Голова Полтавської облдержадміністрації вакцинувався від коронавірусу

Версія для друку

Голова Полтавської облдержадміністрації вакцинувався від коронавірусу

 

15 березня у Полтавській обласній клінічній лікарні відновного лікування зробив щеплення від COVID-19 голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Він отримав першу дозу залишку вакцини виробництва Oxford/AstraZeneca (Covishild). Охочі також можуть записатися на щеплення залишковими дозами вакцини на сайті Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА.

«Своїм прикладом хочу довести, що дана процедура абсолютно безпечна і правильна, – сказав Олег Синєгубов після щеплення. – Від нашої самосвідомості нині залежить успішне майбутнє боротьби з коронавірусом. Ми всі маємо вакцинуватися відповідно до черги, треба зробити все, щоб надалі цей вірус не розповсюджувався. Адже тільки за умови набуття загального імунітету, ми зможемо подолати цю пандемію».

Після вакцинації Олег Синєгубов почувається добре. Жодних серйозних реакцій на вакцину в Полтавській області зафіксовано не було.

Нагадаємо, що на Полтавщині триває другий етап вакцинації від коронавірусної інфекції. Щеплення отримали вже майже 2500 осіб, найбільше серед них медичних працівників з усіх районів області.

Відсьогодні до роботи залучено вже 9 мобільних бригад з імунізації, які за день здатні робити до 900 щеплень. На другому етапі почнуть щеплювати літніх людей та працівників інтернатів.

 

угору ↑

15.03.2021