Остання зміна сторінки: 02-06-2017 15:28

План основних заходів облдержадміністрації на 6 – 9 червня 2017 року

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Участь у виїзному засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Пісоцький А.А.,

10.00

Урочистості з нагоди професійного свята до Дня журналіста.

10.00

Міжнародний Семінар-воркшоп Generation global. Міжнародний проект „Спілкуваня іноземною мовою за допомогою конференцій та ІКТ”.

Департамент освіти і науки

10.30

Всеукраїнський науково-практичний семінар з технологічної освіти „Трудове навчання в контексті Нової української школи”.

Департамент освіти і науки

14.00

Нарада з питань фінансового стану обласних підприємств житлово-комунального господарства.

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдерж-адміністрації.

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

10.00

Участь у кущовому семінарі для сільських, селищних голів, секретарів сільських, селищних рад, державних службовців райдержадміністрацій, голів та членів громадських рад при районних державних адміністраціях на тему: „Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині”.

Пругло О.Є.

10.00

Нарада з питань організації та проведення заходів до 21-ї річниці Конституції України.

10.30

Участь у церемонії відкриття XXIХ Міжнародної агропромислової виставки „Агро – 2017”

12.00

Урочиста церемонія відзначення переможниць та учасниць V обласного конкурсу „Успішна жінка Полтавщини”.

Головко В.А.

13.00

Участь у форумі „Агро – 2017”: „Аграрна політика – успіх через партнерство”.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

14.00

Нарада з питань ремонту та утримання доріг в Чутівському районі.

14.00

Відкриття палат для осіб похилого віку з категорії вимушено переміщених осіб з зони проведення АТО в рамках проекту ЄС „Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб”.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

10.00

Нарада з питань комплексної очистки, збільшення водності та покращення екологічного стану річки Коломак.

Департамент екології та природних ресурсів

11.00- 14.00

Нарада з питань актуалізації Перспективного плану формування територій громад Полтавської області (6 районів області).

П'ятниця, 2 Червень, 2017