На Полтавщині з офіційним візитом побував Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні пан Нгуен Ань Таун

Версія для друку

На Полтавщині з офіційним візитом побував Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні  пан Нгуен Ань Таун

 

Учора на Полтавщині Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам пан Нгуен Ань Таун зустрівся з головою облдержадміністрації  Валерієм Головком та директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інною Іщенко.

«Такі візити підвищують імідж Полтавщини. -  повідомляє Валерій Головко. -  Маємо зовнішньо-економічні зв'язки понад 130 країнами світу. Кожного року зростає товарообіг. Можна сказати, що ми більше продаємо, ніж отримуємо товарів із-за кордону. Говорили з Послом В'єтнаму про те, що ідея створення спільних підприємств спрощує відкриття нових виробництв, створення нових робочих місць. При таких зустрічах саме головне те, що чи це буде майданчик області чи посольства представляли інтереси наших підприємств. Полтавщина має величезний потенціал у машинобудуванні, аграрному секторі, туризмі. Це дає нам можливість мати такі здобутки і збільшувати їх із кожним роком».

 «Підприємства Полтавщини, орієнтовані на Європейський Союз, виготовляють продукцію найвищої якості. Також є підприємства, які вважаються  сировинними базами. Вони готові працювати і співпрацювати зі всіма країнами. Ми готові до співпраці не тільки в економічній сфері, а й у культурній. Це обмін досвідом, вивчення нових можливостей. Наш потенціал у промисловості, машинобудуванні складає 40% доходу в бюджет області. Полтавщина багата на ресурси, також розроблені програми на підтримку аграрного комплексу, малого бізнесу, а також концепція розвитку промисловості області», - розповіла Інна Іщенко.

Директор Департаменту додала, що в області є кадровий потенціал, а на базі навчальних закладів можна створити представництва для обміну досвідом, підвищення кваліфікації й розуміння того, що потрібно країнам.

«Я відвідав декілька областей, але можу сказати, що Полтавщина – найважливіша область в Україні. П'ятий рік поспіль наша країна бере участь у Сорочинському ярмарку. Відносини між Полтавщиною та В'єтнамом плідно розвиваються», - зазначив Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні  пан Нгуен Ань Таун.

Голова облдержадміністрації наголосив, що в області планують створити спільне із Соціалістичної Республіки В'єтнам підприємство. Для регіону це – новий потужний ринок збуту і підвищення іміджу, а для країни-партнера – високоякісна продукція.

 

 

 

угору ↑

22.08.2018