Остання зміна сторінки: 15-01-2014 17:04

15 січня 2014 року заступники голови облдержадміністрації Борис Галушко та Володимир Замикула провели нараду з питань організації передачі водних об’єктів у оренду з урахуванням нових вимог чинного законодавства.

У нараді взяли участь представники Головного управління Держземагентства у Полтавській області, Полтавського обласного управління водних ресурсів, Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Полтавській області, Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та  юридичного відділу апарату облдержадміністрації.

У зв’язку з внесеними  змінами у законодавство питання організації передачі водних об’єктів в оренду потребує детального розгляду, аналізу та координації діяльності  відповідних обласних служб.

За повідомленням Володимира Замикули в області була створена робоча група по відпрацюванню основних аспектів у процесі передачі водних об’єктів у оренду. Зараз на завершальному етапі знаходиться формування умов передачі водних об’єктів у користування.

“Робоча група щодо реалізації змін водного законодавства давно працює, до неї включені всі причетні служби. Зміни, що відбуваються у законодавстві, необхідно чітко використовувати у вирішенні питань. Також слід використовувати досвід інших областей для досягнення позитивного результату” – зазначив Борис Галушко.

Запрошені учасники наради інформували присутніх про ті питання, які виникли у ході реалізації законодавчих актів, з урахуванням внесених змін. Зокрема це: збереження водних об’єктів та природних ресурсів, гідротехнічних споруд; відведення земельних ділянок, порядок проведення земельних торгів та процедура оплати за користування водними об’єктами.

За результатами наради прийнято рішення по створенню робочої групи  з підготовки проекту розпорядження голови облдержадміністрації щодо передачі водних об’єктів у оренду та розгляду і вирішенню питань, які будуть виникати у процесі реалізації поставлених завдань.

Директор Департаменту                                                                   І.А. Піддубний