На Полтавщині проводять дезінфекцію в будинках-інтернатах для людей похилого віку

Версія для друку

На Полтавщині проводять дезінфекцію в будинках-інтернатах для людей похилого віку

 

У рамках здійснення профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження інфекційних хвороб, у тому числі COVID-19, спеціалісти Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели аерозольну дезінфекцію Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці, загальною площею 2,1 тис. кв.м. Використовують 0,25% розчин «Віросан-макс», який є комплексним дезінфікуючим засобом та не токсичний для людей і тварин, натомість убиває цілий ряд збудників небезпечних хвороб.

Такі ж методи знезараження територій Хорольського та Вишняківського будинків-інтернатів для людей похилого віку та інвалідів, площею 4,5 тис. кв. м., застосували працівники Хорольської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

А фахівці Диканської районної лікарні ветмедицини дезінфікували територію відділення стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання Диканського районного територіального центру соціального обслуговування, що розташоване у с. Великі Будища. Охопили близько 900 кв.м.

Також профілактичні заходи та аерозольна дезінфекцію вже виконані:

  • у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті ім.Синяговського (3200 кв.м);

  • Рашівському будинку-інтернаті, що розташований у Гадяцькому районі (750 кв.м);

  • відділенні стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання Котелевського районного територіального центру соціального обслуговування, що розташоване у с. Деревки (1000 кв.м),

  • Пирятинському психоневрологічному будинку–інтернаті (300 кв.м);

  • відділенні стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування Миргородської міської ради (2000 кв.м);

  • Токарівському психоневрологічному будинку-інтернаті, що розташований у Лохвицькому районі (1540 кв.м).

 

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

 

угору ↑

01.04.2020