На Полтавщині працюють 9653 малі підприємства і 559 середніх

 

На сьогоднішній нараді в голови облдержадміністрації Валерія Головка розглянули три питання. Зокрема, про хід виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 – 2020 роки розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко.

Про Комплексну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки

 

Комплексна програма розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки затверджена рішенням дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання 26.12.2016 № 314.

Які авто 2017 року випуску реєстрували у 2017 році?

 

Більше 4 мільйонів громадян щороку приходять до сервісних центрів МВС за послугами: скласти екзамени на право керування транспортним засобом, замінити водійське посвідчення, отримати довідку про відсутність судимості тощо.

На безпеку та правопорядок у 2018 році обласна влада планує виділити понад 20 млн грн

 

Сьогодні на засіданні комісії Полтавської обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій обговорили фінансування заходів у межах Комплексної програми по забезпеченню законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки.

Військові частини Полтавщини торік отримали шефську допомогу близько 8,5 млн грн

 

У Полтавській ОДА пройшло засідання Координаційної ради з питань організації шефства над військовими частинами. На ньому підбили підсумки надання допомоги Збройним Силам України за 2017 рік. Також обговорили Регламент Координаційної ради та план роботи на цей рік.

Катерина Клавдієва підсумувала попередній рік роботи Полтавського обласного центру зайнятості

 

Протягом 2017 року послугами служби зайнятості скористалося 69,1 тис. безробітних осіб, що на 6,2 тис. або 8,2 % менше ніж в 2016 році. Про це поінформувала директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва під час прес-конференції «Про ситуацію на ринку праці та діяльність Полтавської обласної служби зайнятості».

У Полтавському підрозділі ДСНС України підбили підсумки 2017 року

 

Учора у ГУ ДСНС України у Полтавській області підсумували здобутки минулого року. Також визначили пріоритетні напрямки роботи на 2018 та нагородили рятувальників за досягнення на службі.

Експертна рада з випуску соціально значущих книг місцевих авторів обрала кращі видавничі проекти

 

Сьогодні відбулося засідання Експертної ради з випуску соціально значущих книг місцевих авторів.

Злітно-посадкову смугу «Аеропорт – Полтава» відремонтують для прийняття середньомагістральних літаків типу Boeing 737 та Airbus A319 або А320

 

Вчора перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький зустрівся із комерційним директором авіакомпанії YanAir Тарасом Стригуненком та виконавчим директором туроператора Join Up! Дмитром Сероуховим. Сторони обговорили першочергові задачі для запуску першого міжнародного пасажирського рейсу з Полтави вже у травні.

На Полтавщині близько 700 тисяч гектарів земель державної власності планують до кінця року передати у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам

 

На нараді за участю голови облдержадміністрації Валерія Головка обговорили питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

У Полтаві перевіряють технічний стан транспортних засобів, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

 

Сьогодні працівники Управління інфраструктури облдержадміністрації, Управління патрульної поліції в Полтавській області, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області перевірили технічний стан транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршрутах і заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. З’їхалися на огляд близько 20 автобусів.

Валерій Головко: «Потрібно розробити стратегічну програму планового переходу дітей з інтернатних закладів у родини»

 

Відбулася апаратна нарада в голови облдержадміністрації Валерія Головка. У ній взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступники голови облдержадміністрації, очільники профільних департаментів та управлінь ОДА, на відеозв’язку були присутні голови райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад області.

Протидія рейдерам, впровадження онлайн-сервісів та cтягнення аліментів: Полтавське обласне управління юстиції прозвітувало за рік роботи

 

Правова відповідальність — дозволяє жителям захищати свої права. За 2017 рік Головне територіальне управління юстиції (ГТУЮ) у Полтавській області реалізувало 12 пілотних проектів, які працюють на підвищення знань та прав у різних сферах життя.

Полтавщина на другому місці у рейтингу розвитку регіонів

 

«Деловая Столица» опублікувала рейтинг розвитку регіонів за 2017 рік (http://www.dsnews.ua/politics/reyting-gubernatorov-kto-stal-novym-autsayderom-22012018113000). Порівнюються дані 23 регіонів із 20 суспільно значущих критеріїв за три квартали 2017 року.

У Києві обговорили особливості управління відходами в контексті децентралізації

 

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак взяв участь у нараді членів Робочої групи з розроблення Національного плану управління відходами, яка відбулася в м. Києві. Від Полтавської обласної державної адміністрації участь у нараді прийняв Олександр Ткаченко – заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів.

Новий ЦНАП у Полтаві надаватиме громадянам понад 300 послуг

 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький провів нараду із представниками територіальних органів влади та Полтавського міськвиконкому з приводу втілення у життя проекту будівництва сучасного Центру надання послуг в обласному центрі.

Партнерська підтримка – запорука успіху

 

Втілюючи в життя масштабні проекти, спрямовані на підвищення правової свідомості громадян, важливо заручитися підтримкою партнерів, щоб реалізувати плани по максимуму. Для Головного територіального управління юстиції у Полтавській області таким партнером є Полтавська обласна державна адміністрація.

Валерій Головко: «Потрібно змінити систему зайнятості та її підходи з утримання на мотивацію людини працювати на суспільство й на себе»

 

Одним із питань, винесених на порядок денний апаратної наради у голови облдержадміністрації Валерія Головка був звіт директора Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої щодо стану справ галузі відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 667 та від 09.10.2013 № 964.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся національно-патріотичний урочистий захід із нагоди 100-річчя бою під Крутами та Дня пам’яті Героїв Крут

 

В актовій залі вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбувся національно-патріотичний урочистий захід із нагоди 100-річчя бою під Крутами та Дня пам’яті Героїв Крут.

Показник захворюваності на грип і ГРІ на Полтавщині нижчий за епідпороговий на 47 відсотків

 

У межах сьогоднішньої апаратної наради в голови облдержадміністрації Валерія Головка було розглянуто питання про забезпечення виконання заходів профілактики грипу.

Валерій Головко: «Ми повинні дуже серйозно ставитися до такого потужного ресурсу, як міжнародно-технічна допомога»

 

Сьогодні голова облдержадміністрації Валерій Головко провів апаратну нараду. В ній взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступники голови облдержадміністрації, очільники профільних департаментів та управлінь ОДА, на відеозв’язку були присутні голови райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад області.

Консультує Міністр юстиції України: «Вдосконалено порядок стягнення аліментів»

 

Вітаю Вас, Павле Дмитровичу! По телевізору багато казали про те, що Мін’юст прийняв закон, який примусить чоловіків, які не платять аліменти, зробити це, або до них буде застосоване серйозне покарання. Мій колишній чоловік вже кілька років ні копійки не дає нам з дитиною. Поясніть, що саме його очікує за новим законом.

Оксана Муляр

У Горішніх Плавнях розпочав роботу сучасний територіальний сервісний центр МВС

 

До Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області звернулася активна громада міста Горішні Плавні з проханням відкрити СЦ МВС.

Ремонтні роботи у Полтавському аеропорті закінчать до травня

 

У Полтавській ОДА сьогодні спланували майбутні роботи в аеропорті. Щоб вчасно зробити ремонт наявного корпусу для експлуатації рейсів. Розробили календарний графік та назначили відповідальних.

Результати роботи пенсійної галузі Полтавщини протягом 2017 року

 

Органами Пенсійного фонду області у 2017 році були проведені заходи, спрямовані на виконання урядової Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України.

Відкриття міні-фубольного майданчика, створення Всеукраїнського центру вишивки та килимарства й передача нового пожежно-рятувального автомобіля – як пройшла робоча поїздка Валерія Головка й Олександра Біленького в Решетилівку

 

У межах робочої поїздки голова обласної державної адміністрації Валерій Головко й голова обласної ради Олександр Біленький відвідали Решетилівку.

Полтавщина отримала нову спецтехніку та аварійно-рятувальне обладнання

 

Сьогодні рятувальникам Полтавського гарнізону Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) оновили матеріально-технічну базу. Їм вручили сучасну пожежну техніку та рятувальне обладнання. Як результат — оперативне реагування на будь-які надзвичайні події та ліквідація їх наслідків.

В облдержадміністрації розглянули питання щодо поводження з твердими побутовими відходами

 

У приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області з напрямку «Покращення екологічного середовища». Розглянули питання щодо поводження з твердими побутовими відходами.

Розпочала роботу документальна виставка «Полтавська преса про події Української революції 1917-1921 рр.»

 

У другому корпусі Державного архіву Полтавської області розпочала роботу документальна виставка «Полтавська преса про події Української революції 1917-1921 рр.».

Полтавщина готова боротись із АЧС у 2018 році

 

Попри всю титанічну боротьбу відповідних служб Полтавщини з поширенням вірусу АЧС, в області вже й цього року зафіксували спалах хвороби – на території мисливсько-рибальського господарства неподалік села Вільхуватка Чутівського району. Зараз там оголосили карантин.

Питна вода області відповідає вимогам чинного стандарту

 

Органами місцевого самоврядування постійно проводяться заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. Серед яких - контроль за якістю питної води.

Консультує Міністр юстиції України: «Як захистити себе від домашнього насильства»

 

Пане міністре, хочу звернутися до вас за порадою. Ви неодноразово говорили про боротьбу з насильством у сім’ї і казали, що насильство це не тільки коли б’ють, а й коли принижують і знущаються. В мене на жаль склалася така ситуація, що чоловік постійно показує свою зневагу до мене. Що мені робити в такому випадку, як це припинити?

Наталя Гук

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентували збірник наукових статей «Полтавщина в Українській революції 1917 – 1921 рр.»

 

Із нагоди Дня Соборності України та 100-річчя прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку. У ньому взяли участь керівники області й міста, учасники АТО, депутатський корпус обласної та міської рад, освітяни, учнівська молодь, родини полеглих бійців АТО, духовенство, громадськість міста.

Індекс будівельної продукції Полтавщини за 11 місяців 2017 року становить 120,4 відсотка

 

Голова облдержадміністрації Валерій Головко провів апаратну нараду. У ній взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступники голови облдержадміністрації, очільники профільних департаментів та управлінь ОДА, а завдяки відеозв’язку – голови райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад області.

На Полтавщині очікується сніг із поривами вітру

 

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються: наприкінці дня 22 січня, вночі та вранці 23 січня в східній частині області, в т.ч. у м. Полтаві, очікується сніг, місцями можлива хуртовина.

Рятувальники забезпечують безпеку в місцях проведення заходів з нагоди Водохреща

 

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області організували на території області тимчасові рятувальні пости у місцях масового проведення заходів з нагоди святкування Водохреща.

Як стати офіцером Збройних Сил України

 

До 1 березня 2018 року понад 5,5 тис. юнаків з Полтавщини військовими комісаріатами області будуть приписані до призовних дільниць, набудуть статусу  призовника та отримають право пройти відбір для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України (далі ВВНЗ) після закінчення, яких стануть офіцерами та отримають первинне офіцерське звання "молодший лейтенант".

Військову службу пропонують центри зайнятості Полтавської області

 

Зважуючи, що на сьогоднішній день одним із найбільших "гравців" на ринку праці є Збройні Сили України за ініціативи директора Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої та за участю заступника Полтавського обласного військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковника Едуарда Бородая на території Центральної бази зберігання майна РХБЗ захисту Машівського району відбулася робоча зустріч з директорами близь розташованих районних філій обласного центру зайнятості та командира військової частини полковника Ігоря Іванченко.

Полтавщина готова до негоди, - Валерій Головко

 

17 січня в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області відбулося засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС в режимі відеозв’язку.

Нагадуємо правила поведінки на зимових водоймах під час святкування Водохреща

 

19 січня – одне з найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. У народі це свято відоме як Водохреща.

Експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення у зимовий період

 

ТОВ «Полтавабудсервіс плюс» (адреса: 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Ковпака, 57-А, в особі директора Касай Костянтина Івановича, тел.: (050) 405-58-55) обслуговує такі райони: Карлівський, Машівський, Полтавський, Чутівський.

Автошляхи Полтавщини готові до чергових снігопадів

 

Сьогодні перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький провів селекторну нараду з керівниками райдержадміністрацій з приводу розчищення доріг від снігу. Це питання №1 сьогодні, тому що попереду за прогнозами синоптиків – чергові снігопади.

Консультації Міністра юстиції України Павла Петренка

 

Добрий день! Звертаюся до Вас, бо більше не знаю, в кого спитати. Ми з чоловіком прожили разом більше 20 років, виростили 2 дітей. Однак вже давно зрозуміли, що краще нам жити окремо, чекали лише, доки діти виростуть, стануть на ноги і почнуть самостійне життя. Зараз збираємо розлучатися. Тож прошу роз’яснити, яке майно ми маємо розділити, а яке ні?

Із 17 по 19 січня на Полтавщині очікується погіршення погоди

 

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вдень 15 січня хмарно з проясненнями, в другій половині дня в західних регіонах області очікується невеликий сніг, на решті території області – без істотних опадів.

Відбулося спільне засідання регіональної та Державної комісій із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

У Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області відбулося спільне засідання регіональної та Державної комісій із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке пройшло у форматі відеоконференції.

Полтавщина отримала три мобільні лабораторії з габаритно-ваговим контролем

 

Державна служба України з безпеки на транспорті передала управлінню Укртрансбезпеки у Полтавській області три мобільні лабораторії з габаритно-ваговим контролем.

Відбулася обласна селекторна нарада щодо введення в дію постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 951

 

Сьогодні відбулася обласна селекторна нарада «Про введення в дію постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 951». У ній взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олег Пругло, представники Департаменту соціального захисту населення й Департаменту фінансів облдержадміністрації, Головного управління Державної казначейської служби в Полтавській області. 

Олена Харченко: «Основне завдання, яке стоїть перед нами, освітянами, – забезпечити якісні освітні послуги для дітей, які навчаються в міських і сільських школах»

 

У Полтавському відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся «круглий стіл» «Впровадження реформи освіти. Регіональні особливості. Дорожня карта». Модератором заходу була директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко.

Керівники області передали 12 нових автомобілів поліції Полтавщини

 

Сьогодні керівники обласної державної адміністрації та обласної ради передали територіальним підрозділам Головного управління Національної поліції Полтавщини службові автомобілі підвищеної прохідності «Renault Duster».

У Машівській селищній раді за програмою «Доступний футбол» відкрили оновлений спортивний майданчик

 

7 грудня голова Полтавської ОДА Валерій Головко відвідав майбутню Машівську ОТГ та взяв участь у відкритті спортмайданчика біля Машівської школи.

Поради щодо попередження насильства в сім’ї

 

Не дозволяйте себе принижувати.

 Результати досліджень показують, що більше ніж 93 % жінок-жертв фізичного насильства тривалий час дозволяли кривдити себе словами. Тобто, спочатку жертва потерпає від психологічного насильства, а потім відбувається фізичне насильство. Не дозволяйте себе ображати, принижувати з початку стосунків, не дозволяйте по відношенню до себе дій, які можуть привести до насильства.

Стартує дев’ятий тур загальноукраїнського видавничого проекту «Екологія, довкілля та природокористування в Україні»

 

ТОВ «Видавництво «Престиж Медіа Інформ» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи визначають претендентів на участь в загальноукраїнській видавничій програмі «Екологія, довкілля та природокористування в Україні».

«Кожен громадянин має право на безоплатну правову допомогу», - Олег Тимченко

 

Сьогодні, 04 грудня 2017 року, стартував Всеукраїнський тиждень права. В Україні відзначається він щорічно, починаючи з 2008 року, відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

В Україні стартувала  акція «16 днів проти насильства»

 

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Полтавська облрада назвала переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавщини

 

У конкурсі проектів розвитку тергромад Полтавської області цього року перемогли 20 проектів сільрад, 3 проекти селищних, міських та районних рад районного значення. А також 16 проектів спільних територіальних громад та ОТГ. Загальна сума співфінансування з обласного бюджету — 17 млн 711 тис грн.

Аварійну ділянку дороги між Машівкою та Нехворощею розпочнуть капітально ремонтувати наступного року
 

Дороги Т-1734 та Т-1735, а надто аварійна ділянка між Машівкою та Нехворощею, будуть пріоритетними об’єктами відновлення дорожнього господарства Полтавщини на наступний рік. Про це, зокрема, говорили керівники Полтавської ОДА Валерій Головко та Андрій Пісоцький під час робочої поїздки у Машівку та Нехворощу.

В області триває укріплення берегових ліній

 

На Полтавщині активно проводять роботи по укріпленню берегів шляхом заліснення та залуження прибережно-захисних ліній.

В області розпочата виплата частини невикористаної суми субсидій

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якою передбачено внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій

На Полтавщині успішно реалізується проект «Рука допомоги»

 

У Полтавській області стане на чотирьох підприємців більше. Учасники проекту «Рука допомоги» отримають фінансову допомогу на втілення своїх стартапів. Таке рішення прийняла комісія з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створена при Полтавській облдержадміністрації.

Бузковий гай у Диканці оновлять та осучаснять

 

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко провів нараду щодо реконструкції урочища «Бузковий гай» у межах регіонального ландшафтного парку «Диканський». Участь взяли фахівці Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА й представники районної влади Диканщини.

Полтавщину відвідав Володимир Гройсман
 

Сьогодні Полтавщину відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В рамках візиту голова Кабміну завітав на Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат, що неподалік Горішніх Плавнів, а також побував на установці підготовки газу компанії «ДТЕК Нафтогаз».

22 та вночі 23 вересня по місту та області очікуються пориви вітру 15-20 м/сек

 

Увага! За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вдень 22 та вночі 23 вересня по місту та області очікуються пориви вітру 15-20 м/сек.

Віктор Лисак: «Хворі на гіпертензію отримали нові можливості у лікуванні»

 

Чоловіки та жінки у віці від 40 та 60 років, які мешкають у Полтавській області і страждають на артеріальну гіпертензію, тепер мають кращу медичну допомогу у боротьбі зі своєю хворобою. У Полтавській області реалізується Субпроект Проекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Сервісні центри МВС вперше опублікували усі питання тестів з ПДР

 

Від тепер кожен охочий може безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднили нові питання тестів з варіантами відповідей, усі їх можна завантажити безкоштовно за посиланням: http://hsc.gov.ua/index/avtoshkoli/ekzamenatsijny-pitannya/.