Остання зміна сторінки: 10-11-2017 13:39

Оголошення про участь у тематичному навчальному курсі Японського агенстваміжнародного співробітництва (ЛСА)“Сільськогосподарська політика (В)”

 

Програмою технічного співробітництва між Україною та Японією заплановано участь представника від України у тематичному навчальному курсі Японського агентства міжнародного співробітництва (ЛСА) «Сільськогосподарська політика (В)», який проходитиме з 12 лютого по 24 лютого 2018 року в Японії.

Відбір кандидатів на участь у згаданому навчальному курсі здійснюється Посольством Японії в Україні на конкурсній основі.

Для участі у конкурсі кандидати повинні володіти російською мовою, бути на посаді не нижче директора департаменту в міністерстві (бажано керівника/заступника керівника відомства або великого регіону) та бути відповідальними за розробку, планування і реалізацію сільськогосподарської політики, мати більше 10 років досвіду роботи у зазначеній сфері, мати хороший фізичний та психічний стан здоров'я та не перебувати на військовій службі.

Враховуючи викладене, просимо до 22.11.2017 подати Посольству Японії, а в електронній копії - Мінекономрозвитку кандидатури для участі у конкурсному відборі. Подання кандидатур не є підставою для автоматичного зарахування для участі у навчальному курсі.

При цьому кандидати мають надати в друкованому вигляді (комп’ютерний набір тексту) заповнену анкету на участь англійською мовою (один оригінал з фотокарткою), скановану копію першої сторінки закордонного паспорту, початкову доповідь про країну (відповідно до вимог Додатку IV с. 9-11 брошури та подати органіграму організації. Анкета, подання та брошура в електронному вигляді додаються.

Просимо врахувати, що після проведення відбору та визначення учасника навчального курсу японська сторона проводить підготовчі заходи, пов’язані з оформленням віз, придбанням квитків та бронюванням місць у навчальному центрі. Тому, заміна учасника курсу неможлива, а відмова від участі призведе до фінансових збитків японської сторони та, відповідно, до зменшення можливостей для подальшої участі українських фахівців у навчальних курсах.

При цьому японська сторона бере на себе всі витрати, пов’язані з навчанням.