Консультує міністр юстиції України: «Як отримати земельну ділянку учаснику АТО?»

Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?

Іван Скорогуб

Делегація з Полтавщини взяла участь у відзначенні четвертої річниці звільнення Торецька від проросійських терористів

Вихідними у місті Торецьк на Донеччині відзначили четверту річницю звільнення від проросійських терористів. Щорічно мешканці міста з теплотою в серці та вдячністю згадують тих, хто повернув мир у Торецьк, тих, завдяки кому Торецьк – це Україна.

Підрозділи територіальної оборони Полтавської області проходять підготовку

У межах підготовки підрозділу Полтавської бригади територіальної оборони 11 червня в Лохвицькому районі було проведено оповіщення й збір особового складу стрілецької роти. Особовий склад роти, а це представники оперативного резерву другої черги, залучено до п’ятиденного навчального збору, основною метою якого є забезпечити злагодження підрозділу, його готовність до виконання завдань за призначенням.

Вперше за останні роки зі школярами 10-11 класів області провели масштабний військово-патріотичний захід – виконання початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями

Полтавський обласний військовий комісаріат та Департамент освіти і науки облдержадміністрації в період із 18 по 21 травня 2018 року вперше за останні роки провели з учнями 10-11 класів Полтавщини практичну складову навчально-польових занять (зборів) із виконанням початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями.

Полтавський зональний відділ Військової служби правопорядку та військова прокуратура Полтавського гарнізону пропонують військовослужбовцям, які самовільно залишили військову частину, припинити злочинні дії й повернутися до повноцінного життя

Попри свідоме й чесне виконання обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців у Збройних Силах України, на жаль, є випадки самовільного залишення військових частин чи місця служби.

Строкова військова служба починається з обласного збірного пункту

Із перших днів перебування на Полтавському обласному збірному пункті призовників, незважаючи на те, що вони не братимуть участь у бойових діях, навчають азам військової справи, знайомлять із тактико-технічними характеристиками зброї, елементарними поняттями тактичної медицини, особливостями поводження з засобами індивідуального захисту.

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак затвердив План створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

У межах весняної призовної кампанії з обласного збірного пункту відправилися на строкову військову службу 180 призовників

Сьогодні у межах весняної призовної кампанії з обласного збірного пункту відправилися на строкову військову службу 180 призовників із різних районів Полтавщини.

Перші 157 призовників із Полтавського обласного збірного пункту протягом 11-12 квітня призвані на строкову військову службу

Із майже дев’яти тисяч громадян призовного віку (від 20 до 27 років), які підлягають виклику на призовні комісії, на строкову службу з Полтавщини протягом квітня-травня буде призвано 575 осіб.

Протягом 2018 року Центри комплектування та соціальної підтримки будуть створені ще в 4 областях України

Збройні Сили ґрунтовно переглядають роль та місце військових комісаріатів у загальній системі комплектування військ та соціального захисту громадян, які проходили військову службу. Саме тому, протягом 2018 року, на базі військкоматів будуть створені територіальні центри комплектування та соціальної підтримки ще в 4 областях України.