«Плануємо рекордний обсяг фінансування дорожньої галузі у 2020 році », – Міністр інфраструктури

 

Проект Державного бюджету на 2020 рік, підготовлений та внесений Урядом до Верховної Ради, передбачає рекордний обсяг фінансування дорожньої галузі в обсязі 74,4 мільярда гривень. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

На Полтавщині відкрили перший майданчик під ваговий комплекс для вантажівок

 

Для боротьби з перевантаженнями транспорту і збереженням дорожнього покриття Агентство місцевих доріг Полтавської області за кошти Дорожнього фонду почало будувати майданчики під мобільний ваговий контроль.

Визначили перевізників на 30 маршрутів у межах Полтавської області

 

У Полтавські облдержадміністрації провели засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Полтавщини.

Місцеві бюджети Полтавщини вдвічі скоротили фінансування ремонту доріг

 

Субвенція з державного бюджету на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг у населених пунктах Полтавщини у 2019 році становить 702,9 мільйона гривень. Про це на апаратній нараді в ОДА повідомив Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

У Полтаві перевіряють автобуси, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів

 

Два дні, 14 та 15 серпня у Полтаві перевірятимуть технічний стан транспортних засобів, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

У Мінприроди розроблять європейську систему маркування автомобілів 

 

У Мінприроди розроблять європейську систему маркування автомобілів та інформування споживачів щодо викидів СО2 та використання палива.

Укравтодор: на дорогах державного значення виконали близько 50 % запланованих ремонтів за рік

 

На кінець липня Укравтодор, відповідно до затверджених бюджетних програм, виконав майже 50 % робіт по проектах будівництва, реконструкції та ремонтів доріг в Україні.

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

 

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.

Мінрегіон розробив перелік об’єктів інфраструктури, яким не має присвоюватися поштова адреса

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило перелік об’єктів будівництва та нерухомого майна, яким не присвоюється поштова адреса. Відповідний наказ Мінрегіону №137, який затверджує цей перелік, був схвалений 21 червня 2019 року (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 червня 2019 року за №681/33652).

Володимир Гройсман перевірив, як на Полтавщині ремонтують дороги

 

Дорогу М-03 Київ-Харків-Довжанський востаннє ремонтували в 2012 році. Реконструювати автошлях почали минулого року. Нині роботи виконують на ділянці в Лубенському районі на 197 - 210 км. Як триває ремонт,  перевірили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та т.в.о голови облдержадміністрації Олег Пругло.  

Цьогоріч на дороги Полтавщини з державного бюджету передбачено 800 млн грн

 

Про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Полтавської області на апаратній нараді звітував директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Глава Уряду про дорожнє господарство країни: Важливо, аби стратегія відновлення для державних і місцевих шляхів була єдиною

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює формування стратегій розвитку місцевих доріг – у районних центрах – відповідно до цілей та завдань загальнодержавної стратегії розвитку дорожнього господарства на 2018-2022 роки. Про це він сказав під час засідання Уряду, однією з тем якої стало підбиття попередніх підсумків поточного сезону дорожніх робіт і минулих сезонів.

На полтавській ділянці траси Київ-Харків почали вкладати асфальт

 

Директор департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖГГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан перевірив хід відновлення дороги М-03 Київ-Харків у межах Полтави. Бригада ремонтників зараз працює на ділянці від вулиці Європейська до виїзду з міста в бік Києва.

Шумові смуги на українських дорогах можуть почати проектувати з 1 вересня, – Лев Парцхаладзе

1 вересня 2019 року набирають чинності зміни у державні будівельні норми (ДБН) щодо проектування доріг загального користування. Зокрема, в них міститься рекомендаційна норма щодо використання шумових смуг на найбільших українських трасах – дорогах вищої категорії (І-ІІ категорії).

Засульський міст, який не ремонтували 60 років, закінчать відновлювати за півроку

 

Ремонт мосту в Засуллі Лубенського району розпочали минулого року. Доти його не відновлювали 60 років. Останні 10 із них місцеві жителі користувалися мостом на свій страх і ризик – переправа через річку Сула була в аварійному стані. Незабаром проблему жителів вирішать – ремонтні роботи йдуть згідно з графіком.

На Полтавщині будуватимуть майданчики вагового контролю вантажних автомобілів

 

На сьогодні в області працює два пересувні вагові комплекси та 10 майданчиків вагового контролю вантажних автомобілів.

У Полтавській облдержадміністрації відбувся конкурс перевізників

 

В облдержадміністрації провели засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

«Встановлення вагових комплексів – це компроміс та співпраця всіх сторін: водіїв, місцевих громад, держави», – Роман Товстий

 

Один із факторів, що негативно впливає на якість доріг у регіоні, – це перевантажені фури.

В Чутівському районі відновлять міст через річку Свинківку

 

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації Тимофій Голбан ініціював ремонт мосту через річку Свинківку у Флорівці. Цією спорудою не займалися більше 30 років.

У Полтавській області продовжують реконструювати міст Засульської ОТГ

 

Сьогодні директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан зустрівся з проектантом і підрядником, які працюють над інфраструктурним об’єктом в Засуллі. Наразі там капітально ремонтують міст.

В Україні створили інтерактивну карту обласних та міжнародних автобусних перевезень

 

Уперше в Україні запрацювала інтерактивна мапа автобусних маршрутів.

Скільки виділяє місцева влада за перевезення пільговиків у Полтавській області

 

За інформацією Управління інфраструктури облдержадміністрації, на перевезення пільговиків автомобільним транспортом цього року з місцевих бюджетів Полтавської області передбачено понад 13 млн грн.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про створення Дорожнього фонду й збільшення фінансування на ремонт автошляхів для регіонів

 

Днями на Полтавщину приїжджав міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він зустрівся з жителями Лохвицького й Решетилівського районів, побував на полтавському летовищі. Також поспілкувався з керівництвом області про перспективи ремонту і будівництва доріг на Полтавщині.

Полтавщину з робочим візитом відвідав Міністр інфраструктури Володимир Омелян

 

Учора до Полтавщини приїхав Міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він поспілкувався з жителями Лохвицького та Решетилівського районів, оглянув полтавське летовище й проведення капремонту ділянки траси Київ–Харків у межах Полтави.

У Полтаві продовжують відновлювати ділянку траси Київ Харків у межах міста

 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький та директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖГГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан перевірили стан ремонтних робіт дороги М-03 Київ – Харків у межах міста Полтави.

Володимир Гройсман закликає голів міст та регіонів внести питання дотримання безпеки руху в загальні стратегії розвитку територій

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міських голів та керівників органів місцевої влади різних рівнів внести та активно опікуватися питаннями безпеки руху в рамках виконання регіональних стратегій розвитку. Про це він сказав під час засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху.

Минулого року на компенсацію міжміського та міжобласного перевезення пільговиків спрямували 10 млн грн

 

У  2018  році  послугами  автомобільного   транспорту  скористалося 49,6 млн. пасажирів, що на 9,8% більше, ніж у 2017 році.

На ремонт місцевих доріг Полтавщини цьоріч з держбюджету передбачили 802,9 млн грн

 

13 лютого відбулася прес-конференція директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофія Голбана та директора Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексія Басана. Вони розповіли про минулорічний ремонт доріг та пріоритети на цей рік.

Минулого року на Полтавщині відремонтували 120 тис. м2 автодоріг

      Рік тому на баланс Полтавської облдержадміністрації  перейшли більше 7 тис. км місцевих доріг. Раніше їх утримувала  Служба  автомобільних доріг області. Місцеві автошляхи перейшли на баланс Полтавської облдержадміністрації у критичному стані. Тому одним із пріоритетів на яких будується робота обласної державної адміністрації  є поточний середній ремонт автошляхів.

Рух транзитного автотранспорту на дорогах Полтавщини відновлено

 

Відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, з 23 год. 55 хв. 23 січня 2019 року зняті будь-які обмеження на рух транзитного (вантажного, пасажирського та приватного) автотранспорту по автошляхах області.

Сьогодні із 20:45 проїзд транзитного автотранспорту по дорогах Полтавщини закрито

 

Рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, сьогодні з 20:45 проїзд транзитного (пасажирського, вантажного, приватного) автотранспорту по автодорогах Полтавської області закритий до окремого розпорядження. 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив пріоритети роботи Уряду на 2019 рік

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду представив пріоритети роботи Уряду, які сформують ключові цілі і орієнтири на 2019 рік. Презентація такого оперативного плану є традиційною – так само, як і звітування про виконану роботу щокварталу і кожні півроку.

У зв’язку з погіршенням погодних умов рух транспорту в напрямку Київської області та в столиці тимчасово обмежений

 

За інформацією управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації, у зв’язку з погіршенням погодних умов 12 грудня 2018 року рух транспорту в напрямку Київської області тимчасово обмежений з 13-ї години, а в м. Київ – з 16-ї години.

Обережно, ожеледиця на дорогах

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, 6 грудня по місту й області утримається туман, видимість - 200-500 метрів, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

У Полтавському районі закінчено ямковий ремонт і триває поточний середній ремонт за сучасними технологіями

 

У Полтавському районі завершено ямковий ремонт автодоріг. На кількох автошляхах проводяться поточні середні роботи. Уже запланований капітальний ремонт дороги О1719274 /Суми-Полтава/Сем’янівка-Надержинщина.

Полтавська ОДА працює над проектом ремонту траси М-03 у Полтаві. Залишилось отримати співфінансування від міста

 

Полтавська облдержадміністрація отримала від міського управління ЖКГ дозвіл на розробку проекту та ремонт дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Уже провели зустріч із проектантами для визначення кошторису та оглянули місце подальшого розташування спецтехніки. Залишилося отримати від міста ще й згоду на співфінансування.

До кінця року Засульський міст на Полтавщині відремонтують на 90%

 

Міст у Засуллі на Лубенщині планують відремонтувати до кінця цього року, а вже наступного навесні розпочнуть класти асфальтне покриття. До цього міст 10 років був в аварійному стані.

У Нехворощі ремонтують аварійну дорогу за 50 мільйонів гривень

 

На Полтавщині тривають ремонти доріг. Розпочалися роботи на ділянці дороги Нехвороща – Селещина – Машівка. Підрядник відновлює автошлях у межах Нехворощі. Наступного року дорогу планують відремонтувати до Машівки. Роботи також тривають в 15 районах області.

Ямковий ремонт доріг на Полтавщині планують завершити в першій декаді вересня цього року, а поточний середній ремонт – до кінця вересня

 

На сьогоднішній апаратній нараді в облдержадміністрації обговорили питання стану ремонту доріг місцевого значення на території області. Нараду провів заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Участь у заході взяв голова обласної ради Олександр Біленький.

У Полтавській області перевірятимуть перевізників внутрішньообласних маршрутів

 

У Полтавській ОДА підбили підсумки конкурсу з пасажирських перевезень. Визначили перевізників, з якими укладуть договір на 5 років.

У Полтавській ОДА обговорили ремонт дороги Лубни — Чорнухи

 

На засіданні обговорили стан автошляху та окреслили плани із майбутнього ремонту. Також визначили джерела фінансування робіт.

Відбулась перевірка технічного стану транспортних засобів, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів

 

Сьогодні біля будівлі облдержадміністрації відбулася перевірка технічного стану транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршрутах та заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Конкурс відбудеться 14 серпня 2018 року.

В облдержадміністрації обговорили питання щодо безпеки дорожнього руху на Полтавщині

 

Сьогоднішня нарад з питання «Про безпеку дорожнього руху в Полтавській області» відбулася у форматі зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького з поліцією патрульної служби, Укртрансбезпеки, службою автомобільних доріг та агенцією регіональних доріг Полтавської області.

Роз’яснення Міністерства внутрішніх справ України щодо змін до ПДР, які вступили в дію 1 січня 2018 року

 

У Полтавській ОДА відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування

 

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, відбулося засідання конкурсного комітету при ОДА з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування.