Релігійні діячі передали Біблію, інші книги та настільні ігри евакуйованим із Китаю

Версія для друку

Релігійні діячі передали Біблію, інші книги та настільні ігри евакуйованим із Китаю

 

У Новосанжарській райдержадміністрації лідери релігійних об’єднань Полтавщини різних конфесій, священники Православної церкви України з Києва обговорили ситуацію в Нових Санжарах. Зокрема, порушили питання налагодження комунікації.

Зазначали, що представники церкви як інституту, який відповідно до соціологічних опитувань має найбільшу підтримку населення, мають виступити комунікаторами, щоб зменшити градус суспільної напруги.

Місцеві священики говорили, що насправді жителі селища не були агресивно налаштовані, а різко відреагували, бо були заскочені зненацька. Насправді Новосанжарці прихильно ставляться до людей у медцентрі, приносять їм продукти і речі.

Священники зазначали, що потрібно й надалі налагоджувати комунікацію між владою і суспільством, аби не виникало нерозуміння. Церкви готові бути комунікаторами й допомагати владі у цьому питанні.

На зустрічі були присутні священники Православної церкви України з Києва – керівник управління соціального служіння Православної церкви України, капелан Сергій Дмітрієв, протоієрей Павло Мельник, представник пресслужи ПЦУ Максим Дрофяк, а також релігійні діячі Полтавщини – настоятель парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві Юрій Кролевський, священник ВЦС ЄХБ Олександр Чабаненко, єпископ Релігійного управління Полтавського обласного об’єднання Християнських церков «Світло життя» Дмитро Лаптєв, єпископ Української церкви християн віри єванглієвської Михайло Роман, пастир церкви «Потік слави» Олег Кушніренко, настоятель місцевої парафії Преображення Господнього ПЦУ священник Дмитро Педина. Також у спілкуванні взяв участь голова Громадської ради при ОДА Володимир Голуб.

Після завершення обговорення із церковними діячами зустрівся голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. Очільник області подякував священникам за підтримку евакуйованих із Китаю громадян і місцевих жителів.

Релігійні діячі зібрали книги, продукти, настільні ігри для людей, які перебувають в обсервації. Продукти залишили у представників Червоного Хреста у Нових Санжарах. Інші речі передали людям у санаторій.

Частина священників, які приїхали, залишаться у селищі, вони спілкуватимуться з громадськістю та підтримуватимуть людей, які перебувають у медцентрі «Нові Санжари». 

угору ↑

22.02.2020