Протягом 2020 року лісові господарства проінвентаризують близько 22 тисяч гектарів земель лісового фонду

Стан інвентаризації земель лісового фонду на території Полтавщини обговорили на нараді в заступника голови облдержадміністрації Євгена Грекова. На зустрічі були присутні фахівці Юридичного департаменту, обласного управління лісового та мисливського господарства, Новосанжарського, Полтавського й Диканського лісових господарств, Департаменту екології та природних ресурсів ОДА.

«Осіб, які порушать карантинні заходи, притягатимуть до адміністративної відповідальності», – Олег Синєгубов

Під час брифінгу щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 в регіоні голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив на дотриманні вимог карантину та самоізоляції.

Сервісні центри МВС працюють у звичному режимі

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», запроваджено карантин на усій території України.

Голова Полтавської ОДА вважає найголовнішим завданням на посаді – подолання корупції

Про це Олег Синєгубов повідомив на пресконференції з приводу перших 100 днів на посаді.

Валерія Коломієць: Запрацював Telegram-канал системи БПД

Відтепер корисний безкоштовний юридичний контент буде зібраний в одному місці. У системи безоплатної правової допомоги з’явився власний Telegram-канал. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України Валерія Коломієць.

Керівництво поліції повинно стати на шлях викорінення корупції, – очільник Полтавщини Олег Синєгубов

Про це заявив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов під час представлення начальника поліції Полтавської області. Ним став  Іван Вигівський. Його представив у Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області голова Національної Поліції України Ігор Клименко.

За місяць співробітники Служби судової охорони попередили майже 100 спроб пронесення заборонених предметів до суду на Полтавщині

Впродовж січня 2020 року співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Полтавські області виявили та попередили 98 спроб незаконного пронесення заборонених предметів до судових установ м.Полтави, зокрема:

Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в східних областях зустрівся з головою Полтавської ОДА

Під час перебування з робочою поїздкою на Полтавщині Представник Уповноваженого в східних областях Сергій Красноперов познайомився з головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим. Зустріч відбулася з метою об’єднання зусиль щодо попередження, виявлення та недопущення порушень конституційних прав і свобод людини в регіоні.

Відкрито реєстрацію на першу Всеукраїнську онлайн-конференцію «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020»

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Полтавської області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено з 3 по 7 лютого 2020.

У Полтаві відкриють Центр захисту бізнесу та інвестицій

Центр захисту бізнесу та інвестицій створили, щоб зменшити ризики, з якими стикається бізнес, і збільшити інвестиційний потенціал Полтави. Ініціювали появу такого офісу народний депутат України Дмитро Нальотов і директор Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук Олександр Лемешко. На пресконференціїї в ОКІА «Новини Полтавщини» вони розповіли про подальшу діяльність центру.

Успіх діяльності Служби судової охорони залежить від професійності дій співробітників

Чергові навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області відбулися 18 січня на базі Октябрського районного суду м. Полтави.

За два тижні на Полтавщині припинено діяльність 40 нелегальних АЗС

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо боротьби з нелегальними АЗС, у період із 28 грудня 2019 року по 13 січня 2020 року на Полтавщині було проведено перевірки 161 автозаправної станції. 40 із них виявилися нелегальними, їхню діяльність було припинено. Розпочато 6 адміністративних і 9 кримінальних проваджень. Перевірки тривають.

Територіальне управління Служби судової охорони у Полтавській області інформує про свою діяльність

Служба судової охорони (далі – Служба) – державний орган у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах.

Про здобутки та виклики системи безоплатної правової допомоги говорили у Регіональному центрі

Виклики перед системою безоплатної правової допомоги у 2020 році, здобутки й основні завдання, реалізовані фахівцями системи БПД на Полтавщині, – про ці та інші питання говорили учасники підсумкової наради керівного складу системи БПД в області.

Національна поліція просить негайно повідомляти на лінію 102 про гральні заклади

Національна поліція жорстко реагуватиме на всі спроби відновити діяльність гральних закладів. По всій території України продовжують працювати мобільні групи, які моніторять дотримання норм законодавства щодо заборони функціонування будь-яких гральних закладів.

Олександр Дем’яненко: З 2020 року розширюється коло близьких осіб та членів сім’ї для декларування

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції ініціювало та провело триденний інформаційно-роз’яснювальний семінар із питань декларування.

Павоохоронці Полтавщини вживають заходів, спрямованих на забезпечення дотримання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні»

Органами прокуратури Полтавської області скоординовано діяльність правоохоронців на протидію гральному бізнесу. Уродовж 19-20 грудня на території області у відповідних закладах проведено 10 обшуків, під час яких вилучено 159 системних блоків, 31 монітор, 24 флеш-накопичувачі, чорнові записи тощо.