Полтава відсвяткувала День Європи

Версія для друку

Полтава відсвяткувала День Європи

 

День Європи – свято, яке українці відзначають у третю суботу травня. Щороку в  різних містах країни проходять культурно-мистецькі, освітні та розважальні заходи.

Цей рік в Україні оголошено відповідно до Указу Президента Роком охорони культурної спадщини, який буде проходити паралельно із відзначенням Року охорони культурної спадщини в Європі. Полтавці відзначають День Європи та території Корпусного парку у рамках якого вже вчетверте проводиться Міжрегіональний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».

«Україна – це європейська держава, тому на сьогоднішній день це свято для всієї України та Полтавщини», - розповідає заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь.

«Цього року ми змінили майданчик проведення Дня Європи. На сьогодні ми свідомо обрали ансамбль «Круглої прощі» тому, що цей рік охорони культурної спадщини. Хочемо звернути увагу полтавців та гостей міста на те, що ми маємо таку архітектурну перлину, яку потрібно зберігати, презентувати, ремонтувати і доказувати всій громаді, що саме цей ансамбль круглої площі – це те, що варте дійсно охорони в ранках європейської охорони культурної спадщини. Тому що Європа – це, в першу чергу, справедливе та чесне законне відношення і збереження своєї багатої історії і презентація майбутнього», - розповіла директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко.

 

угору ↑

20.05.2018