Остання зміна сторінки: 30-11-2017 14:02

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги  з медичного  обслуговування, які надаються Полтавською центральною районною клінічною лікарнею” та аналізу регуляторного впливу.

Зазначеним проектом розпорядження передбачено встановлення тарифів на платні медичні послуги  з медичного  обслуговування, які надаються Полтавською центральною районною клінічною лікарнею.

Зауваження і пропозиції щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації та аналізу регуляторного впливу надавати до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації за поштовою адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 218, або електронною поштою: E-mail: gue@adm-pl.gov.ua та до Державної регуляторної служби України за поштовою адресою: м. Київ,                вул. Арсенальна, 9/11, або електронною поштою: E-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Всі звернення і пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань надавати в письмовому вигляді або на електронних носіях за вказаною адресою протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги  з медичного  обслуговування, які надаються Полтавською центральною районною клінічною лікарнею”