: «Працюючи з майданчиком «ProZorro.Продажі», маємо можливість ефективніше використовувати наше майно»

 

В облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу щодо використання електронної торгової системи (ЕТС) «ProZorro.Продажі», яка зокрема застосовується для продажу об’єктів малої приватизації й оренди комунального майна.

Полтавщина готується до відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

 

З метою належного відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України сьогодні під керівництвом заступника голови ОДА Миколи Білоконя відбулася тематична нарада.

До бюджету сільських рад Полтавщини надійшло більше двох мільйонів гривень за проведення земельних торгів у липні 2018 року

 

На земельних торгах, які були проведені 4-6, 9, 16-18 червня 2018 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 20 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Лохвицького, Козельщинського, Семенівського, Кременчуцького, Гадяцького й Новосанжарського районів.

Микола Білокінь: «Журналістська професія ризикова й дуже важлива. Захищати інтереси й діяльність представників ЗМІ – наш обов’язок»

 

В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова при голові Полтавської ОДА.

Команда Полтавщини виборола срібло на Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Ігри нескорених»

 

«Ігри нескорених» проходили з 10 по 15 липня у гірському селі Сприня Самбірського району Львівської області. Вже вп’яте на гру збирали українську молодь. Полтавську область представляла команда «Засульська чайка» Литвяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради.

На Полтавщині очікується гроза

 

За інформацією Полтавського обласного центру гідрометеорології, до кінця доби 24 липня по місту та області очікується гроза, місцями шквали 15-20 м/сек.

Віктор Лисак: «Нині на Полтавщині достатньо препаратів для лікування онкозахворювань»

 

Про стан виконання централізованих заходів із надання медичної допомоги онкологічним хворим поінформував на сьогоднішній апаратній нараді директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак. Він зазначив, що показник захворюваності населення на злоякісне утворення порівняно із 2016 роком зріс на три відсотки.

У Полтаві проведуть інформаційну акцію щодо протидії торгівлі людьми «Лабіринт можливостей»

 

У Полтавській ОДА провели скайп-конференцію з Міністерством соціальної політики України. Обговорили питання організації інформаційної акції щодо протидії торгівлі людьми «Лабіринт можливостей». Відбудеться вона в центрі Полтави, у Корпусному парку 30-го липня.

Консультує міністр юстиції: «Мінімальний розмір аліментів збільшиться»

 

Іванна Рож: «Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?».

Відбулася нарада щодо проведення заходів по недопущенню випадків отруєння бджіл при обробітку сільськогосподарських культур пестицидами

 

На сьогоднішній день важливим питанням серед пасічників лишається отруєння бджіл при обробітку сільськогосподарських культур пестицидами. Щороку надходять скарги про масову загибель бджіл, внаслідок порушення законодавства, регламентів, які допускають деякі аграрії при застосуванні засобів захисту рослин. Тому аграрії  повинні дотримуватись законодавства у застосуванні агрохімікатів.

Віктор Лисак: «Хочемо надавати якісну, доступну медичну допомогу, яка відповідає світовим стандартам»

 

У Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В. Скліфосовського завершилася реконструкція нейрохірургічного відділення з блоком анестезіології та інтенсивної терапії. Тривали роботи з вересня 2017-го по червень 2018 року. Вартість реконструкції включно з обладнанням – 30 мільйонів 244 тисячі гривень. Площа модернізованого відділення – 722 квадратних метри. Потужність – тридцять ліжок нейрохірургічного профілю і шість ліжок анестезіології та інтенсивної терапії.

«Треба використовувати всі можливості для покращення життя громадян!»: на Лубенщині провели тренінг з написання проектів

 

17 липня в адмінприміщенні Лубенської райдержадміністрації відбувся кущовий навчальний тренінг «Проектне мислення. Написання проектів» у рамках проекту «Розвиток компетенцій громадських активістів району», підготовленого слухачкою Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Ольгою Якименко. 

Із початку року підготовлено 1410 висновків державної експертизи землевпорядної документації, з них сто відсотків – обов’язкової форми

 

Серед перевірених фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області проектних документів висновки з оцінкою «позитивно» одержали 525 (37,2 відсотка від загальної кількості). Відповідно 885 отримали відмітку «повернуто на доопрацювання» (62,8 відсотка).

Як працювати з електронною системою «ProZorro. Продажі», обговорили в облдержадміністрації

 

У зеленій залі облдержадміністрації відбувся навчальний семінар щодо порядку використання електронної торгової системи «ProZorro. Продажі». У ньому взяли участь представники об’єднаних територіальних громад, районних і міських рад краю, структурних підрозділів облдержадміністрації, що здійснюють управління підприємствами, установами, організаціями, майно яких є спільною власністю територіальних громад.

Під час зустрічі голови ОДА Валерія Головка із представниками Світового банку було обговоренно питання щодо впровадження медичної реформи на Полтавщині

 

Сьогодні відбулася зустріч голови облдержадміністрації Валерія Головка з делегацією Світового банку, яка моніторить використання коштів, виділених для реалізації медичної реформи. Полтавська область була пілотною по впровадженню цієї реформи.

Сьогодні на Полтавщині очікується гроза, місцями шквали

 

За інформацією Полтавського обласного центру гідрометеорології у  найближчу годину з утриманням до кінця доби 16 липня по місту та області очікується гроза, місцями шквали 15-20 м/сек.

Консультує міністр юстиції: «Як змінилися норми законодавства щодо виїзду дитини за кордон»

 

Пане міністре, нещодавно Верховна Рада прийняла другий пакет законів щодо прав дітей. Як я зрозуміла, ці закони ще не працюють. Коли вони почнуть працювати та як тоді можна буде виїхати із дитиною за кордон? Марія Павленко

Вітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня бухгалтера

 

Шановні бухгалтери! Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Вітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

 

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості! Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

На Полтавщині очікується погіршення погоди

 

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру у найближчу годину з утриманням до кінця доби 14 липня очікуються грози, місцями сильні дощі, град  та  шквали 17-22 м/с.

На Полтавщині очікуються грози

 

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, вдень 13 липня по місту та області очікуються грози, шквали 15-20 м/с.

Проект "Рука допомоги" надав 12 млн гривень фіндопомоги безробітним українцям на відкриття власної справи

 

Проект «Рука допомоги» продовжує залучати безробітних малозабезпечених громадян та вимушених переселенців пілотних областей (Львівської, Полтавської та Харківської) до малого підприємництва.

Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації провела виїзне засідання в Новосанжарській ОТГ

 

11 липня 2018 відбулося виїзне засідання за участі членів Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, представників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Полтавській області з питання «Залучення громадськості до процесів прийняття рішень в ОТГ. Кращі практики організації та надання послуг в новостворених громадах».

Олег Пругло зустрівся з головою Представництва Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні Горхмазом Гусейновим

 

Заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло зустрівся з головою Представництва Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні Горхмазом Гусейновим, який із восьмого по одинадцяте липня перебуває на території Полтавщини. Мета його візиту – ознайомитися з діяльністю обласної організації Товариства Червоного Хреста України, станом реалізації в регіоні проекту «Психосоціальна підтримка родин демобілізованих військовослужбовців та ВПО».

Полтавщина стала пілотною областю в реалізації реформи госпітальної допомоги

 

Полтавщина стала пілотною областю в реалізації реформи госпітальної допомоги, започаткованої Міністерством охорони здоров’я. Ініціатива передбачає розвиток системи фінансування медичних закладів, працює за принципом «гроші ходять за пацієнтом» і спрямована на покращення якості надання медичних послуг населенню. Про це зокрема говорили під час зустрічі заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк і голова облдержадміністрації Валерій Головко.

На Полтавщині на водоймах загинули 32 людини, з них 5 дітей

 

Спекотні літні дні спонукають людей до відпочинку біля води, але не завжди такий відпочинок стає приємним і корисним. Для людей, які нехтують правилами безпечної поведінки на воді, він закінчується трагічно.

Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території Полтавської області

 

За даними УкрГідрометцентру, 10-12 липня у більшості районів Полтавської області переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

Валерій Головко: «Плануємо розробити систему опорних закладів професійно-технічної освіти з філіями»

 

На сьогоднішній апаратній нараді в голови облдержадміністрації Валерія Головка розглянули три питання – розвиток професійно-технічної освіти в регіоні, стан «інтернетизації» соціально значущих місць у районах, а також стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації й небезпечні події, які виникли на території Полтавщини.

Консультує Міністр юстиції України: «Як скористатися послугою «Шлюб за добу»

 

Павле Дмитровичу, хочу одружитися зі своєю дівчиною за скороченою процедурою. Скажіть, що нам для цього потрібно і де це можна зробити? Іван Нестеренко

112 млн грн на користь стягувачів – результат роботи ДВС Полтавщини за І півріччя 2018 року

 

Сьогодні в прес-центрі ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС Віталія Коноза.

Депутатські фракції почали підготовку до 20-ої сесії Полтавської обласної ради

 

У Полтавській обласній раді за участі голови Полтавської ОДА Валерія Головка й голови обласної ради Олександра Біленького розпочалися передсесійні зустрічі керівників структурних підрозділів із депутатськими фракціями з питань перевиконання бюджету.

Представники Департаменту екології та природних ресурсів взяли участь в парламентських слуханнях на тему «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату»

 

04 липня 2018 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату».

В облдержадміністрації нагородили переможниць конкурсу «Успішна жінка Полтавщини»

 

Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення переможниць V обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». П’ятий рік поспіль конкурс відбувається в рамках впровадження державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

У Полтавській облдержадміністрації відбулась нарада щодо забезпечення ліками і медичними виробами населення та реформування системи охорони здоров'я

 

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації відбулась нарада стосовно забезпечення громадян ліками і медичними виробами та реформування системи охорони здоров’я.

Полтавщина отримала 42 медичні автомобілі за кошти Світового банку

 

Сьогодні відбулося вручення головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком  автомобілів, придбаних за кошти Світового банку.

Вітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня Національної поліції України

 

Шановні працівники Національної поліції! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

У Карлівському районі проведено командно-штабне навчання з цивільного захисту

 

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області  на 2018 рік, 26-27 червня у Карлівському районі під керівництвом управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації було проведено командно-штабне навчання на тему «Дії керівного складу, органів управління і сил цивільного захисту району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій».

Консультує Міністр юстиції України: «Як захистити себе від домашнього насильства»

 

Пане міністре, на жаль, чоловік підіймає на мене руку. По допомогу не маю до кого звернутись. Боюсь, що може побити й дитину. Що робити? До кого звертатися? Ірина Бусол