Остання зміна сторінки: 11-09-2018 15:09

14 вересня 2018 року о 12.00 в ОКІА «Новини Полтавщини» (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 517) відбудеться прес-конференція журі ІІ Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДОК».

У ній візьмуть участь заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, засновник фестивалю «КіноДОК» Ганна Левківська, голова журі фестивалю, голова Національної спілки кінематографістів України, кінокритик, сценарист, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка Сергій Трамбач, український кінорежисер, сценарист, актор, академік Національної академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка Михайло Іллєнко, український режисер-документаліст, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки кінематографістів України, лауреат премії імені Я. Галана, Державної премії України імені Т.Г. Шевченка, лауреат Літературної премії імені Михайла Чабанівського Валентин Сперкач, письменниця, лауреат Національної премії України імені Т.Г. Шевченка, народний депутат України Марія Матіос і голова комісії по відбору фільмів до конкурсної програми Володимир Войтенко.

Планується, що на заході будуть присутні й перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький та українська акторка театру і кіно, Герой України Ада Роговцева.

Цього року до участі в конкурсній програмі фестивалю відібрано 22 фільми.

Одночасно з переглядом конкурсних стрічок пройдуть зустрічі молоді з майстрами кіномистецтва та бізнесу, видатними сучасниками, виставки, конференції. У програмі фестивалю передбачені й спортивні події: велопробіг, турнір бойових мистецтв. Також діятиме виставка унікальних автомобілів, працюватиме містечко майстрів. Відбудуться виступи кращих музичних колективів країни та Полтавщини.

Паралельно з Міжнародним фестивалем документального патріотичного кіно відбудуться заходи XII Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині».

Фестиваль проводиться за сприяння Полтавської ОДА і громадськості міста, області та країни.

Детальна інформація – на сайті фестивалю: http://kinodocfest.com.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 13.09.2018 року за тел. 56-21-19.

Вівторок, 11 Вересень, 2018