Врегульовано колективний трудовий спір

Версія для друку

Врегульовано колективний трудовий спір
між найманими працівниками та адміністрацією
колективного підприємства «Полтавський м’ясокомбінат»
міста Полтави

 

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 28 квітня 2015 року № 110-р знято з реєстрації колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками ковбасного цеху колективного підприємства «Полтавський м’ясокомбінат» міста Полтави та колективним підприємством «Полтавський м’ясокомбінат» міста Полтави.

Даний спір було зареєстровано на виробничому рівні (розпорядження НСПП від 24 лютого 2015 року №051-р, реєстраційний номер 012-15/16-В), з наступними вимогами найманих працівників:
1) надавати щорічні відпустки працівникам відповідно до законодавства України та колективного договору;
2) забезпечити оплату часу простою не з вини працівника не нижче 2/3 тарифної ставки відповідно до ст.113 КЗпП України.
Відповідно до вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», нормативних документів НСПП сторонами було утворено примирну комісію, яка упродовж березня-квітня 2015 року провела 4 засідання по вирішенню вимог найманих працівників. Кожне засідання примирної комісії відбувалося за участі працівників Відділення. Окрім того з метою сприяння вирішенню колективного трудового спору працівниками відділення НСПП проведено 4 узгоджувальні зустрічі із представниками сторін конфлікту. Це дало позитивні зрушення і як результат 27 квітня  відбулося останнє засідання органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, під час якого було прийнято рішення: припинити колективний трудовий спір і зняти його з реєстрації НСПП.

 

 

 

13.05.2015 р.

 

Олена Погуляй,

провідний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Полтавській області

 

 

 

угору ↑

13.05.2015