ДОСТУПНЕ ЖИТЛО – ВСІМ БАЖАЮЧИМ

Версія для друку

15.05.2013 в обласній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації ВІКТОРА ЖИВОТЕНКА щодо реалізації на території області державних житлових програм.
У нараді взяли участь представники  структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих органів влади, забудовників та  банківських установ.
У ході наради було акцентовано увагу на тому, що у 2013 році продовжується реалізація державних житлових програм: програма будівництва (придбання) доступного житла (30х70), програма здешевлення вартості іпотечних кредитів та програма забезпечення молоді житлом. У державному бюджеті України на 2013 рік для Полтавської області передбачені державні кошти на реалізацію кожної з цих програм.
За рішенням Міжвідомчої комісії при Мінрегіоні у 2013 році в області продовжується реалізація програми здешевлення вартості іпотечних кредитів на 18 об’єктах.
З початку 2013 року в області укладено 5 кредитних угод між позичальником та  банківськими установами.
Інформація щодо участі у зазначеній програмі, перелік об’єктів, схвалених Міжвідомчою комісією, перелік банківських установ, які беруть участь у  зазначеній програмі та контактні особи розміщені на веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Доступне житло».
За підсумками наради доручено активізувати роботу щодо роз’яснення серед населення стосовно участі у вищезазначених програмах та надані відповідні доручення структурним підрозділам облдержадміністрації і рекомендації місцевим органам влади.

 

угору ↑

16.05.2013