На Полтавщині працевлаштовано на 1,6 тис. осіб більше, ніж звільнено

Версія для друку

На Полтавщині упродовжд лютого працевлаштовано на 1,6 тис. осіб більше, ніж звільнено

 

На колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області розглянули питання щодо використання даних Реєстру застрахованих осіб і взаємодії з контролюючими органами з метою забезпечення прав застрахованих осіб.

Продовжується тісна співпраця органів Фонду з Управлінням Держпраці у Полтавській області. Щомісячно для вжиття заходів реагування надається інформація щодо платників, у яких виявлено ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю. Протягом I кварталу 2019 року передано матеріали майже по 2 тис. страхувальників, проведено 145 перевірок і виявлено порушення по 135 роботодавцях.

Результатом проведеної спільної роботи є зменшення у лютому 2019 року порівняно з початком року кількості платників, які нараховують заробітну плату менше мінімального розміру (майже на 100 роботодавців). Окрім того, впродовж лютого працевлаштовано на 1,6 тис. осіб більше, ніж звільнено.

У межах легалізації трудових відносин однією з основних складових залишається інформаційно-роз’яснювальна робота. Працівники Фонду області роз’яснюють застрахованим особам негативні наслідки нелегальної зайнятості та закликають їх дотримуватися вимог трудового законодавства для забезпечення собі та своїм працівникам соціального захисту нині й гідного пенсійного забезпечення в майбутньому.

Протягом І кварталу поточного року проведено 223 зустрічі в трудових колективах, відбулося 100 флешмобів і квестів у містах та районах області та 67 засідань «круглого» столу. Здійснено 93 виступи на радіо і телебаченні, розміщено 38 статей у друкованих виданнях, розповсюджено понад 6,0 тисяч інформаційно-роз’яснювальних матеріалів.

Головне управління Пенсійного фонду України

в Полтавській області

 

угору ↑

25.04.2019