Про встановлення тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав КП „Кременчуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації”

Версія для друку
Дата: 
18.03.2010
Номер: 
90
Реєстраційний номер: 
17/1515

У К Р А Ї Н А
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови обласної державної адміністрації
 

18.03.2010 № 90
 
 
  Зареєстровано в Головному
управлінні юстиції
у Полтавській області
19.03.2010 за №17/1515
 

Про встановлення тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна

та реєстрацію таких прав КП „Кременчуцьке міжміське

бюро технічної інвентаризації”

 

Відповідно до пункту 12 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”, із змінами:

 

1. Встановити тарифи на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав комунального підприємства „Кременчуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації”, що додаються.

 

2. Встановити плату за виготовлення бланків та видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку не більше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

3. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Поліщук В.М.) в установленому порядку забезпечити подання розпорядження

Головному управлінню юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Пустовгар О.М.) у десятиденний строк оприлюднити розпорядження у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті „Зоря Полтавщини”.

 

4. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 
Голова
обласної державної
адміністрації
В.АСАДЧЕВ

 

угору ↑

07.07.2012