Банки й мережева торгівля працюють, але графіки скориговані

Версія для друку

Банки й мережева торгівля працюють, але графіки скориговані

 

На Полтавщині постачання продукції у мережі магазинів здійснюється постійно. Про це повідомили в Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА. Основні групи продовольчих товарів – у наявності.

Графіки роботи мереж скориговані:

АТБ маркет працює з 8:00 до 20:00;

Маркет ОПТ – із 8:00 до 19:00;

Сільпо – 8:00 до 19:00.

Банки працюють у штатному режимі.

У роботі Приватбанку збоїв немає. Ліміт на зняття готівки на 1 людину – 3 тис. грн у день. Готівку завозять до банкоматів відповідно до графіків інкасації.

Крім того, готівку можна зняти у мережі магазинів «Сільпо» за умови здійснення покупки й безготівкового розрахунку.

У роботі Ощадбанку також збоїв немає. Забезпечення готівкою здійснюється в повному обсязі. Обмеження для зняття готівки в банкоматi для клієнтів Ощадбанку – 30 тис. грн, для клієнтів інших банків – 1 тис. грн.

Відділення Укргазбанку і Полтавабанку працюють у звичайному режимі, звертаються до населення області у торговельних мережах надавати перевагу безготівковому розрахунку.

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів ПОВА, наразі екологічний стан області стабільний. За даними 5 пунктів спостереження обласного центру з гідрометеорології, радіаційний фон атмосферного повітря на Полтавщині – в межах норми.

«Звертаємо увагу, що внаслідок спалення ворожої бойової техніки можливе локальне забруднення атмосферного повітря продуктами згоряння», – зазначили в Департаменті.

 

угору ↑

28.02.2022