Спосіб запису на прийом до очільника області

Версія для друку

Спосіб запису на прийом до очільника області.

 

Особистий прийом громадян головою обласної державної адміністрації проводиться згідно з затвердженим графіком першого та третього вівторка місяця з 9.00 до 13.00 у приміщенні адміністративного будинку облдержадміністрації, що знаходиться  за адресою: м.Полтава, вул..Соборності, 45. Особистий прийом громадян головою облдержадміністрації здійснюється за попереднім записом. Попередній запис на особистий прийом до керівника облдержадміністрації  проводиться відповідальним працівником відділу роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації щоденно з 9.00 до 18.00(у п’ятницю з 9.00 до 16.45) за адресою:  м.Полтава,  вул. Соборності, 45, кім.136, а також за телефоном: 56-17-27.

Під час попереднього запису на особистий прийом до керівника облдержадміністрації, відповідальним працівником з’ясовується прізвище, ім’я та по батькові громадянина, місце проживання, короткий зміст порушеного питання, результати попереднього розгляду питання(якщо громадянин звертався раніше), вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином особисто для обґрунтування свого звернення, заповнюється картка особистого прийому встановленого зразка. Не допускається з’ясування додаткових даних про особу громадянина, які не відносяться до змісту звернення.

Якщо громадянин звертається не особисто, а через уповноважену ним особу, ці повноваження повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства та надані цією особою на особистому прийомі. У разі повторного звернення громадянина на особистий прийом відповідальним працівником відділу роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації вивчаються архівні матеріали з порушеного питання та готується їх підбірка. Повторний особистий прийом громадян з питань, які вже розглядалися керівником облдержадміністрації, проводиться у разі, коли питання, порушене при першому обґрунтованому зверненні, потребує додаткового роз’яснення або виникли обставини, що унеможливили вирішення питання по суті. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні як їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, так і особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами(за бажанням останніх).

Голова облдержадміністрації, що здійснює особистий прийом, для забезпечення кваліфікованого розгляду поставлених відвідувачем питань, може залучати до їх з’ясування керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації або отримати від них матеріали чи потрібну інформацію, що необхідні для розгляду питань, порушених у зверненні громадянина. Особи, визнані судом у встановленому порядку недієздатними, на прийом без участі їхніх законних представників чи опікунів не допускаються. Запису на особистий прийом не підлягають громадяни: визнані судом недієздатними при  наявності такої інформації у відділі роботи зі зверненнями громадян (стаття 8 Закону України „ Про звернення громадян”); стосовно яких прийнято рішення про припинення розгляду звернень (стаття 8 Закону України „ Про звернення громадян”); які оскаржують рішення загальних зборів колективних сільськогосподарських підприємств, акціонерних  товариств, юридичних осіб, створених на основі колективної власності, а також рішення вищих державних органів( стаття 16 Закону України „ Про звернення громадян”); звернення яких знаходяться в стадії розгляду і остаточне рішення по них ще не прийнято; якщо питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції облдержадміністрації, то в цьому випадку відповідальний працівник відділу роботи зі зверненнями громадян надає роз’яснення щодо шляхів їх вирішення по суті, із зазначенням органів державної влади або місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, куди в подальшому необхідно звернутися заявникові; при  порушенні терміну подання скарги до органу влади вищого рівня( стаття 17 Закону України „ Про звернення громадян”); Аналогічно здійснюється запис на особистий прийом керівників громадських організацій відповідно до статей 15,16 та 19 Закону України "Про звернення громадян" та забезпечюється їх права встановлені статей 18 вище зазначеного Закону.

Головою облдержадміністрації проводиться першочерговий прийом Героїв Радянського Союзу,Героїв України,Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю в наслідок війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”.

угору ↑

07.03.2018