Остання зміна сторінки: 12-12-2013 10:05

11 грудня 2013 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Бориса Галушка відбулася нарада у селекторному режимі з питань розподілу та використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (далі – Фонд), передбачених для фінансування природоохоронних заходів у 2013 році.

У нараді взяли участь розпорядники коштів Фонду: Управління капітального будівництва, Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Департамент праці та соціального захисту населення, Департамент фінансів, Департамент житлово-комунального господарства, Департамент освіти і науки, Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів, органи місцевого самоврядування, КП ПОР «Полтававодоканал» та представники засобів масової інформації.

На нараді було обговорено питання використання коштів Фонду та звіт про обсяг виконаних робіт. Йшлося також про  проблеми, які виникають під час проведення робіт для реалізації природоохоронних заходів. Представники районів доповіли про ситуацію, що склалася на місцях, та пообіцяли ретельніше підходити до виконання заходів.

Заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко, підбиваючи підсумки наради, зазначив, що  питання природоохоронної роботи знаходиться на постійному контролі в Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, обласній державній адміністрації та надав керівникам  відповідні  доручення.