Остання зміна сторінки: 10-09-2018 13:49

Повідомлення про оприлюднення

 

         Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності” повідомляємо  про  оприлюднення  проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються Котелевською центральною районною лікарнею” та аналізу регуляторного впливу.

         Зазначеним проектом розпорядження передбачено встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються Котелевською центральною районною лікарнею.  

Зауваження і пропозиції щодо проекту розпорядження голови облдержадміністрації та аналізу регуляторного впливу надавати до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації за поштовою адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 218, або електронною поштою: E-mail: gue@adm-pl.gov.ua та до Державної регуляторної служби України за поштовою адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, або електронною поштою: E-mail: inform@dkrp.gov.ua.

         Всі звернення і пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань надавати у письмовому вигляді або на електронних носіях за вказаною адресою впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження голови облдержадміністрації „Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються Котелевською центральною районною лікарнею”