Остання зміна сторінки: 26-05-2017 15:39

План основних заходів облдержадміністрації на 29 травня – 4 червня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про роботу підприємств нафтогазового комплексу області у 2016 році та співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

2. Про стан роботи з національно-патріотичного виховання та військово-фізичної підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах області.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Засідання Ради стейкхолдерів професійно-технічної освіти області.

Департамент освіти і науки

13.00

Нагородження переможців всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

Департамент освіти і науки

15.00

Установча нарада членів робочої групи з проведення 30 травня 2017 року комплексної перевірки стану здійснення виконкомом Кременчуцької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

травня

Участь у засіданні НКРЕКП щодо встановлення тарифів для надання послуг ПОКВПТГ „Полтаватеплоенерго”.

Пругло О.Є.

травня

Проведення комплексної перевірки стану здійснення виконкомом Кременчуцької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

10.00

Розширена нарада щодо наслідків цільової перевірки, проведеної Міністерством юстиції  України, діяльності Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з питань дотримання вимог Закону України „Про нотаріат” щодо організації нотаріальної діяльності державних і приватних нотаріусів Полтавської області, дотримання ними порядку вчинення нотаріальних дій та виконання правил нотаріального діловодства.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області

11.00

Семінар-нарада з питання: „Селекція в тваринництві – запорука продуктивності молочного стада”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

12.00

Заключний концерт обласного міжвузівського фестивалю-конкурсу „Студентська весна-2017”.

11.00

Обласне дитяче свято до Дня захисту дітей.

Товстий Р.І.,

Служба у справах дітей

11.00

Виїзне розширене засідання Архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдерж-адміністрації.

Пісоцький А.А.

12.00

Виставки творчих робіт „Палітра дитячих мрій” та нагородження переможців трьох художніх конкурсів: XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості „Об’єднаймося ж, брати мої!”, обласних конкурсів „Герої сьогодення – очима дітей” та „Світ навколо нас”.

9.30

Акція „Мій тато – герой” для дітей загиблих учасників АТО, до Дня захисту дітей.

м.Полтава,

Краєзнавчий музей

ім. В.Кричев-ського

10.00

Нарада з питань ремонту та утримання доріг в Чутівському районі.

Пісоцький А.А.

10.00

Обласний фестиваль дитячої творчості „Миргородський квітограй”.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань безпечної діяльності підсобних господарств будинків-інтернатів системи соціального захисту області.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Полтавський регіональний форум між-муніципального співробітництва спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Головко В.А.,

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

10.00

Всеукраїнський полуничний фестиваль-ярмарок „Білецьківський край – полуничний рай”.

10.00

Обласне свято „Козацької слави цілюще джерело” на честь козаків Говтвянської сотні на Шар-горі у Козельщинському районі.

9.30

Обласне свято „Зелене свято Гончаревого дитинства”.

11.00

Обласне свято „Прийди, прийди до мене, Неділенько Зелена!” до Дня Святої Трійці.

12.00

Благодійний ярмарок з нагоди Дня Святої Трійці.

П'ятниця, 26 Травень, 2017