Консультує міністр юстиції України: «Як отримати земельну ділянку учаснику АТО?»

 

Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?

Іван Скорогуб

Делегація з Полтавщини взяла участь у відзначенні четвертої річниці звільнення Торецька від проросійських терористів

 

Вихідними у місті Торецьк на Донеччині відзначили четверту річницю звільнення від проросійських терористів. Щорічно мешканці міста з теплотою в серці та вдячністю згадують тих, хто повернув мир у Торецьк, тих, завдяки кому Торецьк – це Україна.

Підрозділи територіальної оборони Полтавської області проходять підготовку

 

У межах підготовки підрозділу Полтавської бригади територіальної оборони 11 червня в Лохвицькому районі було проведено оповіщення й збір особового складу стрілецької роти. Особовий склад роти, а це представники оперативного резерву другої черги, залучено до п’ятиденного навчального збору, основною метою якого є забезпечити злагодження підрозділу, його готовність до виконання завдань за призначенням.

Вперше за останні роки зі школярами 10-11 класів області провели масштабний військово-патріотичний захід – виконання початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями

 

Полтавський обласний військовий комісаріат та Департамент освіти і науки облдержадміністрації в період із 18 по 21 травня 2018 року вперше за останні роки провели з учнями 10-11 класів Полтавщини практичну складову навчально-польових занять (зборів) із виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями.

Полтавський зональний відділ Військової служби правопорядку та військова прокуратура Полтавського гарнізону пропонують військовослужбовцям, які самовільно залишили військову частину, припинити злочинні дії й повернутися до повноцінного життя

 

Попри свідоме й чесне виконання обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців у Збройних Силах України, на жаль, є випадки самовільного залишення військових частин чи місця служби.

Строкова військова служба починається з обласного збірного пункту

 

Із перших днів перебування на Полтавському обласному збірному пункті призовників, незважаючи на те, що вони не братимуть участь у бойових діях, навчають азам військової справи, знайомлять із тактико-технічними характеристиками зброї, елементарними поняттями тактичної медицини, особливостями поводження з засобами індивідуального захисту.

Степан Полторак затвердив План створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак затвердив План створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

У межах весняної призовної кампанії з обласного збірного пункту відправилися на строкову військову службу 180 призовників

 

Сьогодні у межах весняної призовної кампанії з обласного збірного пункту відправилися на строкову військову службу 180 призовників із різних районів Полтавщини.

Перші 157 призовників із Полтавського обласного збірного пункту протягом 11-12 квітня призвані на строкову військову службу

 

Із майже дев’яти тисяч громадян призовного віку (від 20 до 27 років), які підлягають виклику на призовні комісії, на строкову службу з Полтавщини протягом квітня-травня буде призвано 575 осіб.

Протягом 2018 року Центри комплектування та соціальної підтримки будуть створені ще в 4 областях України

 

Збройні Сили ґрунтовно переглядають роль та місце військових комісаріатів у загальній системі комплектування військ та соціального захисту громадян, які проходили військову службу. Саме тому, протягом 2018 року, на базі військкоматів будуть створені територіальні центри комплектування та соціальної підтримки ще в 4 областях України.