Остання зміна сторінки: 24-03-2017 15:35

План основних заходів облдержадміністрації на 27 березня – 1 квітня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан забезпечення учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності на території області.

2. Про стан надання населенню області житлових субсидій в опалювальний період 2016/17 року та основні завдання у зв'язку з необхідністю проведення призначення житлових субсидій на наступний період з 01.05.2017.

3. Про підготовку до проведення в області двомісячника охорони рибних запасів „Нерест – 2017”.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Засідання обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботи в зоні відчуження.

11.00

Десятий Всеукраїнський науково-практичний семінар „Актуальні питання всесвітньої історії та методика їх викладання. До 500-ліття Реформації в Європі”.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” серед державних службовців Полтавської облдержадміністрації у 2017 році.

11.00

Відкриття персональної виставки творів художниці Жанни Лугової.

14.00

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області

10.00

Засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації.

10.00

Участь у роботі виїзної конкурсної комісії облдержадміністрації на заняття вакантної посади заступника голови Семенівської райдерж- адміністрації Полтавської області.

10.00

Обласний семінар для викладачів по класу фортепіано початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

11.00

Засідання обласної спостережної комісії.

11.00

Семінар на тему: „Правові засади організації роботи музеїв, створених у складі підприємств, установ, організацій та навчальних закладів”.

14.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

березня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

березня

Проведення комплексної перевірки стану здійснення виконкомом Полтавської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

9.00

Нарада з питань обговорення процедури функціонування та припинення експлуатації полігонів і звалищ твердих побутових відходів на території області.

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

11.00

Нарада за участі голів райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та керівників підрозділів освіти райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад з питань створення та діяльності опорних шкіл.

Головко В.А.,

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Участь у селекторній нараді Міністерства соціальної політики України.

14.00

Участь у робочій зустрічі членів постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин з керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

14.00

Презентація нової поетичної збірки „Молюсь за тебе, Україно… Поети Полтавщини – Героям Майдану і АТО”.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Карлівському районі.

10.00

Закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій).

Департамент освіти і науки

10.00

Проведення регіонального конкурсу образотворчого мистецтва „Барви  рідної землі”, відкритого конкурсу народно-сценічного танцю „Джерела надії” та обласних конкурсів „Поетична зірка”, „Веселкові акорди” та „Душі пісенної криниця”.

12.00

Відкриття виставки карикатур під назвою „Гумор і космос”, присвяченої всесвітньому Дню гумору.

13.00

Виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Полтавщини „Великодень”.

квітня

10.45

11.00

Заходи з вшанування пам’яті М.В.Гоголя з нагоди 208-ї річниці від  дня його народження:

- покладання квітів до пам’ятника М.В.Гоголя та на могилу його батьків;

-  перегляд вистави „Різдвяна ніч” за участю акторів Полтавського академічного обласного театру ляльок.

квітня

18.00

Відкриття IX Відкритого регіонального фестивалю театрального мистецтва „В гостях у Гоголя”. Вистава Київського національного академічного театру оперети „Bravo I'Operette!”.

Білокінь М.І.,

П'ятниця, 24 Березень, 2017