Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводить відбір проектів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme

Версія для друку

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводить відбір проектів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme).

До участі у програмі запрошуються уряди, корпорації, міжнародні організації, неурядові організації, представники академічних кіл та громадянського суспільства.

Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

Впродовж роботи Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», яка відбудеться у Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 року - 10 квітня 2021 року, програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн-учасниць виставки, економічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

Оргкомітет «ЕКСПО-2020» очікує на участь проектів, які покликані вирішувати глобальні виклики в таких сферах:

  • інклюзивне та дієве надання послуг,
  • засоби до існування та розвиток підприємств,
  • життєздатні середовища існування,
  • соціальний розвиток,
  • харчова та енергетична безпека, доступ до питної води.

Кінцевий термін для подачі заявок - 30 червня 2019 року.

Більше інформації про програму Global Best Practice Programme та заявку на участь у ній можна знайти за посиланням: https://bitly.su/nXKP8ycP

угору ↑

13.06.2019