Відбулося перше засідання журі відкритого архітектурного Конкурсу на спорудження в Полтаві пам’ятника Симону Петлюрі

Версія для друку

Відбулося перше засідання журі відкритого архітектурного Конкурсу на спорудження в Полтаві пам’ятника Симону Петлюрі

 

30 квітня відбулося перше засідання журі відкритого архітектурного Конкурсу на спорудження в м. Полтава пам’ятника українському державному, військовому та політичному діячу Голові Директорії, Головному отаману військ Української Народної Республіки – Симону Петлюрі.

Участь у засіданні взяла заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

«Сьогодні в нас історичний момент. Ми перейшли до практичної реалізації давно задуманого проєкту. Я вітаю всіх із цією подією. Вірю, що в перспективі ми визначимо гідного переможця й буде достойне втілення в життя монументу видатній людині. Сподіваюся, Полтава отримає новий культурно-історичний об’єкт,  який буде приваблювати не тільки місцевих жителів, а й охочих відвідувати Полтавську область туристів», – зауважила Катерина Рижеченко.

На засіданні було представлено склад журі, а також обрано його голову та трьох заступників. Голова журі – заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко. Заступниками обрано: головного архітектора області Ірину Особік; експерта з меморіалізації, художника Ростислава Лужецького; головного спеціаліста Північно-східного міжрегіонального відділу управління забезпечення реалізації політики національної пам’яті в регіонах  Олега Пустовгара.

На засіданні презентували 11 конкурсних проєктів. Всі вони відповідають положенням Програми проведення відкритого архітектурного Конкурсу, допущені до подальшої участі в ньому та будуть опрацьовані членами журі.

 

 

 

 

 

 

 

угору ↑

30.04.2021