Урядом затверджено розподіл субвенції на виплату компенсації для придбання житла окремим пільговим категоріям громадян

 

Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення ветеранам війни призначається та виплачується в порядку, регламентованому відповідними постановами Кабінету Міністрів України.

5 протоколів про адміністративне правопорушення – результат перевірок суб’єктів господарювання у Кременчуці протягом тижня

 

Спеціалісти Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують позапланові та комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

Відбулася нарада щодо забезпечення безпеки судноплавства в області

 

19 листопада 2020 року під головуванням тимчасово виконувача обов’язків начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації Сергія Марчишинця в режимі відеоконференції відбулася нарада з питань безпеки судноплавства,  у ході якої підбили підсумки плавання на маломірних (малих) суднах у навігаційний період 2020 року та обговорили план заходів на 2021 рік.

Контроль за протиепідемічними заходами на Полтавщині продовжується

 

12-13 листопада 2020 року фахівці Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представником поліції провели комісійні перевірки  у Маячківській ЗОШ, Мачківському ДНЗ, Сухомаячківській ЗОШ та  у 4 закладах торгівлі с. Маячка та с. Суха Маячка.

У Полтавській області фахівці Держпродспоживслужби протягом тижня здійснили 1638 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів щодо попередження поширення захворювань на  гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Карантин «вихідного» дня у Лубнах і Пирятині

 

14-15 листопада 2020 року фахівці Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з представниками Пирятинської міської ради, інспекторами  Пирятинського відділення поліції ГУНП в Полтавській області здійснили комісійні обстеження 105 суб’єктів господарювання (заклади громадського харчування, магазини з продажу непродовольчих товарів).

«Вільні творити майбутнє» – стартувала кампанія і заходи до Дня Гідності та Свободи

 

16 листопада в “Укрінформі” Національний музей Революції Гідності представив програму заходів до сьомої річниці подій на Майдані. Цього ж дня по Києву та всій Україні розпочалася соціальна кампанія “Вільні творити майбутнє” за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Українського інституту національної пам’яті, Київської міської державної адміністрації.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області звітують про проведену роботу у карантин «вихідного дня»

 

Згідно з рішенням кабінету Міністрів України, в суботу та неділю (14 та 15 листопада) був «карантин вихідного дня». Фахівці Хорольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужб в Полтавській області перевірили:

У день карантину «вихідного дня» інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили 789 закладів, виписали 10 адмінпротоколів

 

Сьогодні протягом дня у Полтаві і області фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевіряли дотримання  суб’єктами господарювання Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 641 від 22.09.2020 року.

Будівельна готовність підземного паркінгу для «швидких» – понад 80 відсотків

 

Із 14 проєктів, які фінансуються у поточному році за кошти Державного фонду регіонального розвитку, будівництво 5 об’єктів уже завершено. Це ЦНАП у Полтаві, школа в Заводському Лохвицького району, реконструкція й термомодернізація Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карлівського району, реконструкція ДНЗ у Піщаному Кременчуцького району і ДНЗ №1 «Теремок» у Лохвиці. По інших тривають роботи, частина об’єктів – на завершальній стадії.

Привітання голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю вас із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку, який щороку відзначається 16 листопада відповідно до Указу Президента України.

Голова облдержадміністрації –  про перший рік на посаді

 

12 листопада голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов провів розширену пресконференцію за результатами року роботи на посаді.

У Полтавській ОДА починають створювати электронні реєстри для подальшого підключення до національної системи «Трембіта»

 

Відділ цифрової трансформації Управління інфраструктури та цифрової трансформації під керівництвом заступника голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча, спільно зі структурними підрозділами адміністрації зібрав інформацію для створення маршрутів інформаційних потоків в обласній інформаційній системі. Проведено інвентаризацію всіх наявних баз даних, у тому числі в паперовому вигляді, для створення електронних реєстрів Полтавської ОДА та уніфікації типів даних для подальшого підключення до державної системи взаємодії електронних інформаційних ресурсів «Трембіта».

На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби протягом тижня здійснили 626 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних вимог

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують проводити комплекс профілактичних заходів щодо попередження поширення захворювань на  гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

З 1 січня 2021 року на Полтавщині припиняє роботу мережа проводового радіомовлення

 

Через масову відмову від послуг проводового радіо на Полтавщині ПАТ «Укртелеком» ухвалило рішення про припинення надання такої послуги в області з 1 січня 2021 року.

За жовтень 2020 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснили 2401 перевірку об’єктів різних сфер діяльності

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проводять комплекс профілактичних заходів щодо попередження поширення захворювань на  гостру респіраторну хворобу СOVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

На Полтавщині майже 95% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходяться під сімейною опікою

 

Цього року на Полтавщині створено 4 дитячих будинки сімейного типу та одна прийомна сім’я. До них і раніше створених сімей влаштовано 45 дітей. До слова, у 2019 році було створено лише один дитячий будинок сімейного типу.

У Лубнах тривають перевірки транспортних засобів на предмет дотримання карантинних вимог, встановлених Урядом

 

Сьогодні, 05.11.2020 року, у Лубнах  та Лубенському районі на виконання протоколу засідання Регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 25.05.2020 № 16/2020 відбулась комплексна перевірка дотримання  перевізниками тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на автомобільному та залізничному транспорті на період карантину у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID – 19).

Полтавці можуть долучитися до проєкту ISOLATED

 

Влітку розпочався соціально значимий проєкт ISOLATED для підтримки людей, які роками перебувають у вимушеній ізоляції. Основний посил: кожен може в своєму будинку допомогти самотнім людям, пенсіонерам, людям з інвалідністю та ДЦП.

Не всі школи Полтави дотримуються карантинних вимог!

 

З 03.11 по 04.11.2020 року фахівці Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, спільно з представниками управління освіти, здійснили 15 комісійних обстежень загальноосвітніх навчальних закладів.

Привітання голови Полтавської облдержадміністрації з Днем залізничника!

 

Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!

Перевірили виконання протиепідемічних заходів у магазинах Миргородського району 

 

Спеціалісти Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати перевірки  державного нагляду (контролю) щодо дотримання постанов Головного державного санітарного лікаря України, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

Протягом тижня спеціалісти Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили 506 соціально значущих об’єктів області

 

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати посилений контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Полтавської області.

Складено протокол про адміністративне правопорушення – у Миргороді продовжують перевіряти соціально значущі об’єкти

 

Спеціалісти Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати перевірки  державного нагляду (контролю) щодо дотримання постанов Головного державного санітарного лікаря України,  пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

Олексій Чернишов: Розвиток української економіки залежить від зростання потенціалу кожного регіону

 

Міністерство розвитку громад та територій України впроваджує сталий та інтегрований підхід до  регіонального розвитку, що базується на плануванні та реалізації ефективних розвиткових проєктів в кожному регіоні. Такі проєкти мають відповідати визначеним Державною стратегією регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки пріоритетам та пріоритетам регіональних стратегій, зокрема мають бути спрямовані на реалізацію smart-спеціалізації регіону. Проєкти будуть відбиратися на прозорих конкурсних засадах та реалізовані за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Об’єкти роздрібної торгівлі у Решетилівському районі під контролем фахівців Держпродспоживслужби Полтавщини

 

29.10.2020 року спеціалісти Решетилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  здійснили позапланову перевірку об’єкту роздрібної торгівлі харчовими продуктами –  ФОП Оверченко В.Г.

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевіряють чи дотримуються перевізники Миргорода протиепідемічних вимог, встановлених Урядом

 

Спеціалісти Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати перевірки  державного нагляду (контролю) щодо дотримання постанов Головного державного санітарного лікаря України, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

В ОДА відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області

 

В режимі відеоселектору з головами районних держадміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування члени комісії обговорили епідемічну ситуацію в області та встановлення рівнів епідемічної небезпеки для окремих адміністративно-територіальних одиниць, які встановила Державна комісія ТЕБ і НС 23 жовтня.

Президент підписав закон щодо відновлення видачі «пакунків малюка»

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 930-ІХ. Парламент ухвалив його 30 вересня 2020 року.

Завершили реконструкцію Чорнухинського ліцею імені Григорія Сковороди

 

У межах робочого візиту голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Чорнухинський ліцей імені Г.С. Сковороди. У закладі саме завершили реконструкцію, утеплили фасад. Роботи виконали вчасно. Планували їх закінчити до 25 жовтня.

Як у Чутівському районі дотримуються протиепідемічних норм, встановлених Урядом, перевіряли фахівці районного управління Держпродспоживслужби Полтавщини

 

Фахівці Чутівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  здійснили  позаплановий захід державного контролю (нагляду) з застосуванням засобів відеофіксації  на об’єктах торгівля продовольчими товарами та дошкільних закладах освіти. Перевіряли дотримання встановлених вимог, визначених Постанови № 17 та № 55 головного державного санітарного лікаря України.

З початку 2020 року державними інспекторами ГУ Держгеокадастру у Полтавській області  проведено 867 перевірок вимог дотримання земельного законодавства

 

З початку 2020 року  державними  інспекторами Управління з контрою за використанням та охороною  земель Головного управління Держгеокадастру  у Полтавській  області  проведено  867 перевірок  дотримання вимог земельного законодавства на площі понад 44,3 тис. га.

Полтавська ОДА шукає менеджерів проєктів цифрової трансформації

 

Полтавська обласна державна адміністрація створює департамент цифрової трансформації та шукає людей у команду, спеціалістів у сфері інформаційних технологій, які бажають зробити діджитал-революцію в Полтавській області. Мета – стати першими в Україні за рівнем, якістю та швидкістю надання послуг населенню, зробити Полтавщину сучасним та комфортним регіоном.

Конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС, продовжено до 3 листопада

 

Як повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря, «у зв’язку з численними зверненнями заявників, а також у зв’язку із карантинними обмеженнями, що діють у країні, пов’язані з пандемією COVID-19, та проведенням в Україні виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, продовжено до 03 листопада 2020 року».

На Полтавщині планують створити комплексну управлінську геоінформаційну систему

 

На нараді в голови облдержадміністрації обговорили реалізацію концепції цифрової трансформації Полтавщини.

На Полтавщині відкрили меморіальну дошку Олександру Ковіньці

 

У селі Плоске Мачухівської ОТГ неподалік Полтави з ініціативи Північно-східного міжрегіонального відділу Інституту нацпам’яті, краєзнавчого музею Мачух і завдяки всебічній підтримці очільника Мачухівської ОТГ Валерія Білоконя урочисто відкрили меморіальну дошку Олександру Ковіньці - письменнику-гумористу, учаснику Української революції 1917-21 рр., репресованому.

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня працівників харчової промисловості

 

Шановні працівники харчової галузі!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Штраф за несвоєчасну сплату аліментів – винагорода дитині за тривале очікування

 

Сучасне законодавство, завдяки чинним санкційним нормам, має доволі переконливий вплив на неплатників аліментів. За допомогою постанов державні виконавці не тільки обмежують безвідповідальних батьків у правах, арештовують їх майно і рахунки, а й накладають штрафи за вимушене очікування дітей.

Олег Синєгубов: Сьогодні на Полтавщині запустили першу в Україні установку ізомеризації для випуску високооктанових бензинів

 

Відкриття відбулося 12 жовтня на Кременчуцькому нафтопереробному заводі.

До Дня юриста 12 полтавців нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації

 

Із нагоди професійного свята 12 юристів із Полтавщини відзначили Почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації. Серед них працівники суду, органів виконавчої служби, РАЦС, Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

За дев'ять місяців поточного року за сприяння обласної служби зайнятості близько 30 тисяч жителів Полтавщини отримали роботу

 

Протягом січня-вересня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 84,9 тисячі громадян, які шукали роботу. З них 54,7 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного. За цей період від 8 тисяч роботодавців надійшло 41,5 тисячі пропозицій роботи.

Кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – через освітні серіали

 

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – через освітні серіали.

У жовтні оператори планують підключати до 4G населені пункти Полтавщини

 

У вересні оператори підключили до 4G  1211 населених пунктів. Тепер до 4G підключено 19360 населених пунктів по всій Україні.

У 566 населених пунктах 4G з’явився вперше. 255050 населення отримали 4G вперше.

Державний банк почав інвестувати в капремонт автодороги Чорнухи – Лубни

 

Полтавська область першою в Україні отримала в державному Укрексімбанку фінансування за механізмом використання коштів субвенції з державного бюджету на погашення запозичень, залучених для реконструкції дороги загального користування місцевого значення Чорнухи – Лубни.

У Лубенському районі перевіряють пасажирський транспорт на предмет дотримання протиепідемічних заходів

 

29 вересня 2020 року представники Лубенського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з органами влади та Національної поліції перевірили виконання протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Дві опорні школи області вже отримали нові автобуси

 

Дві опорні школи на Полтавщині – Новогалещинський ліцей у Козельщинському районі та Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в Лохвицькому районі – отримали нові шкільні автобуси. Обидві автівки оснащені місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

На Полтавщині оголосили штормове попередження

 

У середу, 30 вересня, по області та в Полтаві вдень очікується значний дощ. Оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

Привітання голови Полтавської облдержадміністрації з Днем Кременчука

 

Шановні жителі Кременчука! Щиро вітаю вас із Днем міста та 77-ю річницею вигнання нацистів з Кременчука!

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили рибний павільйон, що на центральному ринку

 

Фахівці Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області 25.09.2020 року  комісійно, разом з представниками поліції і місцевих ЗМІ, перевірили  торговельні точки з продажу риби у рибному павільйоні на центральному агропродовольчому ринку СТ «Міськкоопринкторг».

Динаміку реалізації проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР, розглянули на апаратній нараді

 

На нараді в голови облдержадміністрації т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко поінформувала про стан використання й освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку, передбачених на реалізацію проєктів у поточному році.

Телефон довіри Держаудитслужби в Полтавській області

 

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області функціонує телефон довіри, який забезпечує зворотній зв’язок з громадськістю на принципах конфіденційності, збереження таємниці звернення.

Готовність регіону до зими і встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки в області обговорили на комісії з питань ТЕБ і НС

 

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області обговорили епідемічну ситуацію в регіоні та встановлення карантинних заходів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки для окремих адміністративно-територіальних одиниць. Також порушили питання готовності сил і засобів цивільного захисту області до роботи в осінньо-зимовий період. Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

У Бугаївці Глобинського району відкрили реконструйований дитячий садок

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов у межах робочого візиту в Глобинський район взяв участь у відкритті реконструйованого ДНЗ «Дивограй» у Бугаївці.

Полтавський відрізок траси Київ-Харків-Довжанський відремонтовано

 

У четвер, 24 вересня, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та керівник ДП «Агентство місцевих доріг» Олексій Басан оглянули відремонтований відрізок траси М-03 Київ-Харків-Довжанський по вулиці Київське шосе та вулиці Харківське шосе в Полтаві.

У Полтавському ЦНАПі будуть використані кращі практики подібних офісів

 

Добудований Центр надання адміністративних послуг в обласному центрі відвідали працівники ЦНАПів із Кременчука та Полтави. Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов запросив їх для огляду будівлі, щоб почути експертну думку і зробити офіс функціональним.

ЮНІСЕФ відкрив подачу заявок на Премію дітей та молоді «Найкраща ініціатива громади 2020»

 

Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством молоді та спорту вперше відзначить проєкти місцевих адміністрацій у сфері молодіжної та дитячої політики, які самі діти та молодь назвуть найкращими. Позмагатися за Премію дітей та молоді «Найкраща ініціатива громади 2020» запрошують міста і громади з усієї України.

Директором Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА призначили Віталія Кулинича

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав розпорядження про призначення на посаду директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА. Ним став Віталій Іванович Кулинич, який на період дії карантину працюватиме за контрактом.

Привітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем визволення Полтави від нацистських загарбників і Днем міста

 

Шановні полтавці! Дорогі ветерани Другої світової війни!

Сердечно вітаю вас із Днем визволення Полтави від нацистських загарбників та Днем міста!

7,5 мільйона гривень боргів по зарплаті повернуто мешканцям Полтавщини

 

Наслідки розгорнутої фахівцями юстиції роботи, спрямованої на погашення заборгованості по заробітній платі, істотно відчуваються впродовж 2020 року. Так, цьогоріч державні виконавці на користь мешканців Полтавщини, Сумщини та Чернігівщини вже стягнули близько 30 мільйонів гривень боргів по зарплаті.

Майже 5 тисяч новонароджених отримали перші документи у стінах пологових будинків

 

Сучасні сервіси, що запроваджуються органами державної влади, кожного дня приваблюють все більше користувачів, котрі швидко переконуються у їх перевагах. Особливо позитивні відгуки залишають громадяни, які відчули радість батьківства.

Які документи необхідні для подачі заяви про шлюб?

 

Для того, аби подати до відділу ДРАЦС заяву про реєстрацію шлюбу, необхідні наступні документи:

Дмитро Лунін і Євген Греков оглянули одне з місць для побудови сміттєспалювального заводу в Полтавському субрегіоні

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов на представленні Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року презентував, що нею передбачено будівництво сміттєпереробного заводу. Планують, що він працюватиме в Полтавському субрегіоні, який включає п’ять суміжних районів і Полтаву. 

Олег Синєгубов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та  його перший заступник Дмитро Лунін зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.

Нагородили переможців обласних конкурсів «Кращий ЦНАП» і «Кращий адміністратор»

 

Третій рік поспіль у межах «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки» відбулися обласні конкурси «Кращий ЦНАП» і «Кращий адміністратор». 16 вересня в Полтавській облдержадміністрації нагородили цьогорічних переможців.

На Полтавщині триває кампанія з вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

 

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують пероральну імунізацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

У Нових Санжарах на «Центральному ринку» не дотримуються протиепідемічних заходів

 

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини спільно з органами влади та місцевого самоврядування продовжують здійснювати перевірки  дотримання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину на об’єктах нагляду, зокрема щодо дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.

Два протоколи про адміністративне правопорушення – у Хорольському районі продовжують перевіряти магазини і інші заклади

 

Фахівці Хорольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області 10 вересня 2020 року здійснили позапланову перевірку продуктового магазину «Фламінго» ФОП Ісаєнко М.М. з питань профілактики  коронавірусної інфекції.

Відсьогодні на Полтавщині розпочинається осіння кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу за допомогою літаків

 

Сказ – одна з найнебезпечніших в світі вірусна хвороба, як для тварин так і для людей. Основним джерелом вірусу сказу є дикі м’ясоїдні тварини в особі лисиці червоної, єнотовидної собаки, борсука, вовка та інші.

 

Як уникнути порушень прав людини  при затриманні  говорили  під час вебінару у Полтаві

 

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулася міжрегіональна відеоконференція  на тему: «Основні порушення прав людини в діяльності Національної поліції України, виявлені під час здійснення моніторингових візитів національного превентивного механізму».».

На Полтавщині проінвентаризують 20 тисяч земель лісового фонду

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів нараду щодо інвентаризації земель лісового фонду, яку здійснює Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області. Відповідно до плану територіальний підрозділ має проінвентаризувати близько 20 тисяч таких земель.

У сервісних центрах МВС виділено додаткові дні для видачі довідки про несудимість

 

У зв’язку з передвиборчою кампанією, в сервісних центрах МВС змінено графік для замовлення чи отримання довідки про несудимість. Подати заяву чи отримати раніше замовлену можна в сервісному центрі МВС у понеділок 14 і 21 вересня.

Голова Полтавської ОДА захищатиме честь і гідність у суді

 

Вже понад місяць проти голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова триває атака замовними матеріалами. Про це він заявив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук.

Складено два протоколи про адміністративне правопорушення – у Нових Санжарах продовжують моніторити магазини та інші заклади

 

Новосанжарським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області протягом тижня – з 7 по 11 вересня 2020 року перевірили 19 об’єктів, з них- 15 у складі комісії. 4 продовольчі магазини перевірили позапланово.

Тарас Висоцький відвідав Гадяцьке аграрне училище

 

У межах робочого візиту на Полтавщину заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький відвідав Державний навчальний заклад «Гадяцьке аграрне училище».

В обласному центрі перевірили стан дотримання карантинних вимог у громадському транспорті

 

У Полтаві провели чергову перевірку дотримання карантинних вимог у транспорті. Здійснили її представники облдержадміністрації, відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку виконавчого комітету Полтавської міської ради, патрульні поліцейські, фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби та Укртрансбезпеки. Перевіряли громадський транспорт, який виїжджає від центрального ринку в Полтаві.

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини продовжують фіксувати порушення вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря України

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській  області проводять  щоденний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19.


01.01.1970