Обстеження суб’єктів господарювання області фахівцями Держпродспоживслужби Полтавщини продовжуються

 

Учора фахівці Гребінківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області взяли участь у 3 – х комісійних перевірках суб’єктів господарювання міста Гребінка: магазинів реалізації продовольчих товарів «Олімп», вул. Євгена Гребінки, 4б, та «Янтар», вул. Євгена Гребінки 4, магазину непродовольчих товарів «Телефончик», вул. Євгена Гребінки, 4А, щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби ( COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Аудитори Полтавщини за січень-червень 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 10,6 млн грн

 

 

За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій у січні-червні 2020 року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 20,3 млн грн. та забезпечено відшкодування таких втрат на 10,6 млн грн.

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини у магазинах і закладах громадського харчування області виявили незначні порушення

 

Працівники Хорольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з працівниками національної поліції, посилено проводять рейдові комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної  хвороби.

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня  родини

 

 

Шановні полтавці!

 

День родини відзначається відповідно до Указу Президента України з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

В області працюють гарячі лінії з питань у сфері сільського господарства

 

При Полтавській облдержадміністрації та Департаменті агропромислового розвитку ОДА створені гарячі лінії, на які можна зателефонувати з усіх питань, що виникають стосовно рейдерських захоплень, переміщення сільськогосподарської техніки, визначення якості зерна та інших питань, які потребують вирішення на обласному рівні.

Послугами обласної служби зайнятості за пів року скористалися  75 тисяч громадян  

 

Протягом січня-червня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 75 тисяч громадян, які шукали роботу. З них 46,5 тисячі людей  мали статус зареєстрованого безробітного.

Суб’єкти господарювання Полтавщини під посиленим контролем фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

Не зважаючи на вихідні, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Полтавщини посилено перевіряють заклади області на предмет дотримання протиепідемічних заходів, у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Так, учора обстежили заклади громадського харчування. Перевірили ресторани «Хуторок», «Козачка», «Панорама», «Ханума» та «Криниця», що на Леваді.

Полтавщина посідає друге місце в Україні за показником накопичення регіонального матеріального резерву

 

Питання поновлення регіонального й місцевих матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій розглянули на нараді в голови облдержадміністрації Олега Синєгубова.

Продовжуємо рейдові комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби

 

Так, Хорольське  районне управління спільно з працівниками національної поліції та представниками РДА, протягом вихідних комісійно перевірили  дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 7 об’єктах, а саме: торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами і агропромисловий ринок.

Рейди у Чутовому і Диканському районі тривають

 

Чутівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжує перевіряти діяльність суб’єктів господарювання, щодо дотримання ними санітарно-протиепідемічних норм та виконання обмежень, які діють під час карантину.

Ресторанні заклади Полтави перевірили фахівці Держпродспоживслужби

 

Усі ми втомилися від спекотної погоди, а особливо від «коронавірусних» новин і карантинних обмежень. А тому намагаємося знайти відпочинок і заспокоєння у простих речах – хто рибалить, хто купається і засмагає під теплим сонячним промінням. А дехто – відвідує літні кафе і ресторани з друзями.

«Важливо виїжджати в райони й на власні очі бачити, як живуть люди, працюють підприємства, будуються об’єкти», – Олег Синєгубов

 

Щотижня голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його команда зустрічаються з людьми у різних куточках області. Зокрема, контролюють хід «Великого будівництва», відвідують медичні й освітні заклади, промислові та інші підприємства, культурні та архітектурні пам’ятки.

На виконання завдання Президента уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні

 

Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету Міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

«Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади», – зазначив Глава держави, даючи завдання.

На Полтавщині станом на 1 липня відновили роботу 306 дитячих дошкільних закладів із 617 – ти

 

Усі вони працюють з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України

В області впроваджується 41 інвестиційний проєкт в агропромисловому комплексі

 

В аграрному секторі Полтавщини продовжується впровадження інвестиційних проектів. Це сприяє збільшенню обсягів сільськогосподарського виробництва, підвищенню прибутковості аграрних підприємств, розширенню їх виробничої діяльності та, як результат, створенню додаткових робочих місць на селі.

Через Засульський міст повністю відновлений рух транспорту

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція видала сертифікат, яким визнала Засульський міст придатним для пересування транспорту і підтвердила його безпечність.

Спеціалісти Держпродспоживслужби Полтавщини у ході перевірок з дотримання санітарних і протиепідемічних вимог виявляють порушення

 

Фахівцями Кобеляцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно із працівниками національної поліції продовжуються моніторингові обстеження об’єктів торгівлі та надання послуг населенню. Зокрема перевірено магазини, перукані, об’єкти які надають послуги із мобільного зв’язку, магазини одягу, іграшок, аптеки. Виявлено незначні порушення, а саме:

Тривають перевірки суб’єктів господарювання Полтавщини спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби

 

І у будні і у вихідні фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області посилено перевіряють суб’єктів господарювання області на предмет дотримання ними протиепідемічних заходів, пов’язаних з захворюванням на коронавірусну інфекцію.

Держпродспоживслужбою Полтавщини посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

 

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації з коронавірусною інфекцією в Україні та області, враховуючи рішення позачергового засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 року, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з поліцейськими та за участі представників ЗМІ, продовжують проводити моніторингові обстеження об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, дитячих дошкільних заклади, перукарень та інших об’єктів області.

Олег Синєгубов відвідав із робочою поїздкою Полтавський район

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов побував у навчальних закладах Щербанівської об’єднаної територіальної громади, оглянув об’єкти будівництва на території ОТГ. У районному Будинку культури, що в Щербанях, поспілкувався з місцевою громадою, зокрема, з представниками галузей культури і медицини.

У Полтаві презентували проєкт «Віртуальна гармата XVIII століття» 

 

У музеї  історії Полтавської битви пропонуватимуть відвідувачам потрапити у віртуальну реальність. За допомогою спеціальних окулярів вони потраплятимуть на поле битви та самостійно заряджатимуть гармату тих часів.

Вітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова  з Днем Конституції України

 

 

Дорогі полтавці!

 

Вітаю Вас із національним святом – 24-ю річницею прийняття Конституції України!

У Полтаві перевіряють дотримання протиепідемічних заходів, визначених Головним державним санітарним лікарем України

 

Враховуючи рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, в області  посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України у закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, в тому числі на агропродовольчих ринках, закладах дошкільної освіти, громадського харчування, фізичної культури та спорту, перукарнях та салонах краси.

Олег Синєгубов зустрівся з представниками Української ресторанної асоціації

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його заступники Катерина Рижеченко й Євген Греков зустрілися з засновниками Української ресторанної асоціації Сергієм Трахачовим і Софією Коломицевою.

На Полтавщині карантинні заходи не посилюють

 

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив на необхідності продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до постанови Кабміну.

Результати рейду у Кобеляках, Нових Санжарах і Біликах

На виконання протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області № 20/2020 від 19.06.2020 р. Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з представниками Управління Держпраці, Національної поліції Полтавської області 25.06.2020 р., здійснено рейдові перевірки Новосанжарського та Кобеляцького районів щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної інфекції, визначених в постановах Головного державного санітарного лікаря України.

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби Полтавщини перевіряють як в обласному центрі підприємці дотримуються карантинних вимог

 

Полтавським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області 25.06.2020 року спільно  з представниками райвиконкомів, інспекцією з благоустрою та органами поліції, було проведено обстеження 62 об’єктів, із них: 32 магазини продовольчих товарів,19 магазинів непродовольчих товарів, 8 закладів громадського харчування,1заклад дошкільної освіти,1 перукарня,1 ринок.

Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини продовжують перевіряти виконання протиепідемічних заході у закладах торгівлі, освіти, громадського харчування області

 

Спеціалісти Хорольського районного  управління Держпродспоживслужби Полтавщини, спільно з представниками Новоаврамівської ОТГ, продовжують комісійні перевірки суб’єктів господарювання області через поширенням коронавірусної хвороби на території Новоаврамівської ОТГ.

З 24 червня і до завершення карантину змінено режим роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

 

На виконання урядового рішення та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 24 червня і до завершення карантину змінено режим роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області. Відтак в усіх пенсійних установах області, включаючи сервісні центри Фонду, робочий день триває з 10-00 до 19-00 у понеділок-четвер та з 10-00 до 17-45 - у п’ятницю.

«Виконання програми «Велике будівництво» – це особиста відповідальність кожного голови РДА», – Олег Синєгубов

 

1 березня 2020 року вступила в дію Національна програма «Велике будівництво», якою передбачено будівництво, реконструкція та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, стадіонів, приймальних відділень лікарень, амбулаторій та доріг на всій території країни. 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав з робочою поїздкою Кременчуцький район

 

Реалізацію об’єктів національної програми «Велике будівництво», опорну школу, дитячі садки та центр надання адміністративних послуг у Кременчуцькому районі оглянув голова облдержадміністрації Олег Синєгубов під час робочої поїздки.

До кінця літа нову амбулаторію в Піщанській ОТГ мають здати в експлуатацію

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов оглянув амбулаторію в селі Кривуші, яке входить до Піщанської ОТГ. Будівельні роботи на об’єкті цілком завершені. Влаштовано фундаменти, стіни, покрівлю, інженерні мережі, зовнішнє та внутрішнє опорядження, благоустрій. Закуплене необхідне обладнання. 

До кінця поточного року підземний паркінг для «швидких» мають завершити

 

В обласному центрі продовжують реконструювати гараж під підземний паркінг Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Цей об’єкт включений до програми Президента України «Велике будівництво».

«Зробимо все необхідне, щоб фермерство на Полтавщині розвивалося й надалі», – Олег Синєгубов

 

У Полтавській державній аграрній академії відбулися урочистості з нагоди Дня фермера. У 2020 році це професійне свято відзначають вперше на державному рівні. Віднині його святкуватимуть щороку 19 червня.

Олег Синєгубов відвідав переробний завод і м’ясокомбінат у Глобиному

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов із робочим візитом побував у Глобинському районі. Відвідав два місцеві підприємства – ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» і ТОВ «Глобинський переробний завод». 

В області працюють над запровадженням системи екстреної допомоги за єдиним телефонним номером

 

На Полтавщині працюють над запуском загалом по області системи екстреної допомоги за єдиним телефонним номером. На пленарному засіданні тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання депутати підтримали внесення змін до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017-2020 роки. Так, з обласного бюджету виділять 350 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації, будівництво та забезпечення функціонування зазначеної системи.

«Здаючи кров, ви рятуєте чиєсь життя», – Олег Синєгубов

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, його перший заступник Дмитро Лунін і заступники Катерина Рижеченко та Євген Греков долучилися до Всеукраїнської акції-марафону «Перемога у нас в крові». Її започаткували Міністерство молоді та спорту і Товариство Червоного Хреста України.

Представники бізнесу можуть отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину

 

В надзвичайно складних умовах, в яких опинився бізнес через запроваджений карантин, держава розробила механізм підтримки працівників у вигляді допомоги по частковому безробіттю. Цей механізм у разі вимушеного зупинення (скорочення) діяльності дозволяє зберегти робочі місця, знизити навантаження на роботодавців і запобігти зростанню безробіття.

На заклик Президента мобільні оператори прискорили у травні розгортання мережі 4G в Україні

 

Оператори мобільного зв’язку продовжують активно підключати українські населені пункти до 4G. У травні до мереж 4G було підключено 1 тис. 188 пунктів. З них 723 отримали 4G вперше, а в інших з’явилась альтернатива у виборі послуг 4G від різних операторів.

Полтавщина залишається серед лідерів впровадження аграрних розписок

 

Відбулася всеукраїнська онлайн-конференція «Проект «Аграрні розписки в Україні»: Підсумки впровадження та нові можливості для ринку». В ній взяв участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов.

Полтавщина готується до відзначення свят і пам’ятних дат

 

В області уже працюють над програмою відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 24-ї річниці Конституції України.

«Маємо добудувати і здати в експлуатацію шкільні й дошкільні заклади до 1 вересня, а стадіони – до 15 жовтня», – Дмитро Лунін

 

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін провів засідання дорадчої комісії з супроводу та моніторингу стану будівництва об’єктів, що реалізуються в межах національної програми «Велике будівництво».

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з  Днем Святої Трійці

 

Дорогі полтавці!

Щиро вітаю вас з одним із найвеличніших християнських свят – днем Святої Трійці!

Свято Трійці є торжеством моральності та духовності, яке вселяє в наші душі віру у всепереможну силу правди та любові.

6 червня – День журналіста (Відео)

 

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня – у день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році в Міжнародну федерацію журналістів й підкріплене Указом Президента України від 25.05.1994 № 251/94.

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем журналіста

 

Шановні журналісти!

 

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Відбулося засідання робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021 – 2023 роки з питання «Про необхідність внесення змін до Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки»

 

З метою забезпечення сталого розвитку Полтавської області та створення сприятливого середовища для інноваційної діяльності, в 2019 році рішенням пленарного засідання 29 сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання була затверджена Стратегія регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки (далі – Стратегія розвитку), яка визначає основні пріоритети та напрямки розвитку Полтавщини.

На Полтавщині оголосили штормове попередження: грози, шквали, град

 

На території Полтавської області 5 червня оголошено штормове попередження у зв’язку з погіршенням погодних умов.

З 1 червня розпочалася ревізія  Акціонерного товариства «Укргазпромбуд»

 

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє, що з 01 червня 2020 року розпочалася ревізія  Акціонерного товариства «Укргазпромбуд» в частині діяльності Філії будівельно-монтажної фірми «Укргазпромбуд» акціонерного товариства «Укртрансгаз».

«Ми відверто обговорюємо проблемні питання з усіма депутатами, чуємо їх і завжди відкриті до діалогу», – Олег Синєгубов

 

Голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов взяв участь у пленарному засіданні тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

На Полтавщині запрацювала інтерактивна карта водних об’єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб

 

Як було анонсовано на нараді в голови облдержадміністрації, з 1 червня Департамент агропромислового розвитку першим в Україні запустив інтерактивну карту водних об’єктів державної власності, придатних для рибогосподарських потреб, на території Полтавської області.

Малечу з батодітної сім'ї в Диканьці привітали з Днем захисту дітей

 

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко відвідала багатодітну сім’ю Кішінець, яка проживає в Диканьці. У сім’ї 9 дітей. Катерина Рижеченко привітала дітлахів із Міжнародним днем захисту дітей та передала їм солодощі та подарунки.

Привітання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з Міжнародним днем захисту дітей

 

Любі діти! Шановні дорослі!

Сердечно вітаю вас із Міжнародним днем захисту дітей!

На Полтавщині оголосили штормове попередження

 

На Полтавщині прогнозують погіршення погоди – грози, шквали та дощі, повідомляє обласний центр з гідрометеорології.

Грози, град та шквали: на Полтавщині оголосили штормове попередження

 

Про ускладнення погодних умов попереджають в обласному центрі з гідрометеорології. 28 травня  на всій території області очікуються грози, вдень – значний дощ, пориви вітру 15-20 м/сек. Місцями град (1 рівень небезпеки – жовтий).

На Полтавщині розробляють публічну електронну карту водних об’єктів, придатних до риборозведення

 

В області налічується 2745 водних об’єктів. 1474 придатні для риборозведення. Із них 968 розташовані за межами населених пунктів, тобто розпорядником їх є облдержадміністрація. Про це розповів на апаратній нараді директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов.

«Потрібна програма щодо передачі на баланс гідроспоруд, які не мають балансоутримувачів», – Олег Синєгубов

 

Директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов звернув увагу на дотримання правил безпечної експлуатації гідротехнічних споруд.

Полтавщина послабила карантин

 

Міністерство охорони здоров’я дозволило Полтавській області запроваджувати  2-ий етап послаблення карантину. Згідно з оприлюдненими 23 травня даними, епідеміологічна ситуація в області відповідає всім трьом вимогам (інцидентність – 0,22, завантаженість ліжок – 0,93 та охоплення тестуванням – 12,41).

Чотирьом медичним закладам області благодійники та представники бізнесу передали побутову техніку

 

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков взяв участь у передачі побутової техніки для чотирьох медичних закладів області. Захід відбувся в межах спільної всеукраїнської акції Товариства Червоного Хреста України та мережі магазинів «Ельдорадо». Відповідно до неї визначено 100 лікарень із числа опорних по всій Україні – по 4 в кожній області, – яким упродовж кількох днів буде передано набори побутової техніки. Дві вантажівки Товариства Червоного Хреста доставляють їх у медичні заклади.

«Держава, область, місцева влада й бізнес мають працювати разом»,– Олег Синєгубов

 

Сьогодні рік, як Володимир Зеленський став Президентом України.

Полтавська ОДА направить до Уряду лист із баченням місцевих жителів Кирило-Ганнівки щодо приєднання до ОТГ

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін зустрілися з сільськими головами й місцевими жителями Ставківської та Кирило-Ганнівської громад, Зіньківським міським головою та місцевими депутатами.

«Приймаємо Перспективний план Полтавщини в такому вигляді для нашої громади, як він є», – Валерій Білокінь

 

Кілька днів тому – 13 травня – Уряд затвердив Перспективний план формування територій громад Полтавщини. Ним передбачено, що область складатиметься з 61 ОТГ. Більшість громад зазнали змін, створюються нові, проте є й такі громади, які у плані затверджені без змін. Одна з них – Мачухівська, створена в 2017 році. Вона об’єднала п’ять сільських рад, до її складу ввійшли 27 населених пунктів. У громаді проживають 7200 людей.

Голова Коломацької ОТГ переконаний, що зміни в перспективному плані люди відчують згодом

 

Після затвердження урядом перспективного плану формування територій громад Полтавської області, жителі багатьох населених пунктів регіону готуються до змін. Зокрема, на розширення чекає Коломацька ОТГ. За новим устроєм громада складатиметься із чотирьох сільських рад: Коломацької, Василівської, Степненської та Старицьківської.

На час карантину Уряд запроваджує державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення

 

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Звернення  голови облдержадміністрації Олега Синєгубова  до Дня пам’яті жертв політичних репресій

 

Шановні полтавці!

 

Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – безвинними жертвами кривавого тоталітарного режиму.

Галузевий державний архів УІНП відкрив Консультаційний центр з пошуку інформації про репресованих

 

До Дня пам'яті жертв політичних репресій Галузевий державний архів Українського інституту національної пам`яті відкрив Консультаційний центр з пошуку інформації про репресованих.

16 травня – День Європи в Україні (ВІДЕО)

 

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Привітання  голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем Європи в Україні

 

Шановні полтавці!

Щороку в третю суботу травня в нашій країні відзначається День Європи. Щиро вітаю Вас зі святом, яке стало доброю  традицією для всіх нас!

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав із робочим візитом Горішні Плавні – наймолодше місто Полтавщини

 

Побував на підприємствах, у школі, лікарні та управлінні соцзахисту

День Європи-2020 в Україні відзначають онлайн

 

У цю суботу Україна відзначатиме День Європи. Цьому святу в нашій державі вже понад 15 років. В Україні та Європі схожі культури і традиції, ми маємо спільне історичне минуле. Нас об'єднують цінності й навіть кольори прапорів.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов із робочою поїздкою відвідав Горішні Плавні

 

Зустрівся з міським головою Дмитром Биковим та його заступником. Оглянув роботу медичних, освітніх та соціальних закладів.

Катерина Рижеченко привітала матерів загиблих учасників АТО 

 

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко привітала з Днем матері полтавок, чиї сини загинули в АТО та перебувають у полоні.

Звернення голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з нагоди Дня матері

 

Любі жінки Полтавщини! Дорогі матері!

 

Сердечно вітаю вас з Днем матері, що традиційно святкується в другу неділю травня.

У Полтаві привітали ветеранів із 75-ю річницею перемоги над нацизмом

 

Із нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко привітала керівників громадських ветеранських організацій.

Сервісні центри МВС з 12 травня повертатимуться до звичайного режиму роботи

 

На засіданні Уряду 04 травня 2020 року прийнято рішення розпочати поступове пом’якшення карантинних заходів.

Практичні поради з налаштування прийому ефірного цифрового телевізійного мовлення в умовах окремих домогосподарств

 

І. Загальна інформація щодо діючої в Україні мережі цифрового телевізійного мовлення (ЦТМ)

Звернення голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня пам’яті та примирення

 

Друга світова війна продемонструвала незламність, мужність і героїзм українського народу. І цього дня ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя за майбутнє.