У Машівській селищній раді за програмою «Доступний футбол» відкрили оновлений спортивний майданчик

7 грудня голова Полтавської ОДА Валерій Головко відвідав майбутню Машівську ОТГ та взяв участь у відкритті спортмайданчика біля Машівської школи.

Поради щодо попередження насильства в сім’ї

Не дозволяйте себе принижувати.

Результати досліджень показують, що більше ніж 93 % жінок-жертв фізичного насильства тривалий час дозволяли кривдити себе словами. Тобто, спочатку жертва потерпає від психологічного насильства, а потім відбувається фізичне насильство. Не дозволяйте себе ображати, принижувати з початку стосунків, не дозволяйте по відношенню до себе дій, які можуть привести до насильства.

Стартує дев’ятий тур загальноукраїнського видавничого проекту «Екологія, довкілля та природокористування в Україні»

ТОВ «Видавництво «Престиж Медіа Інформ» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи визначають претендентів на участь в загальноукраїнській видавничій програмі «Екологія, довкілля та природокористування в Україні».

«Кожен громадянин має право на безоплатну правову допомогу», - Олег Тимченко

Сьогодні, 04 грудня 2017 року, стартував Всеукраїнський тиждень права. В Україні відзначається він щорічно, починаючи з 2008 року, відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

В Україні стартувала  акція «16 днів проти насильства»

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Полтавська облрада назвала переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавщини

У конкурсі проектів розвитку тергромад Полтавської області цього року перемогли 20 проектів сільрад, 3 проекти селищних, міських та районних рад районного значення. А також 16 проектів спільних територіальних громад та ОТГ. Загальна сума співфінансування з обласного бюджету — 17 млн 711 тис грн.

Аварійну ділянку дороги між Машівкою та Нехворощею розпочнуть капітально ремонтувати наступного року

Дороги Т-1734 та Т-1735, а надто аварійна ділянка між Машівкою та Нехворощею, будуть пріоритетними об’єктами відновлення дорожнього господарства Полтавщини на наступний рік. Про це, зокрема, говорили керівники Полтавської ОДА Валерій Головко та Андрій Пісоцький під час робочої поїздки у Машівку та Нехворощу.

В області триває укріплення берегових ліній

На Полтавщині активно проводять роботи по укріпленню берегів шляхом заліснення та залуження прибережно-захисних ліній.

В області розпочата виплата частини невикористаної суми субсидій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якою передбачено внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій

На Полтавщині успішно реалізується проект «Рука допомоги»

У Полтавській області стане на чотирьох підприємців більше. Учасники проекту «Рука допомоги» отримають фінансову допомогу на втілення своїх стартапів. Таке рішення прийняла комісія з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створена при Полтавській облдержадміністрації.

Бузковий гай у Диканці оновлять та осучаснять

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко провів нараду щодо реконструкції урочища «Бузковий гай» у межах регіонального ландшафтного парку «Диканський». Участь взяли фахівці Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА й представники районної влади Диканщини.

Полтавщину відвідав Володимир Гройсман

Сьогодні Полтавщину відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В рамках візиту голова Кабміну завітав на Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат, що неподалік Горішніх Плавнів, а також побував на установці підготовки газу компанії «ДТЕК Нафтогаз».

22 та вночі 23 вересня по місту та області очікуються пориви вітру 15-20 м/сек

Увага! За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вдень 22 та вночі 23 вересня по місту та області очікуються пориви вітру 15-20 м/сек.

Віктор Лисак: «Хворі на гіпертензію отримали нові можливості у лікуванні»

Чоловіки та жінки у віці від 40 та 60 років, які мешкають у Полтавській області і страждають на артеріальну гіпертензію, тепер мають кращу медичну допомогу у боротьбі зі своєю хворобою. У Полтавській області реалізується Субпроект Проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Сервісні центри МВС вперше опублікували усі питання тестів з ПДР

Від тепер кожен охочий може безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей, усі їх можна завантажити безкоштовно за посиланням: http://hsc.gov.ua/index/avtoshkoli/ekzamenatsijny-pitannya/.