Остання зміна сторінки: 07-02-2018 14:42

14 лютого 2018 року об 11.00 у виставковій залі міського Будинку культури м. Полтава (майдан Незалежності, 5) відбудеться урочисте відкриття галузевої виставки «Нафта. Газ. Сервіс – 2018». Вона працюватиме упродовж двох днів – 14 і 15 лютого.

Захід складається зі спеціалізованої галузевої виставки нафтогазового комплексу та науково-практичних семінарів і конференцій. Під час роботи відвідувачам виставки запропонують ознайомитися з експозиціями близько 50 компаній нафтогазового сектору.

В експозиції буде представлено широкий спектр обладнання, матеріалів і технологій для розвідки, буріння, добування, переробки, транспортування та зберігання нафти, газу і нафтопродуктів, а також системи безпеки, контролю, обліку енергоносіїв, інноваційні проекти тощо.

Щорічно виставку відвідують і беруть участь у заходах представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, науково-технічних закладів, керівники і спеціалісти галузевих відомств і підприємств.

Цього року в заході вперше візьмуть участь понад 10 нових компаній, зокрема з Монако й Канади, які спеціалізуються на виробництві нафтогазового обладнання для нафтових і газових свердловин, запірної арматури, фільтраційного обладнання та ін.

Виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2018» має важливе значення для розвитку вітчизняної нафтогазової промисловості, міжнародної співпраці й інвестиційної діяльності, а також є територією ділового спілкування між учасниками й гостями заходу.

Організатори – виставковий центр «ТіС». Виставка проходить за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Полтавської обласної державної адміністрації, ГО «Спілка буровиків України», технічного комітету стандартизації України «НАФТОГАЗ нормування» (ТК 138).

Контактний телефон оргкомітету (0532) 61-23-61. 

Середа, 7 Лютий, 2018