В обласному центрі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У Полтаві, на площі перед адмінбудівлею облдержадміністрації, зібралися учасники Революції Гідності – Полтавського та Київського майданів, духовенства, керівництво області та міста, представники органів виконавчої влади, учасники АТО/ООС, військовослужбовці, громадськість і студентська молодь.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за незалежність України.

Звернення голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні полтавці!

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії Україна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

У Полтаві вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво області й міста, представники депутатського корпусу обласної та міської рад, учасники бойових дій в Афганістані, представники організацій ветеранів війни в Афганістані, небайдужі полтавці зібралися біля пам’ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані 1979-1989 роках», що в обласному центрі.

Звернення голови облдержадміністрації Олега Синєгубова до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-афганці, учасники бойових дій на території інших держав!

Ви чесно й сумлінно виконували і виконуєте військову присягу та громадянський обов’язок. За хоробрість, гуманізм, найкращі людські якості заслужили щиру подяку багатьох народів світу та примножили авторитет рідної держави як країни-миротворця.

Пішов із життя директор «Миргородтеплоенерго» Олександр Король

2 лютого 2020 року на 50-му році життя перестало битися серце директора обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Миргородтеплоенерго» Короля Олександра Валентиновича.

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

Упродовж місяця у Полтавському краєзнавчому музеї працюватиме виставка «Українське військо. 1917-1921»

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського експонують виставку «Українське військо. 1917-1921». Вона створена фахівцями Українського інституту національної пам’яті відповідно до програми відзначення 100-річчя Української революції.

В облдержадміністрації розглядають справи щодо реабілітації кількох репресованих жителів Полтавщини

Відбулося засідання регіональної комісії з реабілітації у Полтавській області жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років при Департаменті культури і туризму облдержадміністрації.