Остання зміна сторінки: 05-05-2017 15:02

План основних заходів облдержадміністрації на 8 – 14 травня 2017 року

11.00

Обласне свято „Обереги пам’яті” з нагоди Міжнародного Дня пам’яті та примирення в рамках відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вшанування пам’яті загиблих воїнів Південно-Західного фронту   (урочище Шумейкове Лохвицького району).

21.00

Акція „Перша хвилина миру” з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення.

травня,

(за окремим планом)

Відвідування та урочисте привітання ветеранів Другої світової війни 1939-1945 років у Полтавському обласному клінічному госпіталі для інвалідів війни з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та Дня пам’яті та примирення.

Департамент охорони здоров’я

9.00

Покладання вінків та квітів до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заступники  голови облдержадміністрації

9.40

Панахида та покладання квітів до могил загиблих учасників АТО на Алеї Героїв.

Білокінь М.І.,

10.00

Урочисті заходи „Минулого вогонь не гасне” з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення.

Головко В.А.

11.00

Відвідування та урочисте привітання ветеранів Другої світової війни 1939-1945 років у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці з 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Європі та Днем пам’яті та примирення.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдерж-адміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

Засідання конкурсної комісії з визначення в 2017 році виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року за напрямком „Підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності, що надаватимуть дорадчі послуги за рахунок коштів обласного бюджету”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

14.00

Засідання „круглого столу” із замовниками, забудовниками обласного центру та міст області за участю регіональних державних установ та самоврядування в рамках проекту „Вітчизняні будівельні матеріали – шанс оновлення міст та регіонів України”.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання обласної комісії з узгодження різниці в тарифах.

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

11.00

Наукова конференція, присвячена 150-річчю відомого українського музейника й археолога, зачинателя вивчення писанкарства в Україні Сергія Климентійовича Кульжинського.

12.00

Церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди затвердження Радою Міністрів ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським союзом.

9.30

Відкрите засідання Чутівської призовної комісії.

Обласний військовий

комісаріат

13.00

Урочистості з нагоди 100-річного ювілею приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів „Миргородкурорт”.

Головко В.А.

11.00

Обласне свято „Роде наш красний” та обласний огляд-конкурс родинних та сімейних ансамблів на відзначення Дня матері в Україні та Міжнародного дня сім’ї.

9.00

Відкриті змагання зі спортивних бальних танців „Гран-Прі Полтавщини” за участі танцюристів міжнародного класу, чемпіонів України та призерів кубків Європи і світу”.

Білокінь М.І.,

П'ятниця, 5 Травень, 2017