У Полтавському районі закінчено ямковий ремонт і триває поточний середній ремонт за сучасними технологіями

У Полтавському районі завершено ямковий ремонт автодоріг. На кількох автошляхах проводяться поточні середні роботи. Уже запланований капітальний ремонт дороги О1719274 /Суми-Полтава/Сем’янівка-Надержинщина.

Полтавська ОДА працює над проектом ремонту траси М-03 у Полтаві. Залишилось отримати співфінансування від міста

Полтавська облдержадміністрація отримала від міського управління ЖКГ дозвіл на розробку проекту та ремонт дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Уже провели зустріч із проектантами для визначення кошторису та оглянули місце подальшого розташування спецтехніки. Залишилося отримати від міста ще й згоду на співфінансування.

До кінця року Засульський міст на Полтавщині відремонтують на 90%

Міст у Засуллі на Лубенщині планують відремонтувати до кінця цього року, а вже наступного навесні розпочнуть класти асфальтне покриття. До цього міст 10 років був в аварійному стані.

У Нехворощі ремонтують аварійну дорогу за 50 мільйонів гривень

На Полтавщині тривають ремонти доріг. Розпочалися роботи на ділянці дороги Нехвороща – Селещина – Машівка. Підрядник відновлює автошлях у межах Нехворощі. Наступного року дорогу планують відремонтувати до Машівки. Роботи також тривають в 15 районах області.

Ямковий ремонт доріг на Полтавщині планують завершити в першій декаді вересня цього року, а поточний середній ремонт – до кінця вересня

На сьогоднішній апаратній нараді в облдержадміністрації обговорили питання стану ремонту доріг місцевого значення на території області. Нараду провів заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Участь у заході взяв голова обласної ради Олександр Біленький.

У Полтавській області перевірятимуть перевізників внутрішньообласних маршрутів

У Полтавській ОДА підбили підсумки конкурсу з пасажирських перевезень. Визначили перевізників, з якими укладуть договір на 5 років.

У Полтавській ОДА обговорили ремонт дороги Лубни — Чорнухи

На засіданні обговорили стан автошляху та окреслили плани із майбутнього ремонту. Також визначили джерела фінансування робіт.

Відбулась перевірка технічного стану транспортних засобів, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів

Сьогодні біля будівлі облдержадміністрації відбулася перевірка технічного стану транспортних засобів, які пропонуються для використання на маршрутах та заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Конкурс відбудеться 14 серпня 2018 року.

В облдержадміністрації обговорили питання щодо безпеки дорожнього руху на Полтавщині

Сьогоднішня нарад з питання «Про безпеку дорожнього руху в Полтавській області» відбулася у форматі зустрічі першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Пісоцького з поліцією патрульної служби, Укртрансбезпеки, службою автомобільних доріг та агенцією регіональних доріг Полтавської області.

Роз’яснення Міністерства внутрішніх справ України щодо змін до ПДР, які вступили в дію 1 січня 2018 року

У Полтавській ОДА відбулося засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, відбулося засідання конкурсного комітету при ОДА з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування.