Цього року у вишах Полтавщини навчається 5731 першокурсник, із них – 264 переселенці

Версія для друку

Цього року у вишах Полтавщини навчається 5731 першокурсник, із них – 264 переселенці

 

До навчання в усіх вишах області вже долучилися першокурсники. Успішно подолавши всі етапи вступної кампанії, вони розпочали здобувати вищу освіту. Цього року першокурсників у вишах Полтавщини – 5731, із них 264 переселенці. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

За його словами, порівняно з попереднім роком більше вступників обрали заклади вищої освіти саме нашої області. Подали близько 23 тисячі заяв, із них на умовах державного замовлення – понад 16 тисяч.

Також на Полтавщині завершився вступ до закладів фахової передвищої освіти. Зарахували 3743 дитини, з них – 125 переселенців.

Попитом цьогоріч користується професійно-технічна освіта. Як повідомив Дмитро Лунін, до профільних закладів області вже зарахували 3676 людей, зокрема 56 переселенців. 

Найбільш затребувані професії – тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, кухар, електрогазозварник. Прийом на навчання до закладів професійної (професійно-технічної) освіти триває до 1 листопада.

угору ↑

21.09.2022