Остання зміна сторінки: 07-04-2017 15:51

План основних заходів облдержадміністрації на 10 – 15 квітня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1.  Про стан та перспективи модернізації професійно-технічних закладів області.

2. Про підсумки зовнішньоекономічної діяльності підприємств області у 2016 році та перспективи її розвитку у 2017 році. Стан державно-приватного партнерства в області.

3. Про підсумки введення в експлуатацію житла у 2016 році та перспективи на 2017 рік.

4. Про стан впровадження в облдержадміністрації Єдиної системи електронного документообігу Полтавської області.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

12.00

ХІІІ Універсіада Полтавщини вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з волейболу серед жінок.

13.00

Урочисте відкриття паліативного відділення           Кременчуцької другої міської лікарні.

15.00

Нарада щодо плану розвитку госпітального округу за участі представників районів м.Кременчука.

19.00

Відкриття фестивалю класичної музики „Віват, Полтава!”. Концерт камерного оркестру ім. Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії. Диригент – Вінстон Вогель (Нью-Йорк, США).

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Нарада щодо працевлаштування випускників ВДНЗУ „Українська медична стоматологічна академія” та комплектації лікарськими кадрами лікувально-профілактичних закладів області.

10.00

Нарада з питань підготовки до участі області у XXIX Міжнародній агропромисловій виставці „Агро-2017”.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

12.00

Фінальний концерт Регіонального етапу Всеукраїнської акції „Серце до серця”.

14.30

Відкриття виставки робіт полтавського художника Ігора Лотиша „7 планет NASA” з нагоди Всесвітнього Дня авіації і космонавтики.

9.00

Виїзна робоча нарада щодо реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного

диспансеру по вул. Макаренка 1а, 1б в м.Полтаві.

Управління капітального будівництва облдержадміністрації

10.00

Засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян при обласній державній адміністрації.

Білокінь М.І.

10.30

Зустріч з представниками експертної місії Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ в рамках програми „U-LEAD з Європою”.

Головко В.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації,

Управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації

11.00

Нарада з питань організації та проведення заходів з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

11.00

Презентація книги Аліма Алієва та Севгіль Мусаєвої „Мустафа Джемілєв. Незламний”.

13.00

Урочистий захід спільно з громадською організацією „Спілка ветеранів Байконуру” з нагоди Всесвітнього Дня авіації і космонавтики.

14.00

Персональна виставка живопису Жанни Лугової.

14.15

Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат 12, 14, 16 років.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання Регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань спів-власників багатоквартирних будинків.

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

11.00

Проведення обласної акції „Великодній кошик”, зокрема привітання 2 сімей загиблих учасників АТО.

Товстий Р.І.

10.00

Нарада щодо розподілу митних платежів для фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг в контексті проекту постанови КМУ від 16.09.2015 №726 „Про проведення експерименту фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві” (із внесеними змінами).

Пісоцький А.А.,

11.00

Виїзний прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації у Гребінківському районі.

Білокінь М.І.

12.00

Відкриття виставки Всеукраїнського  волонтерського фотопроекту „Якби не війна”.

П'ятниця, 7 Квітень, 2017