Олег Пругло: «Мова - це початок майбутнього наших дітей». Мовні літні табори «GO Camp» уже третій рік поспіль працюють на Полтавщині

Версія для друку

Олег Пругло: «Мова - це початок майбутнього наших дітей». Мовні літні табори «GO Camp» уже третій рік поспіль працюють на Полтавщині

 

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло та директор Департаменту освіти і науки ОДА Оленою Харченко зустрілися з іноземними волонтерами - викладачами англійської мови у пришкільних мовних таборах «GO Camp».

Уже третій рік поспіль заклади освіти області беруть участь у проекті «GO Camp». Найбільша волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери мотивують школярів вивчати іноземні мови та відкривають світ для дітей з усіх куточків України. Уже понад тисяча учнів на Полтавщині поглибили свої знання з англійської мови.

Полтавці підтримують даний проект. Цього року п'ять закладів освіти регіону приймають волонтерів для проведення дитячих пришкільних таборів із поглибленим вивченням англійської мови - Потічанський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області та Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області.

 «Почали працювати наші мовні табори. Для дітей дуже важливим і стимулюючим є той аспект, коли носій мови, людина з іншої країни, навчить їх правильно володіти мовою, висловлювати свої думки та виконувати завдання. Але, звичайно, це і поштовх нашим викладачам англійської мови та німецької. Коли буваєш за кордоном, то відчуваєш певні незручності через незнання мови, адже завдяки спілкуванню з мешканцями інших країн можна дізнатись багато нового. Зараз дуже важливу роль відіграє комунікація і завдяки ній відкриваються нові можливості як для роботи й освіти, так і для відпочинку. Мова – це початок майбутнього наших дітей», - зазначив Олег Пругло.

Перебування на Полтавщині іноземних волонтерів-викладачів дає можливість педагогам та учням поглибити свої знання й інтегруватися до європейського науково-освітнього простору, а волонтерам - дізнатися про Україну та її громадян.

«Полтавщина є активним учасником роботи з волонтерами. Протягом трьох років ми приймаємо волонтерів, які працюють у школах, пришкільних мовних таборах, діти мають можливість покращити свої знання з іноземної мови. Це не уроки, а ігрові моменти, бесіди із носіями мови, де діти набагато краще опановують мову. Разом із мовою, волонтери несуть і частинку своєї культури, адже приїжджають з різних країн - з Данії, Англії США, Франції та Німеччини», - розповіла Олена Харченко.

Під час зустрічі волонтери  поділились враженнями від спілкування з  дітьми і сім'ями, в яких вони проживають, а також шкіл краю, в яких викладають та Полтавщини вцілому.

 

 

угору ↑

15.08.2018