Остання зміна сторінки: 31-03-2017 15:29

План основних заходів облдержадміністрації на  3 – 9  квітня   2017  року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2016/17 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2017/18 року.

2. Про забезпечення координації робіт щодо виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України „Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я”.

3. Про стан надання послуг архівними установами області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

11.00

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Товстий Р.І.,

Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації

11.00

Участь у регіональному семінарі щодо примусового виконання за аграрними розписками для представників управлінь юстиції та виконавчої служби, підключених до реєстру аграрних розписок.

Товстий Р.І.,

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області

15.30

Концерт за участю творчих колективів Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

11.00

Розширене засідання обласної призовної комісії.

17.00

Концерт студентів і магістрантів Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Товстий Р.І.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

10.30

Презентація поетичної збірки „І.ДЕ.Я” поета з Миколаївщини Сашка Обрія.

квітня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдерж-адміністрації.

10.00

Участь у спільному засіданні колегій  Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації та Управління містобудування та архітектури облдерж-адміністрації з питань підготовки базової інформації, необхідної для залучення потенційних інвесторів, а також містобудівної документації та впровадження містобудівного кадастру як основи залучення інвестицій.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

ІХ обласний фестиваль-конкурс „Молодь обирає здоров’я”.

Департамент освіти і науки

квітня

Проведення Дня благоустрою території області в рамках щорічної Всеукраїнської акції „За чисте довкілля”.

Пругло О.Є.,

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Обласний конкурс „Музичний калейдоскоп” виконавської майстерності учнів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

П'ятниця, 31 Березень, 2017