Пенсіонери можуть одержати пенсійні виплати, оплатити комуналку, інтернет, телебачення в будь-який час без черг і зайвих витрат

 

З часом все більше людей пенсійного віку надають перевагу обслуговуванню у банківських установах. На сьогодні вже 66% мешканців Полтавщини, що становить понад 284 тис. пенсіонерів, обрали цей зручний і сучасний спосіб.

Фахівці Пенсійного фонду працюють у штатному режимі

 

В умовах карантину близько 600 працівників Пенсійного фонду області, що становить більше 73% від загальної кількості, залишаються на робочих місцях.

Володимир Зеленський ініціював створення програм для підтримки малого та середнього бізнесу під час епідемії коронавірусу

 

Допомогти зберегти малий та середній бізнес під час і після епідемії коронавірусу – одне з ключових завдань влади. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, на якій були присутні представники Уряду та банківського сектору.

Поліція більше не вестиме роз’яснювальну роботу з порушниками карантину, а буде їх штрафувати

 

Вихідними правоохоронці вже почали патрулювати лісопаркові зони. Чимало жителів Полтави, не зважаючи на карантинні заходи, вийшли на пікніки й цим наражають себе та інших на небезпеку підхопити коронавірус. Однак поліція не вдавалася до радикальних дій, а обходилася лише роз’яснювальною роботою. Про це сказав на брифінгу начальник ГУНП в Полтавській області Іван Вигівський.

Укрпошта пропонує 7 найпопулярніших послуг, якими можна скористатися, не виходячи з дому

 

Національний поштовий оператор під час карантину заохочує українців користуватися основними послугами, не покидаючи домівки. Так, в Укрпошті можна адресно доставити через листоношу чи скористатися онлайн послугами:

У районах області проводять дезінфекцію вулиць та громадських місць

 

Рятувальники та працівники комунальних служб виконують комплекс робіт, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території Полтавщини.

Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівникам малого бізнесу під час карантину

 

Підтримка роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятого законопроєкту #3275.

В області 60 тисяч пенсіонерів, яким виповнилося 80 років, одержать щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 гривень

 

На засіданні Кабінету Міністрів України 1 квітня 2020 року ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

Олег Синєгубов попередив полтавців про жорсткіші вимоги до карантину і можливе обмеження богослужінь на свята

 

На щоденному традиційному брифінгу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов нагадав полтавцям про більш жорсткі заходи безпеки на період карантину, запроваджені Урядом.

Володимир Зеленський підписав закон про забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу 

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX, який парламент ухвалив 30 березня 2020 року.

Забороняється припиняти електропостачання громадянам на період дії карантину, – Держенергонагляд

 

Держенергонагляд звернувся до операторів систем розподілу електричної енергії й електропостачальних організацій та наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства і відповідно до нього не обмежувати та/або не припиняти постачання електричної енергії споживачам на період дії карантину.

Протягом 2020 року лісові господарства проінвентаризують близько 22 тисяч гектарів земель лісового фонду

 

Стан інвентаризації земель лісового фонду на території Полтавщини обговорили на нараді в заступника голови облдержадміністрації Євгена Грекова. На зустрічі були присутні фахівці Юридичного департаменту, обласного управління лісового та мисливського господарства, Новосанжарського, Полтавського й Диканського лісових господарств, Департаменту екології та природних ресурсів ОДА.

Голова Полтавської ОДА «заговорив» мовою жестів

 

Із понеділка голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов проводить щоденні брифінги про ситуацію з коронавірусом в регіоні у супроводі сурдоперекладу.

Будівництво ЦНАПу триває – об’єкт готовий на 60%

 

Станом на 30 березня новий Центр надання адміністративний послуг у Полтаві збудований близько на 60%.

«Ми за використання технологій, що якнайменше завдають шкоди екології», – Євген Греков

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков зустрівся із керівниками й фахівцями у сфері геології та екології ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування». Робоча зустріч стала продовженням попередньої, що відбулася в облдержадміністрації. Цього разу порушили питання щодо поводження з відходами буріння й отримання спецдозволів на користування надрами.

У ніч на 29 березня Україна перейде на літній час

 

Уночі 29 березня стрілки годинників переведуть на годину вперед. Україна перейде на літній час.

Держгеокадастр надає вільний доступ до цифрової карти 1:100 000 із відображенням реєстру географічних назв

 

Повна відкритість та формування єдиного вікна доступу до геопросторових даних – це ті стратегічні цілі, що стоять перед Держгеокадастром.

ДП «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії» створило цифрову топографічну карту масштабу 1:100 000, що охоплює всю Україну.

Представники Полтавської асоціації бізнесу замовили ще 10 апаратів штучної вентиляції легень, 10 тисяч захисних костюмів і 20 тисяч експрес-тестів

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін зустрілися з представниками місцевих підприємств і компаній, Полтавської асоціації бізнесу. Обговорили подальшу співпрацю та координацію дій щодо протидії поширенню коронавірусу.

Полтавців запрошують долучитися до доброчинної ініціативи

 

Полтавці, українці, краяни!

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста спільно з місцевою владою та небайдужими підприємцями запроваджує доброчинну ініціативу. Її мета – допомогти  тим, хто поруч із нами та кого немічна старість, каліцтво, хвороби, мізерні пенсія та соціальна допомога позбавили можливості жити гідно.

Аудитори Полтавщини за січень-лютий 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 3,9 млн грн

 

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-лютому 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 7,7 млн грн та забезпечено відшкодування таких втрат на 3,9 млн грн.

У роздрібнооптовій мережі Полтавщини відтепер харчові продукти реалізуються лише фасованими та упакованими

 

Держпродспоживслужба Полтавщини на виконання рішень Президента, Верховної Ради та Уряду продовжує проводити заходи щодо запобігання  негативного розвитку епідемічної ситуації та забезпечення санітарного й епідемічного добробуту населення регіону.

«Місцева влада, бізнес і волонтери мають об’єднатися в єдину платформу», – Олег Синєгубов

 

За словами голови Полтавської облдержадміністрації, єдине об’єднання має акумулювати фінансові ресурси, матеріальні, організаційні у боротьбі за збереження здоров’я полтавців у часи розповсюдження коронавірусної інфекції.

Питна вода в Полтаві відповідає гігієнічним вимогам

 

У Полтаві питна вода за мікробіологічніми та паразитологічними показниками відповідає гігієнічним вимогам, тому немає потреби хлорувати воду підвищеними дозами активного хлору.

Керівників релігійних конфесій області закликають обмежити проведення богослужінь у храмах

 

Полтавська облдержадміністрація звертається до керівників релігійних конфесій Полтавщини із закликом обмежити проведення богослужінь і релігійних обрядів, церемоній і процесій у храмах, церквах, культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва. Також обмежити перебування громадян у таких будівлях і місцях. Здійснювати вказані вище дії за допомогою електронних засобів комунікації.

Голова Полтавської ОДА закликав міських, сільських та селищних голів об’єднатися для боротьби з поширенням коронавірусу

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов звернувся до представників органів місцевого самоврядування із закликом активно співпрацювати для недопущення масового поширення коронавірусу в регіоні.

«Проситимемо Кабінет Міністрів України прискорити погодження кандидатури головного санітарного лікаря області», – Олег Синєгубов

 

Полтавська обласна влада поставила перед собою завдання відновити санітарну службу і санітарний контроль у найкоротший термін.

Гарячі лінії щодо коронавірусу: куди звертатися полтавцям

 

На Полтавщині працюють «гарячі лінії» з інформування громадян про коронавірус.

Жителі області можуть телефонувати за вказаними номерами до відповідних служб та ставити будь-які питання щодо карантину та інфекції COVID-19.

 

Катерина Рижеченко звернулася до полтавців із проханням допомоги самотнім людям похилого віку

 

В умовах протиепідемічних обмежень особливу увагу потрібно приділити людям похилого віку та особам з інвалідністю. Адже, як показує практика, спричинена коронавірусом пневмонія особливо небезпечна саме для тих, кому за 60. Нині понад 250 тисяч жителів Полтавщини – люди старші за 65 років. Із них 56 осіб старші за 100 років.

Полтавська ОДА пояснила механізм, як здійснювати перевезення людей до місць роботи на приміських та міжобласних маршрутах

 

Полтавська обласна державна адміністрація спільно з Управлінням патрульної поліції в Полтавській області розробили порядок перевезення жителів регіону.

Високошвидкісний мобільний інтернет стане доступним у сільській місцевості

 

Оператори "великої трійки" – Київстар, Водафон Україна та Лайфселл – отримали ліцензії на радіочастотний ресурс у діапазоні 800-900 МГц. Це значить, що високошвидкісний мобільний інтернет стане доступним не тільки у великих містах, а й невеликих селах та найвіддаленіших куточках країни.

«Це перша поставка додаткового медичного обладнання від приватного сектору», – Олег Синєгубов

 

Представники компанії «Нова пошта» передали в обласну клінічну інфекційну лікарню медичне обладнання. Зокрема, закупили для закладу два апарати для штучної вентиляції легенів, мобільну рентгенівську систему, шість моніторів пацієнта, гемодіалізний апарат, ультразвукову діагностичну систему, автоматичний біологічний аналізатор і препарати для визначення біохімічного складу крові.

«Потрібно виводити сміттєзвалища з тіні», – Євген Греков

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів нараду щодо упорядкування сміттєзвалищ на території Великобагачанського, Диканського і Хорольського районів.

Облдержадміністрація рекомендувала органам самоврядування переглянути правила благоустрою території

 

Полтавська ОДА направила райдержадміністраціям проєкт правил благоустрою території. Його розробка – ініціатива голови облдержадміністрації Олега Синєгубова.

«Без збільшення статутного капіталу «Полтавафарм» не зможе вийти з кризи, в якій перебуває», – Олег Синєгубов

 

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. На ньому були присутні 17 із 19 депутатів-членів комісії. Участь у засіданні взяли голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін, заступники Катерина Рижеченко та Євген Греков, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод.

«Наша мета – навести лад у сфері мисливського господарства», – Євген Греков

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков зустрівся з представниками ініціативної групи від мисливських господарств, мисливців, які зібралися біля адмінбудівлі Полтавської ОДА.

У Полтаві поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

 

9 березня виповнюється 206 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами трьох полтавок

 

Відповідний Указ №71/2020 опубліковано на сайті Глави держави.

Вітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова  зі святом весни

 

Любі жінки!

 

Сердечно вітаю вас зі святом весни, любові та краси!

На дорогах Полтавщини планують встановити пункти автоматичного зважування автомобілів у русі (WіM)

 

В облдержадміністрації відбулася нарада щодо розміщення на Полтавщині пунктів автоматичного зважування автомобілів у русі Weight-in-Motion (WiM) на дорогах державного та місцевого значення. Провів нараду заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

Обсервація в Нових Санжарах закінчилася: Президент та очільник області поспілкувалися з евакуйованими з Уханя

 

Обсервація людей, яких два тижні тому евакуювали з китайської провінції Ухань, закінчилася опівдні 5 березня. Усі – здорові. Зустрічати їх у Нові Санжари приїхали Президент Володимир Зеленський, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак і голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Катерина Рижеченко представила голову Пирятинської РДА

 

Згідно з розпорядженням від 25 лютого №146/2020-рп головою Пирятинської районної державної адміністрації Полтавської області призначено Анатолія Зайцева.

На Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби зобов’язали суб’єктів господарювання повернути споживачам 7 мільйонів гривень за житлово-комунальні послуги

 

Протягом 2019 року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснили 22 планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на ринку житлово-комунальних послуг. Під час перевірок порушення встановлено в 20 випадках.

2020 рік рекордний за фінансуванням для місцевих доріг області

 

Дорожній фонд для місцевих доріг Полтавщини цьогоріч становить 1 мільярд 311 мільйонів гривень. Про це на нараді у голови облдержадміністрації поінформував директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Олег Синєгубов зустрівся з Послом Пакистану

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні Західом Мубашіром Шейхом. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці у сфері розвитку туризму, промисловості, сільського господарства  та освіти.  

«Ми чуємо всіх людей та керуємося офіційними документами», – голова облдержадміністрації про об’єднання громад

 

Нині в області гостро стоїть питання децентралізації. Йде укрупнення вже існуючих громад. Обласна влада дослухається до кожної громади й намагається врахувати їхню думку.

Полтавщина може стати пілотним регіоном для запровадження системи єдиного кол-центру за аналогом 911

 

Про це під час пресконференції за підсумками 100 днів діяльності розповів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Робота адміністрації має бути побудована на результат, а не на процес» – Олег Синєгубов

 

Наведення порядку в області, проведення аудиту ефективності та законності рішень попередньої влади, нещадна війна з корупцією та створення умов для залучення інвестицій на Полтавщину, – основні завдання, які голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов отримав від Президента і Прем’єр-міністра. Про це він повідомив на пресконференції з приводу перших 100 днів на посаді.

«Ми побудували конструктивні відносини з обласною радою», – Олег Синєгубов

 

Між облдержадміністрацією та обласною радою побудовані конструктивні відносини.

«Ситуація в Нових Санжарах контрольована, жителі в повній безпеці», – Олег Синєгубов

 

На початку пресконференції за підсумками 100 днів на посаді голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов поінформував ЗМІ про сучасний стан справ із перебуванням евакуйованих із Уханя у медцентрі «Нові Санжари».

Перевірте свого працедавця

 

Почасти трапляється, що навіть одержуючи «білу» зарплату, працівник не отримує стаж. Причина в тому, що страхувальник, тобто роботодавець, не платить за нього єдиний внесок. І якщо кожен працівник зрозуміє, що за сплатою соціального внеску слід стежити і робити це можна самостійно, то місяці, а то й роки страхового стажу не втрачатимуться.

Нині за допомогою вебпорталу Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) можна здійснювати постійний контроль за даними, які впливають на пенсійні права громадян.

«Одним із перших завдань було наведення порядку та припинення корупції у регіоні», – голова ОДА Олег Синєгубов

 

У своєму першому великому інтерв’ю голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів журналістам «Главкому», як потрапив на посаду, та окреслив пріоритети в діяльності його нової команди.

«Ми хочемо інвесторам запропонувати чітку модель співпраці»¸– Олег Синєгубов

 

Органи влади повинні стати партнерами для українських та іноземних бізнесменів, які виявлять бажання інвестувати в проєкти на Полтавщині. Запросити інвестора замало. Їм потрібні певні гарантії, що держава не застосує до них репресивні заходи – через правоохоронні органи чи податківців.

Евакуйовані з Уханя мають швидкісний інтернет  

 

У медичному центрі Національної гвардії «Нові Санжари» змонтували пересувну станцію для високошвидкісного доступу до Інтернету. Тепер евакуйовані з Китаю українці, які перебувають  в обсервації, забезпечені швидкісним 4G-зв’язком. Мережа також дозволить проводити прямі трансляції з Нових Санжар.

Підприємці Полтавщини передали гуманітарну допомогу евакуйованим з Китаю

 

ГО «Підприємці Полтавщини» зібрали гуманітарну допомогу для українців, яких евакуювали з Китаю. Печиво, воду, солодощі та  фрукти відвезли в Нові Санжари. Попіклувалися підприємці й про нацгвардійців та поліціянтів, які охороняють територію. Для них приготували гарячі обіди.

До Нових Санжар приїхав секретар РНБО

 

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов прибув до Нових Санжар. Його зустрів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Для евакуйованих із Уханя в Нових Санжарах встановлюють швидкісний безплатний інтернет

 

Щойно до медцентру Нових Санжар завезли пересувну станцію для високошвидкісного доступу до Інтернету. Обладнання надав мобільний оператор Vodafone Ukraine в межах меморандуму між компанією та Полтавською облдержадміністрацією. Тепер евакуйовані з Уханя українці зможуть без жодних проблем спілкуватися з рідними.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов передав гуманітарну допомогу евакуйованим із Китаю українцям

 

Також до збору долучилися народні обранці, місцева влада й жителі Нових Санжар. Це – солодощі, напої, іграшки, предмети гігієни та інші продукти харчування.

У Полтавській ОДА пропонують молоді долучитися до проєкту цифрової трансформації області
 
У Полтавській обласній державній адміністрації відбулась нарада за участю випускників та студентів вищих навчальних закладів з питань реалізації проєкту цифрової трансформації області.

Олег Синєгубов зустрівся із ініціативною групою Кам'янопотоківської ОТГ

 

Зустріч відбулася з ініціативи жителів громади. Вони стурбовані тим, що до Перспективного плану їх подали як об’єднананих з Кременчуком.

«Маємо допомогти створити модель забезпечення житлом, економічно привабливу для інвестора, атовців, міста й області», – Олег Синєгубов

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов провів нараду з керівниками будівельних організацій, очільниками міст обласного значення щодо визначення можливостей забезпечення доступним житлом учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб.

«Ми  подолали таке явище як незаконні автозаправні станції», – Олег Синєгубов

 

У результаті боротьби з незаконними АЗС на Полтавщині перевірили понад 150 об’єктів. Такого явища як масові незаконні автозаправки в області немає. Якщо такі випадки виникають, то вони мають поодинокий характер.

Підприємців Полтавщини запрошують на навчальний семінар щодо участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

 

10 березня 2020 року в Полтаві відбудеться регіональний навчальний семінар для підприємців, у межах якого презентують державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». У лютому й березні відповідних семінарів заплановано 10. 20 лютого – в Харкові, 21 лютого – в Запоріжжі, 25 лютого – у Вінниці, 26 лютого – в Тернополі, 27 лютого – в Одесі, 3 березня – в Чернівцях, 4 березня – у Львові, 11 березня – у Краматорську, 12 березня – у Дніпрі.

Будівництво ЦНАПу щотижня контролює обласна влада

 

Як триває будівництво Центру надання адміністративних послуг в Полтаві, оглянув радник голови облдержадміністрації  Олександр Ткач.

Президент України відзначив державною нагородою учасника бойових дій в Афганістані з Полтавщини

 

Президент України Володимир Зеленський відзначив орденом «За заслуги» III ступеня з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав голову громадської організації «Великобагачанська районна організація ветеранів війни в Афганістані», учасника бойових дій в Афганістані Володимира Галенка.

Олексій Гончарук пояснив, чому українці отримали дві платіжки за тепло у січні

 

Цієї зими Уряд спільно з представниками місцевої влади знизив суму в платіжках за тепло до 30% для користувачів індивідуального опалення порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це – перший опалювальний сезон за багато років, коли тарифи не зростають, а зменшуються.

Один із пріоритетних об’єктів національного масштабу – дорога від Решетилівки до Дніпра, – Олексій Гончарук

 

У межах проекту «Великого будівництва» на Полтавщині заплановано побудувати низку дуже важливих об’єктів. Один із пріоритетних об’єктів національного масштабу – дорога від Решетилівки до Дніпра. Про це сказав під час брифінгу в облдержадміністрації Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Розпочала роботу гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

 

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

На Полтавщині готуються до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

 

Цьогорічні заходи обговорили на нараді в заступника голови Полтавської облдержадміністрації  Катерини Рижеченко.

Аудитори повідомляють про початок ревізії «Дослідного господарства «Нектар»

 

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Дослідне господарство «Нектар» Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича»».

Радник голови облдержадміністрації оглянув хід будівництва ЦНАПу в Полтаві

 

Попри мінусову температуру триває будівництво сучасного Центру надання адміністративних послуг у Полтаві. Хід робіт оглянув радник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Ткач.

Із 10 по 21 лютого в області інспектуватимуть суб’єкти господарювання

 

Стан виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо здійснення контролю за додержанням суб’єктами господарювання законодавства про працю і зайнятість населення та щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин обговорили на нараді в голови облдержадміністрації.

У Шишацькій РДА представили нового голову

 

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін представив голову Шишацької райдержадміністрації Сергія Скорохода.

Замінити посвідчення водія можна не виходячи з дому

 

Відновлення та обмін посвідчення водія - одна з найбільш популярних послуг сервісних центрів МВС: щороку за нею звертається більше 500 000 українців. Так само як і замовлення індивідуальних номерних знаків чи перевірка авто за VIN-кодом, цей сервіс відтепер доступний онлайн у електронному кабінеті водія. 

Олег Синєгубов підписав меморандуми про співпрацю у сфері розвитку системи захисту дітей з очільниками чотирьох міст Полтавщини

 

У межах робочої поїздки у Полтавську область Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба зустрілися в облдержадміністрації з представниками органів місцевого самоврядування, головами райдержадміністрацій, керівниками інтернатів, профільних структурних підрозділів ОДА. Обговорили реформу системи догляду за дітьми.

Державна служба зайнятості – найбільша база можливостей

 

Нині чимало компаній будують свій бізнес на максимальному використанні праці неоформлених працівників. Така практика руйнує трудові відносини і показує, наскільки бізнес нехтує правом працівників бути повноцінною стороною цих відносин.

Голова Полтавської облдержадміністрації відвідав Омельницьку ОТГ

 

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін та заступник Катерина Рижеченко побували в межах робочого візиту в Омельницькій ОТГ Кременчуцького району. В ході виїзного засідання з визначення проблематики діяльності громад цього округу відвідали дитячий садок «Ромашка» у селі П'ятихатки, інклюзивно-ресурсний центр «Надія» у Демидівці, культурно-спортивний комплекс «Дивограй», ЦНАП, бібліотеку, молодіжний хаб і поліцейську станцію.