Остання зміна сторінки: 10-03-2017 15:38

План основних заходів облдержадміністрації на 13 – 17 березня 2017 року

березня

Проведення Всеукраїнської акції „Я можу врятувати життя!”.

березня 9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про основні завдання розвитку галузі агропромислового комплексу області на 2017 рік.

2. Про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин у Полтавській області.

3. Про стан виконання централізованих заходів щодо надання медичної допомоги хворим на туберкульоз.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.30

Регіональний семінар „Формування компетентностей учнів під час реалізації концептуальних засад реформування середньої освіти „Нова українська школа”.

березня 11.00

ХІІІ Універсіада Полтавщини вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з гандболу.

березня 14.00

Організаційна нарада щодо зустрічі та супроводження учасників Всеукраїнської акції „Потяг Єднання України „Труханівська Січ” у        м. Полтаві 16 березня поточного року.

березня 16.00

Відкриття музичного фестивалю „І струни Лисенка живії…” з нагоди відзначення 175-річчя від дня народження Миколи Лисенка. Концерт симфонічного оркестру Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка.

Білокінь М.І.,

Управління культури

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

ХІІІ Універсіада Полтавщини вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з настільного тенісу.

12.00

Урочистості та святковий концерт з нагоди Дня українського добровольця.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

12.00

ХІІІ Універсіада Полтавщини вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з плавання.

13.00

14.00

Оприлюднення звіту про використання коштів за 2016 рік Полтавською обласною державною адміністрацією – головним розпорядником коштів державного бюджету.

Білокінь М.І.,

Департамент фінансів облдержадміністрації

15.00

Концерт української вокально-хорової музики в рамках фестивалю „І струни Лисенка живії…”.

Управління культури

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

10.00

Навчання з питань підготовки антикорупційних програм та оцінки корупційних ризиків. Моніторинг щодо своєчасності заповнення та подання електронних декларацій.

11.00

Урочистий пленум обласної організації ветеранів з нагоди відзначення 30-ї річниці заснування Полтавської обласної організації ветеранів.

13.30

Зустріч з директором Європейської Академії Берліну доктором Екертом Штратеншульте.

Головко В.А., Білокінь М.І.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

13.30

14.00

Участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

14.00

34-й обласний зліт юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах (фольклорно-етнографічний напрям).

16.00

Тематичний брейн-ринг для підлітків.

березня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

березня

Зустріч і супровід учасників Всеукраїнської акції „Потяг Єднання України „Труханівська Січ” у       м. Полтаві.

10.00

Міжвідомчий Форум для представників органів влади Полтавської області „Ефективне врядування в громадах – запорука прискореного розвитку Полтавщини”.

Головко В.А., Білокінь М.І.,

10.00

Засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї при облдержадміністрації .

Товстий Р.І.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

15.30

Прес-конференція керівництва облдерж-адміністрації, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та представників учасників Всеукраїнської акції „Потяг Єднання України „Труханівська Січ”.

16.00

Загальний збір учасників Всеукраїнської акції  „Потяг Єднання України „Труханівська Січ”: вітальне слово керівництва облдержадміністрації, Департаменту освіти облдержадміністрації і науки, гостей акції, концертна програма.

березня

Участь в урочистих заходах, присвячених творчості видатних поетів Білорусії та України Янки Купали та Тараса Шевченка.

Головко В.А., Білокінь М.І.

10.00

Відкриття документальної виставки з нагоди      100-річчя створення Центральної Ради на тему: „Українська Центральна Рада – керівний центр української революції”.

Державний архів Полтавської області

11.00

Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005 років народження пам’яті             В.Климента.

П'ятниця, 10 Березень, 2017