В області працюють над створенням модульного містечка для переселенців

Версія для друку

В області працюють над створенням модульного містечка для переселенців

 

Найближчим часом у Полтаві облаштують модульне містечко для переселенців. Більша частина будиночків для містечка уже прибули від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) в якості міжнародної гуманітарної допомоги.

240 модулів розмістять на території Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім.О.Ф.Мальцева. У ньому проживатимуть більше 500 осіб із числа внутрішньо-переміщених, зареєстрованих у Полтавській громаді.

У Полтавській обласній військовій адміністрації сформовано групу, яка займатиметься розселенням та облаштуванням модульного містечка.

«У модульному містечку проживатимуть переселенці, які зареєстровані в Полтавській громаді. Адже тут проживає найбільше в області внутрішньо-переміщених осіб, – розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. – Полтавська міська рада до Різдва має сформувати списки людей із вразливих категорій із числа ВПО, які потребують розміщення».

240 модулів - це 6 містечок, у кожному проживатиме по 88 осіб. У кожному містечку буде кухня, санвузол, душові кабіни, місця для відпочинку. Усі будиночки з вікнами, які можна закривати ролетами, а отже відповідають нормам світломаскування. Модулі металеві, утеплені, на підлозі – ламінат.

Місцевість, де їх будуть встановлювати, готується. Монтувати модульне містечко будуть польські спеціалісти, як тільки доставлять все обладнання та дозволять погодні умови.

Тримаймо стрій! Все буде Україна!

 

угору ↑

04.01.2023