Остання зміна сторінки: 22-09-2015 14:42

Нова модель взаємодії МЗС з українськими експортерами

 

Міністерство закордонних справ України презентувало новий чіткий алгоритм взаємодії Міністерства та закордонних дипломатичних установ з вітчизняним і чужоземним бізнесом у рамках механізму Ради експортерів та інвесторів, який знаходиться на новоствореному окремому веб-порталі PEI, що виконуватиме функцію агрегатора економічної, ділової інформації українських дипломатичних установ, як додатковий ефективний механізм просування продукції вітчизняних товаровиробників на закордонні ринки.

Вітчизняним товаровиробникам з метою отримання дипломатичного сприяння необхідно надсилати звернення на адресу Ради експортерів та інвесторів при МЗС України за реквізитами: Міністерство закордонних справ України, Управління економічного співробітництва, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (01018, м. Київ, Михайлівська площа, 1), електронна скринька: rei@mfa.gov.ua, факс: 0 (44) 238-18-94.

Разом зі зверненням потрібно надіслати заповнену типову форму (комерційної/інвестиційної пропозиції), бізнес-план проекту (в разі пошуку іноземних інвесторів), додаткові рекламно-презентаційні матеріали стосовно українського підприємства та його продукції. Рекомендації щодо підготовки та оформлення комерційних/інвестиційних пропозицій.

Візьміть участь в FOODEX JAPAN 2019 на пільгових умовах!

Запрошуємо українські компанії взяти участь в FOODEX JAPAN 2019 на пільгових умовах за фінансової підтримки JETRO (Japan External Trade Organization)!

FOODEX JAPAN є найбільшою в Азії виставкою продуктів харчування і напоїв з Японії та зі всього світу. В 2018 році виставку відвідали майже 82 000 професійних байєрів з підприємств громадського харчування, торгових та дистриб’юторських компаній.

FOODEX 2019 відбудеться з 5 до 8 березня 2019 року в Японії, м. Тіба.

23-24 липня Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку організовує семінари за участі представників JETRO, присвячені спеціальним можливостям участі в FOODEX 2019 для українських експортерів. В рамках подій представники JETRO Warsaw детально розкажуть про умови участі в JETRO ZONE на FOODEX 2019, поділяться порадами щодо заповнення аплікаційної форми на отримання привілейованих умов участі.

ЧАС та МІСЦЕ:

  • місто Львів , 23 липня, початок об 10:00.
  • місто Київ,  24 липня, початок об 11:00.

Місце буде повідомлене додатково зареєстрованим учасникам. 

Робоча мова заходу: англійська.

РЕЄСТРАЦІЯ відкрита до 10:00, 18 липня: https://epo.org.ua/foodex-japan-2019/