Енергетична незалежність України – це складова енергетичної безпеки, – зустріч Глави Уряду з делегацією Уряду США

Версія для друку

Енергетична незалежність України – це складова енергетичної безпеки, – зустріч Глави Уряду з делегацією Уряду США

 

Енергетична незалежність України – це складова енергетичної безпеки Європи і запорука ефективної співпраці з іншими стратегічними партнерами держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Старшим заступником помічника Держсекретаря США з питань енергетичних ресурсів Кентом Логсдоном. Високопосадовець очолив делегацію американських фахівців, які оглянули газоносні регіони України, зокрема Полтавську область, на предмет реалізації і розвитку міжнародних проектів на тих територіях.

Як зазначив Кент Логсдон, він дуже задоволений візитом і розраховує на подальший діалог на високому представницькому рівні.

«Енергетика – це велика частина наших відносин. Вашингтон дуже серйозно ставиться до енергетичної складової співпраці з Україною. Уряд США зацікавлений у реалізації спільних проектів»,– сказав Кент Логсдон.

«Дякуємо за увагу до питань енергетики, – сказав у свою чергу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. – Спільне вирішення таких питань впливає не тільки на енергонезалежність України, а й на енергетичну безпеку Європи».

Співрозмовники відзначили, що в числі тем, по яких Україна і США мають спільну позицію, є посилення ролі України як транзитера газу до європейських споживачів і максимальне завантаження української ГТС, протидія будівництву газопроводу «Північний потік-2», який є суто політичним проектом і черговою гібридною зброєю проти ЄС, а також посилення власної спроможності України як газоносної держави.

«Саме тому для нас надзвичайно важливо забезпечувати подальше взаємовигідне співробітництво», – сказав Володимир Гройсман.

Урядовий портал

угору ↑

24.06.2019