Відбулося спільне засідання регіональної та Державної комісій із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

У Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області відбулося спільне засідання регіональної та Державної комісій із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке пройшло у форматі відеоконференції.

14 грудня на Полтавщині очікується погіршення погоди

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вночі та вранці 14 грудня по місту та області зберігатиметься туман, видимість 200-500 м.

На Полтавщині питання  рибного браконьєрства перебуває на постійному контролі

05 грудня  на річці Псел співробітниками  Полтавського рибоохоронного патруля та Сектору водної поліції затримано мешканця села Кузьменки (м. Горішіні Плавні), який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову - лісковими сітками.

Синоптики застерігають про ускладнення погодних умов

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 1 грудня 2017 року по місту та області очікуються пориви південно-східного вітру 15-20 м/с, вдень сильний дощ.

Завтра на Полтавщині очікується туман

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 11 листопада по місту та області очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Командно-штабні навчання відбулися у Машівському районі

З 9 по 10 листопада управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації проведено планове командно-штабне навчання у Машівському районі.

Сьогодні на Полтавщині очікується туман видимістю 200-500 метрів

За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 09 листопада по місту та області очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Протиепізоотична комісія при Полтавській ОДА проголосувала за депопуляцію диких кабанів на території мисливських угідь Оржицького, Семенівського і Глобинського районів

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській облдержадміністрації. На ньому розглянули епізоотичний стан щодо африканської чуми свиней на території Полтавської області.

31 жовтня по місту та області очікується західний вітер 15-20 м/с

Шановні громадяни! За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології 31 жовтня по місту та області очікується західний вітер 15-20 м/с.

29-30 жовтня на Полтавщині очікується погіршення погоди

За інформацією Гідрометцентру та Полтавського обласного центру з гідрометеорології, 29-30 жовтня по місту та області внаслідок впливу активного циклону очікуються складні погодні умови: пориви вітру 17-22 м/с.

26-27 жовтня на Полтавщині очікується туман

Шановні громадяни! За інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вночі 26-27 жовтня по місту та області очікується туман, 200-500 м. Прохання бути обережними під час негоди!